Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. bře 2009

tak mala kym jej nesli zuby spala od 19,30-5,00 hod a potom este 2 hodky do 7 vydrzala teraz sa vzbudi o 3 vypije mlieko a do 6 sa budi kazdu hodku a vyzaduje dudel zase pospi a zasa to iste no som na nervy ale snad to coskoro prejde ☹

beru, das pa a peknu noc

erika107
27. bře 2009

no tak preto ja som sa vyzbrojila 4 duduskami ked jeden vyhodi s postielky aby som mu mohla dat hned do pusinky 🙂 xixiix ... babulky vase nekricia v noci a nechcu sa hrat? lebo ten nas lotrik zacne si debatit ako na prave poludnie pistat ako na pistalke proste des a hruza lutujem susedov 🙂

patricia1971
27. bře 2009

sasi u nás je to asi tiež tak,ale je to des 😒 som niekedy ako po nočnej 😒 a už aby to prešlo....no ja asi bude musieť dať nad postielku bandasku s čajom,lebo avent flaša nám už nebude n noc stačiť 😀 a to len hipp ččaj,som jej urobila dnes aj normálny,a tak mi drbla flašu o zem,že všetko bolo okeckané a mokré 😀

erika107
27. bře 2009

pati: tak to mas doma malu teroristku 🙂 xixxi ... babulky a taka otazocka cajik zohrievat aby bol teplejsi? alebo nechavate taku izbovu teplotu?

patricia1971
27. bře 2009

eri moja má v postielke aj 3 dudle,už si ho aj niekedy v noci nájde a šupne do pusy,tak to je super,to by mohla robiť celú noc....ona spí,ale tak mrnčí zo sna,ale hrať sa nechce....to je najnovší hit teraz 3 dni ráno je hore o 5.30 a veľká švanda..a jak mechom udretá....doterz spávala do 6.30....no aspon na posun času sme pripravený 😀

saska.t
27. bře 2009

juj eri u nas sa to stavalo v 5 mes. ze o 2 rano chcela diskutovat tak si hodku podiskutovala a spala dalej 😀

pati na to su dobre tie zazracne pohariky ked to drbne o zem nic netece 😀

erika107
27. bře 2009

oky babulky lucim sa s vami dosiel mi manzelicek z robotky tak sa idem povenovat ... bru nocku a sladke snicky zajtra vecer sa ukazem

saska.t
27. bře 2009

pa eri 😀

pati sme tu ztvrdli len my dve takze ideme aj my ? 😀

patricia1971
27. bře 2009

eri dobrú nocku...a ja čajík nezohrievam,máme v byte strašne teplo,tak je takej normálnej teploty

sasi my ten pohárik máme,ale je nám na prd,mi ho nechce 😠

patricia1971
27. bře 2009

sasi do hajan????neviem,mne tu ešte tie deti behajú,tak by som nezaspala, i keď som unavená ako koň....jeeeej tvoje koníky....ale keď ideš preč ty,tk sama si tu písať nebudem....pojdem sa venovať manzoi 🙂

saska.t
27. bře 2009

oki tak zasa zajtra pekny vecer pa ... 😉

patricia1971
27. bře 2009

sasi pa,pekný večer 🙂

3558
27. bře 2009

no pekne zase vsetky v posteli. 😠
tak zajtra

patricia1971
28. bře 2009

ahojte, no zase nikto 😠

ja už varím sviečkovú na smotane od 6.30,to moje dieťa je od 5.30 hod hore 😠 to mi stihla vyhádzať všetky skrinky v každej izbe a kuchyni,som mala iné nervy,lebo len chodím za ňou a upratujem

sasi ten koberec ti nemôžem dať,už aj Lili ho cucká a hrá sa s ním 😀 😀 😀a to mi ešte z neho zbiera nejaké omrvinky a s tými sa hrá 😀 chúďa moje nemá hračky,musí sa hrať s kobercom a omrvinkami a to vysávam každý deň,ako krava 😠a bordel všade 😠

dnes je krásne,poobede padáme von 🙂

saska.t
28. bře 2009

pati - hm lili nas asi pocula tak sa donho radsej pustila 😀 aby mala doma koberec...

baby - dnes som konecne nasla ten mliecny cukor tak hned som ho kupila 😉

tu leje ale od stredy ma byt krasne tak som zvedava 😉

3558
28. bře 2009

co je ten ml.cukor? 😕 😕 😕

saska.t
28. bře 2009

nahrada norm. cukru aj pre babatka ked chces caj osladit atd. 😀 normalne tam citam ze to podporuje travenie a crevnu floru hm, no uvidime 😉

3558
28. bře 2009

ako to vyzera? kde to tu v uk zozeniem??? 😕 😢 😢 😢 😢

saska.t
28. bře 2009

zuzi ja som to zohnala v rossmanicky (drogisticky tovar ako DM drogerie) neviem ci to u vas existuje je to pytlik ako praskovy cukor ale mala by si to dostat tam kde maju potreby pre babatka vyzivky mlieka atd. 😅

3558
28. bře 2009

mliecny cukor sa to vola? 😕 kuknem v boots drogerii
ozaj tie vase svadobne fotky som teraz dokukala a preco tam mas marianine a liborove??? 😕 😕

saska.t
28. bře 2009

zuzi uz som to vysvetlovala, moj bratranec je promi fotograf a foti aj svadby znamych ludi a potom si z kazdej svadby par fotiek vlozi na svoju web stranku ako prezentaciu jeho tvorby, tym padom tam ma aj svadbu boucka a durianovej, lebo ich svadbu fotil, tak ako ma par fotiek z mojej svadby ktoru tiez fotil 😀 nemaju s mojimy svad. fotkami nic spolocne 😉

a ano mliecny cukor 😀

3558
28. bře 2009

idem kupit- pridem

patricia1971
28. bře 2009

sasi ja som ho ešte nikde nevidela,ale berus mi ho niekde na nete ukázala,tak skúsim aj ja pohladať a objednať....ináč tie naše DM sú ako vykradnuté,majú tak velký prd 😠

u nás je krásne,ale strašný vietor,som bola asi 3 hodky vonku a v ušiach mám super prievan 😀

ideme k svokrovcom,prišli z dovolenky,tak večer vás kuk 🙂

daskak
28. bře 2009

ahoj babenky 🙂
sasi: ten cukor ma aku konzistenciu? pripomina skor praskovy alebo krystalovy?
pati: 😉 😉 😉 ako keby si hovorila o nas.... chudatko hra sa s omrvinkami... mam ho cely byt.. raz je tam a za chvilku vykrikuje z inej izby... my posledne dva tyzdne stavame5,30.... uz mi z tohosibe... o 9,00 mam pocit ze je pol dna za nami...a to som niekedy len vstavala.. ☹ ☹ ☹ kedy sa toho dozijeme?????

saska.t
28. bře 2009

dasi - nevieme este je v kufri v aute ale ked pozriem konzistenciu dam ti vediet lebo je v krabici 😀 , juj my vstavame tiez o 5,30 ale vzdy jej nahadzem hracky ku mne do postele a vydr 😀 zi tam do 7,30 a ja pri nej driemkam 😀

saska.t
28. bře 2009

halo, dnes nic???? 😠 tak idem kuk TV a venovat sa D 😀

erika107
29. bře 2009

ahojcek babulky

ja som vcera bola taka znicena ze maly mi zaspal vecer o pol siedmej a ja snim :( ... ide na mna neaka mrcha choroba lebo ma boli v hrdle jak slak :( ale nekaslem zatial 🙂

tak ked sa mi dnes poddari tak vecer sa ukazem... pacek

patricia1971
29. bře 2009

ahojte,ja som včera nemala pc,ten môj syn musí robiť na dvoch,jeden mu už nestačí 😠

musím vám napísať včerajšiu príhodu so svokrom....sme boli chvílu u nich, držal Lili a jedol párky,jasné že ona otvárala ústa a on,že veď jej trochu dám,určite je hladná....mňa skoro piclo..hovorím,že nie,že ona má rada štiplavé klobásy,že tie jej chutia viac 😀a on,že veď v chladničke je,tak nech jej dám a nech žuje 😀 no som sa len usmiala,ale bola som v strehu,aby jej nič nešupol do úst,potom jej dal žužlať chlebík,tak to som zvládla.....on on mi vždy hovorí,že veď im mamka dávala žužlať slaninu,teda nejakú kožu slanú,že to dobre robilo na ďasienka keď išli zúbky.....no on by mi do Lili hocičo natlačil 😀....a svokra nato,že veď už bude mať rok,tak to už môže jesť všetko!!!!!!! 😠...že veď deťom po roku sa dáva jesť už hocičo,aj párky.......som vypleštila oči 😕 ale kašlem na to,sú to tie ich názory,ale budem musieť dávať pozor,keď budú s ňou,to síce neni často,aspoň že to......ale oni sú fajn,mám ich strašne rada,ale tie názory,no stará škola 😵

som toho dosť napísala....u nás je dnes hrozne,asi bude aj pršať ☹

saska.t
29. bře 2009

pati 😀 to pozname asi vsetci, oni to proste robievali inak a my sme to prezili tak asi aj nase deti by to bez ujmy prezili 😀
eri - tak sa liec 😉
my uz trosku lepsie kedze zubky su uz prerezane ale mala stale poriadne neje a nechce ani moc mlieka tak uvidime 😒

patricia1971
29. bře 2009

sasi teraz necpem všade mrkvu,ale jogurt 😀 dávam jej ho aj do ovocia,aj do zeleninky,a všetko pekne papá..ona mi mlieko nepije vobec,tak aj kisska raz písala,že dáva jogurt do zeleninky.... no musím to riešit takto s jogurtom 🙂

babz,aj mne je nejako divne,oobeda som mala zimnicu,teraz mi je zas teplo,aj hlava sa mi točí,no neviem,či aj na mna niečo neleze 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru