Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

ahojte hoky o cem je rec???

beruska2x
autor
31. bře 2009

ja jsem ted uvarila Simovi brambor se spenatem a nadelal jsem mu nejake jablecne pyre a manza chtel jablka v zupanu, tak jsem mu je udelala az z toho usnul 😀
no nez jsem uklidila kuchyn je tolik hodiny a to jsem chtela jeste zehlit 😕 no uz na to kaslu..

3558
31. bře 2009

jun ok. 😉

ja nezehlim, je to skoda casu. a varit varim az vecer, ked maly zaspi. dnes uz musim ten karfiol lebo mi zacne hnit v tej chladnicke. 😠

erika107
31. bře 2009

ahojcek babulky

vas precitat je hotove umenie za ten den napisete litanie a potom som mimo temu :( ... dnes som bola s malym 2 krat vonku aj si posedkal v kociku pokukal a aj pospinkal ... aj mne ta vychadzka prospieva xixi pokecam s kamoskami a hned ten den rychlejsie ubehne ... prcek mi zaspal uz o siestej tak mam pokoj 🙂 ... vcerajsia noc bola ocosik lepsie aj som si trosku pospala 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

ahojky eri nas drak uz taky spi 😉 a taky jsme byli 2x venku , mame tady kousicek most a zrovna jel vlak kdyz jsme stali pod nim, no Sima mel zazitek 😀

erika107
31. bře 2009

tak to urcite to muselo hucat pod tym mostom 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

no to jo mel z toho vanoce jak se snam, uplne vyskal stestim....

co vy?? uz Maty ji nejake domaci jidlo eri?

erika107
31. bře 2009

no prave som sa chcela "pochvalit" dnes ked som mu zamiesala do hippky karfiol ktory bol dost hrckovy ze nebol na kasicku tak mi to zlupol tak zajtra chcem zase nieco prihodit do hippky a budem mu davat menej a menej hippky az sa uplne od nej odnauci 🙂 xixi

beruska2x
autor
31. bře 2009

jee no vidis jak je sikovny, taky takovej chlapak 😀 ja uz taky Simovi nechavam kousicky a pere se s tim docela statecne.. dnes mel poprve jogurt s bananem a slupnul ho jak malinu..

taky jsem nidky neverila jak ho cuketa muze prohnat, ale dneska se prosr... az na zada ze jsem ho musela prevlict 😀

erika107
31. bře 2009

no a este som dnes vyskusala mu dat tie slatinske piskoty do presnidavky ale tak ju mastil ako keby nikdy nejedol 🙂

no mne zase maly poslednu dobu kaka dost huste neviem preco :( take plastelinkove :(

beruska2x
autor
31. bře 2009

to je z jidla to mame nekdy taky, je to uz asi normalni prechod na poradne hov.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fakt?? to jsem se te chtela zeptat uz vcea na ty piskoty.. tak to je super, ja mu koupim az pujdu taky nejake susi, vsechny deti je uz jedi tak at neni ochuzeny 😉

erika107
31. bře 2009

no myslim si ze nasim prckom to netreba ani moc ixixi nas vazi 9,5 kg takze neni podvyziveny xixixi ale ako zmena je to fajn tie piskotiky 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

😉 😉 😉 ja jdu do poradny za tyden tak jsem zvedava, uz je s nima sranda vid, Simu ted nejvic bavi placat do podlahy, do parket jak to pleska a ty ksichty... 😀

erika107
31. bře 2009

no nas maly ked sedi s dedom pri stole automaticky zacne trieskat ako blazen 🙂 ... a maly teraz ako mu uz vykukli aj horne zubky robi taku grimasku no jeden by sa pocural 🙂 ja mu hovorim ze ksicht matoveho vraha xixixi ... a dnes som ho tak pozorovala a robi pokroky velke uz sa snazi pretacat konecne 🙂 a docahuje sa za hrackou dnes ako sa pretacal tak sa daval na kolienka len nevie urobit krok do predu ale do zadu troska cuvne 🙂 xixi a potom uz ho neudrzia rucky tak sa smari o zem 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

eri tak to jsou na tom asi stejne 😀 Sima je na 4 na rukach, jednu nouhu pod sebou, druhou natazenou dozadu a nevi co dal tak padne na cumacek nebo jeci ze chce vysvobodit 😉

erika107
31. bře 2009

no tak mame to lenive deturence 🙂 ... neva ved oni nato dojdu su len kapanek lenivy xixixi 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

jinak eri maly spi sam super, jen ja kdyz jde manza do prace tak si jdu lehnout k nemu do pokojiku tak si pripadam malinko jak stehovavej ptak 😅

erika107
31. bře 2009

no tak mne manza chodi na noc domov xixixi ...neviem si predstavit ze by robit nocne by ma porazilo

a teraz ma poraza tiez chcem dat urobit velkonocne pohladnice z maleho fotky a nejde mi ot porazi ma asi

beruska2x
autor
31. bře 2009

hlavne mi pak mailikem jednu posli o.k. at vidim 😉 ja jsem delal na Novy rok kalendar s malyho fotkama a jinak nic krome fotek a tak... me velikonoce az tak neberou jen bych potrebovala umyt okna nez budou.. ☹
snad pristi tyden, a napece mamka tak to nebudeme delat dvojmo, stejne drzim dietu tak si dam 1 kousek, zbytecne by me to lakalo 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

ja delala na smeny nocni a denni 7 let, to ti pak neprijde, zase jet o zmena... me to vyhovovalo no..

erika107
31. bře 2009

no tak mna tiez moc neberu ale chcem poslat rodine pohladnicku maleho zajacika 🙂 ... aj vianocnu som kazdemu posielala s malym tak sa potesili 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

🙂 to budou mit radost, ja si vzdycky nadelam fotky a mama mi je pri nejblizsi navsteve sebere, mela jsem nakoupeno hafo fotopapiru a nemam ani ty ani fotky 😝

beruska2x
autor
31. bře 2009

holky zitra je APRIL ne ze se nechate nachytat 😉 😉 😉

erika107
31. bře 2009

berus keby si nepovedala veru by som nato zabudla zajtra ma brasko narodky ideme odniest kvetinky mu

beruska2x
autor
31. bře 2009

fakt?? to ma pekne datum, moje mamka ma zase 30. na carodejnice 😀 😀 😀 😀

erika107
31. bře 2009

no tak ale odnesieme kvetinku na hrob :(

beruska2x
autor
31. bře 2009

😲 😲 😲 jezis eri to me nenapadlo promin, to je mimoc lito.. ☹

erika107
31. bře 2009

v poho ja som ho vobec nepoznala on sa narodil a hned zomrel takze v poho neberem to tak 🙂 len je to ritual ze vzdy na narodky mu dame cerstve kvetinky 🙂 nie zeby sme mu pocas celeho roka nedavali ale je to vo zvyku mu tam odniest 🙂

saska.t
31. bře 2009

ahojky,

tak to bola dnes v ramci uspavania katastrofa, mala vobec nechce zaspat ked je tolko svetla jacala ako besna aj ked bola unavena. Musim to nejak vyriesit, mam tam len zaluzie ale cez ne svetlo presvita 😠 Ako to riesite vy?

zuzi - davam chlebik s troskou masla ale mala ho zje este malo viac menej to len cuca 😀 a dostava zemlu do ruciciky a to sa jej moc paci ma ju natret 😀 u vsade po sebe a ja potom len upratujem 😉

beruska2x
autor
31. bře 2009

no to je jasne, je to vzpominka a projev ucty, to nase baba ma dedu doma na polici tak mu ani kytky nemame kam dat, desne me to zere uz roky 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru