Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
31. bře 2009

ja nasich tiez milujem ale zila som s nimi 27 rokov a bolo to uz privela 😀

mne keby niekto pred 4 rokmi povedal ze budem zienka domaca a mat uz babo tak sa mu vysmejem do tvare a kuknite ako som skoncila 😀 (to nie je stazovanie) ja som spokojna akurat som zahodila svoju karieru ale moc ma to ani nemrzi ... 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

ja to chapu, ja jsem zase uz od 18ti doma nebydlela to jak si potom zvyknes na svoje tak to pak uz nejde no.. ale zase mame kam jezdit na vikendy a posilat Simu na prazdniny 😉

patricia1971
31. bře 2009

eri no to by som ja tiež nezvládla,ani u našich,ani u svokrovcoch......mám ich rada,ale to stačí 😵 ...ja som bývala u našich 10 mes.ke´d som sa rozviedla a kým sme predali byt a skoro nás tam porazilo 😀 ...a hypotéka,no máme ju,ale nejako to ide 😀

beruska2x
autor
31. bře 2009

my bydlime v podnajmu zatim, ted nam nikdo hypo neda..

pati ja tam byla po rozvodu 3 mesice a uz jsem si pripadala jak v kleci, chtela jsem svoje no.. pritom jsem mohla cokoliv a neva jim to.. 😅

patricia1971
31. bře 2009

sasi no to si bývala dosť 😀 ja som tiež odišla od nšich skoro mala som 19,takže tiež mi to bolo ťažké tam bývať ešte aj s deťmi 😀

beruska2x
autor
31. bře 2009

eri zase to mas ale super ze kdyz neco "hoi" tak mam ka pomuze, at doma, s malym, to mi nekdy chybi to jo.. vzala byho na prochajdu a ja bych mela cas si uklidit... ono vsechno ma neco

co ty pohlednice povedly se??

beruska2x
autor
31. bře 2009

hori 😉

saska.t
31. bře 2009

pati - ja som tam v zasade posledne roky chodila len spavat takze to nebolo take hrozne ale svoje je svoje a ked ideme na navstevu tak sa na nas tesia ako blazni a vsetko nam kupuju 😀

erika107
31. bře 2009

no podarili sa ale mi to vypisala ze budu asi az za 5 az 15 dni co bude po velkonociach ale neva xixi este nikdy nedostali tak opozdene pohladnicu

som sa na chvilku odmlcala lebo som kukala jojku spravy na nete a boli sme v telke lebo z vagonov unikal Fenol tak cely rendez je plny hasicov policajtov ...

oky babulky lucim sa s vami lebo dosiel manza tak idem haji bru nocku a sladke snicky 🙂 zajtra vecer

patricia1971
31. bře 2009

berus u nás sú podnájmi teda dosť drahé 😠 ja som tiež bývala asi rok,to s deťmi,kým nás rozviedli, potom som išla k našim,som sa vtedy vyšťavila z peňazí,na všetko som bola sama ☹ ale už je dobre,nesťažujem sa 😵

beruska2x
autor
31. bře 2009

eri a to si nechavas tisknout?? nebo jak ti je delaji?

beruska2x
autor
31. bře 2009

to tady taky pati ale my mame bat od znameho tak je tolepsi ale taky chceme vlastni.. snad to pujde..

patricia1971
31. bře 2009

eri pa 🙂

sasi to je jasné,že sa na vás tešia 🙂 ...maj len Ellu vnučku? 🙂

erika107
31. bře 2009

berus kukni stranku http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotodarceky/... a este chcem dat urobit vygnetku na auto ze matisek na palube

erika107
31. bře 2009

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/a... a toto je na tie samolepky maju teraz akciu

beruska2x
autor
31. bře 2009

jojo tak to znam, tak si je vytiskni sama ne? ja mam haj A4 tak 10x15 fotopapiry a udelam si to sama 😉

patricia1971
31. bře 2009

berus mi chceme domček,ale tiež nám chýba nejaký milion,ale snáď nám to výde....a vám tiež 😵

eri to je super,ja som dala v meste raz robiť také hrnčeky a tríčká 😵

saska.t
31. bře 2009

pati - ano zatial jedina a prva vnucka 😀 , moja segra ma len 22 rokov takze o detoch a manzelstve ani pocut 😀
No my sme tiez v baraku v najme ale dozivotnom, nikdy nas z tadialto vyhodit nemozu, ale ked zacnem chodit do prace mame v plane to kupit 😉 tu ma malokto byt vo vlastnictve v DE to tak nefunguje
eri-pa

erika107
31. bře 2009

berus ale na to mozes z druhej strany pisat normalne na fotopapier nie ...

oky babulky letim do vani a haji bru nocku lebo zase sa odtialto neotrhne

beruska2x
autor
31. bře 2009

jojo muzes to je normal cisty bily z druhe strany a nejlip to napises nejakou slabou fixou... 😉 treba tou co se s ni popisuji CD a DVD

beruska2x
autor
31. bře 2009

pati no my byt vlasne mame, po manzelove mamince nam ho tatka dal ale on tam bydli a je 300km daleko takze si pak vezmeme hypo na ten byt a to pujde.. a jednou ho prodame 😉

patricia1971
31. bře 2009

sasi v AT je to podobne,býva tam sesterka a tiež to tak majú,že najskôr nájom a potom to môžu odkúpiť....teraz sa vela slovákov sťahuje tam,kupujú tam domy a majú to lecnejšie ako v BA,aj hypotéku aj podmienky..no my chceme ostať v BA,sa tu stavajú radové výstavby a dobré ceny,tak uvidíme,ale teraz kým nerobím prd vybavím 😒

saska.t
31. bře 2009

kocky odchadzam varit a zajtra opät tu 😀

beruska2x
autor
31. bře 2009

holky tak padam taky, manza uz se ozyva co tu porad delam at jdu k nemu tak papa zitra 😉 hezkou noc vsem

patricia1971
31. bře 2009

no idem aj ja, chceme nejakú romantiku,tk manza mi naznačil že nech už končím s debatou....no musí využiť tú drahú antišu 😵 😵 😵 😵

dobrú nocku 😵 😵 😵 😵

3558
31. bře 2009

tak ja zase neskoro, co?
boze len idem okupat a uspat maleho a vy tu popisete milion prispevkov. nejdem vas ani citat,ked ste na mna nepockali 😢 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
1. dub 2009

ahojte hoky, no tady je naaadherne tak jsme byli venku a ted trosku poklidim ..

co jinak?

beruska2x
autor
1. dub 2009

sasi krasny mailiky dik 😀

pati to je desny, asi jdu upilovat spicky a hroty na vsem co mame 😝 😀 zrovna tady jim vidlickou rizoto 😵

saska.t
1. dub 2009

ahojky 😀
tu je tiez kraaasne uz som bola na zahrade kukat co treba porobit cez vikend ...mala mi tu pucuje podlahu a cakam kedy odpadne do hajan
A segedin bol uzany akurat malej som nestihla uvarit tak jedla hippku s hovädzim mäskom 😀

patricia1971
1. dub 2009

ahojte 🙂

u nás je otrasne,asi bude pršať 😠 my sme boli v obchode v Carefure,nechodím tam,ale mali tam nejakú akciu na aviváš, prací prášok, pangasius....tak som nakupovala a teraz som sa nažrala ako sviňa 😀 ....

sasi bud rada,že je len na podlahe,to ja už mám zas všetko vyhádzané 😀

berus veď preto som ti ho poslala,tie deti sú ináč divoké ,fakt treba stále na nedávať pozor 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru