Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

my jeste ne neni to aktualni ale jinak mam predvybrane Sante - ty maji v lekarnach nebo u Bati naji pekne a certifikovane..

saska.t
2. dub 2009

Baby kupila som malej jumperoo od fisherprice (hopsadlo) by ste odpadli co ta v nom robila a ked som ju vytiahla zacala plakat ze este... 😀 ale nemozme to prehanat aby si neuskodila 😀

patricia1971
2. dub 2009

berus dik, potom to v klude kuknem, ideme von a celý deň tu mám návštevy 😀

aj sme boli už vonku,ale tá moja opica neviem v klude sedieť v kočíku,to len reve a nedá sa tak s ňou prechádzať,tak na chvíľu sme doma a potom idem von keď bude spať 😠

sasi odfoť to prosím,nech to vidím ako to vyzerá 🙂

erika107
2. dub 2009

ahojcek babulky

co sa to s vami deje ked tu ziadna zase neni? dnes som bola s malym dohromady 6 hodin vonku nic som doma neporobila ale malemu sa pacilo a ja som si pritom spalila papulku takze ma teraz stipe nos a lica ☹

saska.t
2. dub 2009

eri ahoooj,

no pekne pocasie sa deje takze vsetci bruzgaju po vonku 😉 oni urcite pridu 😉
väcsinou popiseme cez den a potom sa uz venujeme detickam a muzikom 😀

erika107
2. dub 2009

no ja zase cez den nemam casu a vecer mam konecne klud pre seba

saska.t
2. dub 2009

no ´ja to nejak stiham vsetko aj pisat, zabavat malu a spacirovat po vonku ale ja nechodim na tak dlho von 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

ahojky holky 🙂

saska.t
2. dub 2009

kocky no kde ste, to vas uz nebavia nase rozhovory??? jediny kto je ospravedlneny je kiss 😠 ... no asi sa na vas zacnem hnevat ako to flakate 😀

beruska2x
autor
2. dub 2009

bavi, prave varim Simovi kruti nebo kralici nevim co je to za balicek 😀 s kedlubnou a kukurici a pseno tak jsem zvedava co z toho bude, kolik toho psena na 2 porce???

erika107
2. dub 2009

nehnevaj sa sasi 🙂 ... ja som prave objednavala veci pre drobca z mimibazaru
takuto bundicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5418446 a este chcem objednat mu neaku teplacikovu supravicku len sa neviem rozhodnut ktoru

patricia1971
2. dub 2009

ahojte,už som tu aj ja 🙂

erika107
2. dub 2009

zabudla som vam aj povedat ze v bio predajni som kupila malemu tie kukuricne, ryzove a pohankove chrupky a docela mu to chutnalo ozuzlaval to 🙂

beruska2x
autor
2. dub 2009

ta bunda je eri moc hezka, to bude fraja 😉

erika107
2. dub 2009

dik lebo prcek nema ziadnu prechodnu bundu a berem o cislo vacsie mozno aj na jesen mu bude dobra

saska.t
2. dub 2009

No to sa musim rozculit aby ste prisli??? 😀 ale nie to bola sranda ....

eri pekna bundicka u nas maju nieco podobne v H&M
beru ja davam tak 1,5 stamprli na 2 razy ale zalezi kolko chces toho psena tam dat 😉
pati vyssie mas link na te 😉 n hopser 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

my byli dneska bez fusaku.. 😉

patricia1971
2. dub 2009

aj ja som kúpia n mimi bazare od HM pre lili super bundu,dnes bola kočka,až na ten rev v kočíku 😠 baby,ona mi neche sedieť v kočíku,ju to tam nebaví 😠to vypije flasu,zje piskotu a reve 😠aj poobede som ju šup do šporťáku,tak to vydržala dlhšie,ale je to des 😠

beruska2x
autor
2. dub 2009

jak mas velikou stamrpli??? 😕

erika107
2. dub 2009

no tu v H&M nic poriadne nemaju aspon ked ja tam idem ☹ ...

berus: aj my sme boli bez fusaku ja mam taku deku ktora je na zips takze mu nenafuka od nikadial a este som ho prikrila s jednou dekou ale aabby nenastidol...ale dnes bolo uplne uzasne vonku

beruska2x
autor
2. dub 2009

my vytahli sportak vcera poprve a v poho, bud sedi a dneska tam i spal tak snad bude v poho ale od kamaradky holciny taky rvala ☹

saska.t
2. dub 2009

beru aj my bolo krasne az 2x sme boli vonku a za tatinkom kuknut koniky a som si myslela ze mala vecer odpadne a prd chcela sa dalej hrat 😀

saska.t
2. dub 2009

beru 4cl

beruska2x
autor
2. dub 2009

😉 diiiik

patricia1971
2. dub 2009

ano,robila som manzovi ovocny šalat 🙂 a čítala vás

sasi je to super,som to kuk už poobede,len som nepísala 🙂
berus tie boty kuk zajtra,dnes nevládzem a mám pidi počítť,tak prd uvidím ☹
eri bunda je super,ja som dnes lili objednala aj šaty,tiež HM /neviem dať ten znak/

saska.t
2. dub 2009

pati - u nas to je tiez tak ked sa zacne v sportaku nudit tak zacne vrieskat ze uz nechce 😀 a ani caj nepomoze 😠

patricia1971
2. dub 2009

baby a čo obliekate deťom von???ja som dnes bola úplne hotová,čo jej mám obliecť.....tiež sme boli bez fusaku 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru