• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
my jeste ne neni to aktualni ale jinak mam predvybrane Sante - ty maji v lekarnach nebo u Bati naji pekne a certifikovane..
2. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
2. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
2. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby kupila som malej jumperoo od fisherprice (hopsadlo) by ste odpadli co ta v nom robila a ked som ju vytiahla zacala plakat ze este... :grinning: ale nemozme to prehanat aby si neuskodila :grinning:
2. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
berus dik, potom to v klude kuknem, ideme von a celý deň tu mám návštevy :grinning:

aj sme boli už vonku,ale tá moja opica neviem v klude sedieť v kočíku,to len reve a nedá sa tak s ňou prechádzať,tak na chvíľu sme doma a potom idem von keď bude spať :angry:

sasi odfoť to prosím,nech to vidím ako to vyzerá :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojcek babulky

co sa to s vami deje ked tu ziadna zase neni? dnes som bola s malym dohromady 6 hodin vonku nic som doma neporobila ale malemu sa pacilo a ja som si pritom spalila papulku takze ma teraz stipe nos a lica :frowning2:
2. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
eri ahoooj,

no pekne pocasie sa deje takze vsetci bruzgaju po vonku :wink: oni urcite pridu :wink:
väcsinou popiseme cez den a potom sa uz venujeme detickam a muzikom :grinning:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zase cez den nemam casu a vecer mam konecne klud pre seba
2. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no ´ja to nejak stiham vsetko aj pisat, zabavat malu a spacirovat po vonku ale ja nechodim na tak dlho von :wink:
2. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky no kde ste, to vas uz nebavia nase rozhovory??? jediny kto je ospravedlneny je kiss :angry: ... no asi sa na vas zacnem hnevat ako to flakate :grinning:
2. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bavi, prave varim Simovi kruti nebo kralici nevim co je to za balicek :grinning: s kedlubnou a kukurici a pseno tak jsem zvedava co z toho bude, kolik toho psena na 2 porce???
2. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nehnevaj sa sasi :slight_smile: ... ja som prave objednavala veci pre drobca z mimibazaru
takuto bundicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5418446 a este chcem objednat mu neaku teplacikovu supravicku len sa neviem rozhodnut ktoru
2. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,už som tu aj ja :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zabudla som vam aj povedat ze v bio predajni som kupila malemu tie kukuricne, ryzove a pohankove chrupky a docela mu to chutnalo ozuzlaval to :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ta bunda je eri moc hezka, to bude fraja :wink:
2. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dik lebo prcek nema ziadnu prechodnu bundu a berem o cislo vacsie mozno aj na jesen mu bude dobra
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No to sa musim rozculit aby ste prisli??? :grinning: ale nie to bola sranda ....

eri pekna bundicka u nas maju nieco podobne v H&M
beru ja davam tak 1,5 stamprli na 2 razy ale zalezi kolko chces toho psena tam dat :wink:
pati vyssie mas link na te :wink: n hopser :wink:
2. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my byli dneska bez fusaku.. :wink:
2. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja som kúpia n mimi bazare od HM pre lili super bundu,dnes bola kočka,až na ten rev v kočíku :angry: baby,ona mi neche sedieť v kočíku,ju to tam nebaví :angry:to vypije flasu,zje piskotu a reve :angry:aj poobede som ju šup do šporťáku,tak to vydržala dlhšie,ale je to des :angry:
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak mas velikou stamrpli??? :confused:
no tu v H&M nic poriadne nemaju aspon ked ja tam idem :frowning2: ...

berus: aj my sme boli bez fusaku ja mam taku deku ktora je na zips takze mu nenafuka od nikadial a este som ho prikrila s jednou dekou ale aabby nenastidol...ale dnes bolo uplne uzasne vonku
autor
my vytahli sportak vcera poprve a v poho, bud sedi a dneska tam i spal tak snad bude v poho ale od kamaradky holciny taky rvala :frowning2:
2. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
beru aj my bolo krasne az 2x sme boli vonku a za tatinkom kuknut koniky a som si myslela ze mala vecer odpadne a prd chcela sa dalej hrat :grinning:
2. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
beru 4cl
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: diiiik
2. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ano,robila som manzovi ovocny šalat :slight_smile: a čítala vás

sasi je to super,som to kuk už poobede,len som nepísala :slight_smile:
berus tie boty kuk zajtra,dnes nevládzem a mám pidi počítť,tak prd uvidím :frowning2:
eri bunda je super,ja som dnes lili objednala aj šaty,tiež HM /neviem dať ten znak/
2. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pati - u nas to je tiez tak ked sa zacne v sportaku nudit tak zacne vrieskat ze uz nechce :grinning: a ani caj nepomoze :angry:
2. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a čo obliekate deťom von???ja som dnes bola úplne hotová,čo jej mám obliecť.....tiež sme boli bez fusaku :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek