Den otců. Co koupit příteli?

monita0806
22. kvě 2020

Ahojky, poradily by ste mi prosím co koupit příteli na Den Otců? Bude po prvé otec. Sem chtěla tričko a body se stejným vzorem ale nevím pořádně jestli budeme mít holku nebo kluka a v neutrální barvě se sehnat nedá.

verysucha
22. kvě 2020

No já nevím, ale to by měli spíš kupovat něco děti otci ne? Od tebe je to divné 😁

malytlustyhroch
22. kvě 2020

@verysucha tak novorozenec tezko neco koupi, me prijde v poradku, aby to do urciteho veku deti (dva roky?) zarizoval rodic a pak rodic aspon pripominal.
@monita0806
Jestli chces triko a bodycko, muzes poridit bile a neco jednoducheho napsat/ nakreslit sama, kdyz si vytisknes predlohu z netu, tak pod bilym trickem bude i videt, a muzes jen obtahovat. Nebo pranicko + neco na zub.

priefi
22. kvě 2020

@monita0806 ja mám z rybizak.cz jahodak s nápisem, kolem.dnu otců bude asi větší vyber a k tomu kuchařku pro supertátu. Loni jsem koupila tričko s nápisem Supertáta a předloni keramickou ozdobu na které je napsáno Nás táta je král mezi tatínky.
@verysucha když máš malinké děti, tak nevidím nic špatného na tom, koupit dárek, dát ho dětem a děti tatínkovi. V případě miminka se jedná hlavně o gesto, že táta je táta

monita0806
autor
22. kvě 2020

Děkuji. Se podívám na to bílé tričko a body s vlastním nápisem. Sem chtěla ať si užije první svátek otců 🙂

lolam10
22. kvě 2020

Kupte mu neco dobreho co ma rad.myslim ze tohle stejnooblikani bavi spis matky nez otce...

codal
22. kvě 2020

@monita0806 na bodicko nebo tričko by se dala obtisknout ručička nebo nožička miminka. My jsme takhle tátovi výstřihly srdce z papíru a otiskly s dcerou každá ruku, fakt jen symbolicky.

codal
22. kvě 2020

Já mám holky rok a půl a tři a půl a pravidelně s nimi tátovi vyrábíme přáníčka a pečeme různé věci (linecké cukroví srdíčka, štrudl ve tvaru dvojky na výročí, tiramisu, kde bylo lentilkami napsáno táta, muffiny, které pak vyskladame do srdíčka, precliky, které jsme navěsily na šňůrku jako náhrdelník). Můj muž na dárky moc není, kor na blbinky, přáníčko pověsíme na lednici a jedlé dárky ocení vždycky. Holky už jsou fajn pomocníci a mají z toho vždycky radost. Miminko je ještě malé, tak tam je jasné, že jde o symboliku, můj muž by žádné tričko s nápisem supertata nenosil, takže by to byly vyhozené peníze, takže jsme udělaly jen ten otisk na papír, máme to na lednici a stačilo😀.. Ale jsou chlapi, kterým takové tričko nebo hrnek udělá určitě radost.

jako_mala_holka
22. kvě 2020

Taky manzelovi neco symbolickeho koupim, pokud to budu stihat tedy, s novorozencem 😅

priefi
22. kvě 2020

@codal můj manžel byl třeba z trička supertáta nadšený a hrozně rád ho nosí 😉 to je asi individuální, nejspíš autorka bude vědět, jaký typ je tatínek. Máme 2 kluky a pokud někdy budeme mít holčičku, tak doufám, že bude stále k dispozici tričko s brokovnici a textem "Svoji holčičku si uhlídání", protože z toho by byl úplně nadšený 😉

monita0806
autor
22. kvě 2020

@codal To je dobrý nápad upéct něco ve tvaru srdce s nápisem a k tomu nějakou maličkost. Moje dceru mu bude kreslit obrázek k tomu. Děkuji

monita0806
autor
22. kvě 2020

@priefi já měla v plánu tyhle trička ale bohužel nevím pohlaví, jen pocit že to bude kluk a to nestačí.

malytlustyhroch
22. kvě 2020

Tak modra pro holku je v pohode, ne?

priefi
22. kvě 2020

@monita0806 teoreticky můžeš koupit modré body a kdyby to byla holčička obléknout ho na růžový overalek, nebo sukničku na to body. A ve kterém TT jsi?

priefi
22. kvě 2020

@monita0806 teď koukám, že čekáš srpňátko, to už bys teoreticky mohla vědět, co čekáte, pokud nehraje na schovky. Anebo chcete překvápko?

mourovatakocka
22. kvě 2020

Manžel dostal od mojí mámy tohle triko, nosí ho rád. U chlapa bych se stejného oblečení s prckem bála, ale jako gesto " hurá, budeš táta" je to fajn 🙂

monita0806
autor
22. kvě 2020

@mourovatakocka To vypadá hodně dobře

monita0806
autor
22. kvě 2020

@priefi Já to chci už dlouho vědět. Ale co jdu do poradny tak buď je dupkou nahoru, nebo zády a posledně bylo schoulené jako ježek do klubíčka. Lékařka mi řekla teď v pondělí že nejde nic vidět ale že asi možná holčička a stejně kdysi ultrazvuk nebyl a lidi chtěli překvapení. A že teď to stejně není 100%. A já pořád na to malé mluvím jako na kluka. Tak uvidím asi až u porodu jestli lékařka se trefila nebo já měla dobrou intuici. U prvního těhotenství mi to vyšlo že sem se trefila i když lékař mi tvrdil něco jiného. Ale taky to je 10 let zpátky.

priefi
22. kvě 2020

@monita0806 ani ve 20tt nic nešlo vidět na velkém utz? Pak je ještě velký utz ve 30tt. Obvykle se schovávají holčičky, klukům občas něco ujede, i když se schovávají 🙈 Uvidíš, každopádně modré může mít i holčička, ale chlapeček růžové nee

monita0806
autor
22. kvě 2020

@priefi Ve 20tt bylo dupkou nahoru a lékař mu ani fotku neudělal že to nemá cenu. Další poradnu mám za tři týdny tak doufám že se už ukáže. Dlouho sem nedostala žádnou fotku.

priefi
23. kvě 2020

@monita0806 to je ale stydlín 😂

monita0806
autor
23. kvě 2020

@priefi Bude po otci. Ten se taky nechce fotit s když ho chci vyfotit tak se buď otočí nebo zakryje obličej

hanka_12345
23. kvě 2020

a tys neco dostala ke dni matek od pritele (jako ze od ditete)??

mourovatakocka
23. kvě 2020

@hanka_12345 A je to tak důležité? Je to jejich první příležitost a někdy není špatné udělat takové gesto, aby si tatínek uvědomoval, že bude tatínek. Matka si to zpravidla uvědomuje ve větší míře.

colik
23. kvě 2020

Mne se líbi tyhle,sú neutrálne,čiže jak pro holku,tak pro kluka. https://www.motovidlo.cz/ps/4789-sada-tricka-a-...
https://bezvatriko.cz/body/2781-detske-body-a-p...

monita0806
autor
23. kvě 2020

Je to hloupé asi ale už na Valentýna sem příteli koupila perníkové srdce s nápisem Tatínkovi aby se pomalu vžíval že bude otec. A na den matek mi dcera nakreslil obrázek a mu to přišlo líto. Tak sme si řekly že dcera mu na Den Otců nakreslí obrázek a já za miminko koupím nějaký dáreček.

hanka_12345
23. kvě 2020

@mourovatakocka neni ale resil to i tatinek kdyz to.tak resi maminka? To je.normalni otazka

marketanova
23. kvě 2020

Myslím si, že i v pozdějším věku je dobr si okořenit sexuální život, takže klidn nějaký ten lechtivější dárek..

llorak
25. kvě 2020

ja za našeho Honzika objednala manželovi ponožky s nápisem nejlepsi tatínek na světě z belabel.cz 😉 k tomu koupím los a pak to se synem předáme 😊 ja takhle taky dostala od syna dárky ke dni matek 😊 je ještě malinky, ma 20 měsíců, tak mu s manželem musime pomoct 🥰