Depilace třísel

olca1980
11. črc 2016

Prosím o radu, už jsem z toho na prášky. CCa před 2 měs jsek si 2x odepilovala třísla depilátorem. Bolest šílená, ale vydržela jsem a měla radost z hladké kůže. Jenže chloupky mi začaly zarůstat, bolí, kůže zarudlá, zhnisané pupínky , no děs 😖 . Asi 3 týdny se to snažím dát dokupy pinzetou, takže trhám a trhám a výsledek žádný. No do plavek prostě nemůžu. Neví někdo co ted s tím. Nebo nějakou radu jak depilovat.
Po žilete to není o moc lepší 😒 - Děkuji 🙂

lili1984
11. črc 2016

Já na třísla používám depilační krém už několik let a nikdy jsem problém neměla. Ale jestli je teď kůžee hodně podrážděná, tak bych depilační krém nepoužívala. Nejdřív se to musí pořádně zahojit. Zkusila bych to mazat nějakou hojivou mastičkou a zatím neholila vůbec. Ale chápu, že teď v létě je to těžký. ☹

katkacelo
11. črc 2016

Kdysi jsem od kamarádky dostala olej po depilaci... nevím značku, voněl mentolově a byl super. Bílá lahvička, zelené víčko, myslím...

olca1980
autor
11. črc 2016

@lili1984 Taky jsem o depilačním krému uvažovala, ale na spoustě diskuzí jsem četla, že nefungují. Jaký používáte ? Díky 😉

lili1984
11. črc 2016

@olca1980 Já na ně nedám dopustit. 🙂 Nejlepší je podle mého názoru Veet, ten bere i hodně krátký chloupky. Ale je trochu dražší. Pak mi ještě vyhovuje z DM ta jejich značka Balea. Chce to prostě vyzkoušet.

medved09
11. črc 2016

na zahojení doporučuji Sudocrem na noc. Mně pomáhá. s depilací neporadím - holím žiletkou

olca1980
autor
11. črc 2016

@lili1984 po zhojení asi vyzkouším 🙂 Alespon s to natrénuji na další léto 😀

olca1980
autor
11. črc 2016

@medved09 Sudokrém jsem taky zkoušela, ale jen párkrát. Asi musím být důslednější.
Díky

lili1984
11. črc 2016

@olca1980 Hlavně ať se to brzy zahojí a snad budete s krémem spokojená. 🙂 Na to hojení prý taky pomáhá dětský zásyp. Ale osobně jsem to nikdy nezkoušela.

medved09
11. črc 2016

@olca1980 Já používám ještě intimní gel Saforelle - je nedráždivý a přijde mi, že to podráždění rychleji mizí. Držím palce, v tomto vedru je to opruz 🙂

julcag
11. črc 2016

ja používám depilační krém od Avonu a jsem spokojená 🙂 jen teda nevýhodou je, že děsně smrdí :/ teda jen když se s ním pracuje

olca1980
autor
11. črc 2016

@julcag kdysi jsem měla Opilcu a ta také děsně smrděla 😝

andelka
12. črc 2016

Opilcu jsem používala před 20 lety 😅 teď jedině veet. Zkoušela jsem i jiné značky,privatni,ale nefungují tak dobře. Po holení můžu počítat s milionem pupínků,po krému se sem tam jeden. Hlavně potom větrat a ne hned na slunko. Když už se pupinek objeví,pomaha mi tea tree oil.

meta123456789
12. črc 2016

Já byla na brazilské depilaci cukrovou pastou či co a bylo to super. Pak jsem mazala Bepanthenem Plus, aby mi to nečervenalo. S depilátorem zkušenost nemám.

salot
25. črc 2016

Pokud jsou chloupky zanícené, zkusila bych dětský zásyp...

anelamates
27. črc 2016

Krém Veet po depilaci. Tyhle potíže mám taky a po něm nic. Pěkné, čisté. Žádný pupínek.

martus11
1. srp 2016

jj, s veetem mám dobrou zkušenost