Bolest v třísle 22.tt. Zkušenosti?

monii007
16. srp 2021

Holky, nechci hned letet k dr., ale od vcerejska me boli v trisle a nechce me to pustit. Je to strasna bolest, vystreluje do nohy a nekdy se k tomu prida podbrisek, obcas me i pichne v brise. Uz to treba vypadá, ze to bude dobre, ale jen vstanu a je to zpět, nebo sednu na zachod a uz nemuzu vstat ani chodit🙈 U prvního tehu jsem to mela taky, ale za par minut to přešlo a nevratilo se to. Ted me to drzi nekolik hodin 🙈 a uz nemuzu... Nejake zkušenosti???

michaelarousova
16. srp 2021

@monii007 ja to mela teda v obou trislech a jen pri pohybu,zvedani otaceni v posteli..chodila jsem jako duchodce .. ela jsem to taky kolem 20tt pak to preslo a ted ke konci to mam zas a je to teda sileny..me teda doktorka rekla ze to prejde az porodem 🤷‍♀️

monii007
autor
16. srp 2021

@michaelarousova no to nevydrzim 🤣🙈 vzdyt me to drzi uz nekolik hodin, natoz mesicu... Parada teda 🙈

michaelarousova
16. srp 2021

@monii007 ja to mela cca 14 dni pak to preslo a prislo to zas az kolem 34tt ..udajne vazy a stydka kost…vlastne jsem to mela vzdy v dobr kdy me hodne narostlo bricho☺️ Sle nevim jestli je to stejne😂 jen je to teda dost na hovno…uz se sotva hejbu

monii007
autor
16. srp 2021

@michaelarousova no je to dost na 💩😄 celkově ja si teda tohle tehu moc neuzivam. Uff... Jz chci byt tak daleko jak ty 😄🙈 jeste mam dost pred sebou...
Neda se s tim ale moc fungovat. Tak snad to prejde driv nez za 14 dni 😄🙈

michaelarousova
16. srp 2021

@monii007 taky si to neuzivam a snad bude brzo konec😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru