• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Deratizace. Jak probíhá?

7. prosince 2014 
Ahoj holky, prosím vás, jakým způsobem probíhá deratizace myší?
Máme je na chatě ve stěnách a na půdičce...
9. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
deratizace? pokud tam nebudete trvale tak jsou to podle me vyhozene penize, nastehuji se tam zas...co pasticky?? :wink:
9. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pastičky pomohou na menší množství, v jiném případě chemická deratizace - http://www.desinsekta.cz/cs/deratizace . O pastičkách a jak na myši a jinou havět, něco v téhle diskuzi http://forum.pasti.cz/jak-se-zbavit-potkanu/
10. kvě 2012 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. kvě 2012 v 18:11 • obludkamarketka
Určitě se podívejte na tyto stránky hodně mi pomohly. http://www.desinsekta.cz/ :slight_smile:
20. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. únor 2014 v 15:51 • deraservis
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
5. bře 2014 ve 20:12 • themarty
Ahoj, deratizace probíhá mnoha způsoby... já si myslel, že se pouze vystříká místnost, nebo se tam dají granule, ale je i víc možností - zkus mrknout na net, někde je to docela pěkně popsaný :slight_smile:
18. čer 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Deratizační zákrok se skládá: z průzkumných prací (zjištění druhu hlodavců a stupně zamoření podle stop, volba optimální nástrahy, odstranění příčin výskytu), vlastního hubení a následných prací kontrolních (vč. dokládání spotřebovaných materiálů, odklizení uhynulých hlodavců a bezpečnostních opatření).
Jak připravit byt, dům, na deratizační, dezinsekční zákrok? V žádném případě se nesnažte vše uklízet a rozebírat. Proč? Může se stát, že pak třeba štěnice vyženete z jejich "přirozených" úkrytů. Mohou se pak hůře hledat a tudíž i likvidovat. Vždy musíte přípravu konzultovat s deratizační firmou, abyste neudělali více škody než užitku. Příprava je závislá na typu škůdce, zvolené metodě.
2. zář 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
ahoj,
my jsme doma s manželkou dlouho přemýšleli o deratizaci. objevili se nám totiž ve sklepě myši a další odpudivá havěť, které jsme se sami nedokázali zbavit. Velmi nám pomohla firma na deratizace.
7. pro 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek