Deratizace. Jak probíhá?

mikulka
9. zář 2010

Ahoj holky, prosím vás, jakým způsobem probíhá deratizace myší?
Máme je na chatě ve stěnách a na půdičce...

beruska2x
9. zář 2010

deratizace? pokud tam nebudete trvale tak jsou to podle me vyhozene penize, nastehuji se tam zas...co pasticky?? 😉

albine
10. kvě 2012

Pastičky pomohou na menší množství, v jiném případě chemická deratizace - http://www.desinsekta.cz/cs/deratizace . O pastičkách a jak na myši a jinou havět, něco v téhle diskuzi http://forum.pasti.cz/jak-se-zbavit-potkanu/

obludkamarketka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenkajichova
20. led 2014

Určitě se podívejte na tyto stránky hodně mi pomohly. http://www.desinsekta.cz/ 🙂

deraservis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
themarty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucas68
18. čer 2014

Ahoj, deratizace probíhá mnoha způsoby... já si myslel, že se pouze vystříká místnost, nebo se tam dají granule, ale je i víc možností - zkus mrknout na net, někde je to docela pěkně popsaný 🙂

onetwogo
2. zář 2014

Deratizační zákrok se skládá: z průzkumných prací (zjištění druhu hlodavců a stupně zamoření podle stop, volba optimální nástrahy, odstranění příčin výskytu), vlastního hubení a následných prací kontrolních (vč. dokládání spotřebovaných materiálů, odklizení uhynulých hlodavců a bezpečnostních opatření).
Jak připravit byt, dům, na deratizační, dezinsekční zákrok? V žádném případě se nesnažte vše uklízet a rozebírat. Proč? Může se stát, že pak třeba štěnice vyženete z jejich "přirozených" úkrytů. Mohou se pak hůře hledat a tudíž i likvidovat. Vždy musíte přípravu konzultovat s deratizační firmou, abyste neudělali více škody než užitku. Příprava je závislá na typu škůdce, zvolené metodě.

mirekkkkk4
7. pro 2014

ahoj,
my jsme doma s manželkou dlouho přemýšleli o deratizaci. objevili se nám totiž ve sklepě myši a další odpudivá havěť, které jsme se sami nedokázali zbavit. Velmi nám pomohla firma na deratizace.

klara9999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz