Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

j.a.n.u.s.
autor
21. říj 2008

Dobry vecer...

...tak holky, my tehotenstvi tak nejak v pohode, porod: 14dni prenaseni...20hodin porodni "bolesti" (ja si to uzivala-fakt!), trikrat na koze tlacila...ale uz jsem byla hodne vysilena...a mala, byla "velka(4300g, 53cm), sla potom CS...ja nesnasim chemii jakehokoli druhu, ne jako jenom z presvedceni, ale moje telo ji odmita, a kdyz uz ji teda musi brat, vse na me pusobi nejak vice...mela jsem 3x oxytocin, pak plna narkoza...fuj! Jak bylo psano vyse, mozna proto byly zacatky tak tezke...dost me mrzelo, ze jsem nemela prirozeny porod. Druhy doufam bude 😉

januskaababoo, no....ja jsem hlava derava a zapomela jsem heslo a nejel nam nejak comp a pak to po me chtelo to heslo, no co vam budu povidat.... 😀

😀 taky mame 2+1...mala nespi v postylce, ale s nami (no, mame trojpostel)...ale Peta je uzasny tady v tomhle, totalne bere mou ulohu matky se vsim vsudy!

grisgot
21. říj 2008

krembonzur..my byli zase loni o vánocích se zánětem průdušek..takže jsem ho nosila sedm nocí..v nosítku po chodbách, úžasný zážitek..málem jsem ztratila mlíko. Jak píšeš..bez pomoci.. Já vím, že když budu bědovat, tak to pak vážně tak zbědovaně proběhne. Musím najít sílu..díky..

janus..já taky přenášela přesně 14 dní 😉 Za devět a půl hodiny jsem ale měla odrodíno. To víš, že to bude příště jinak! A plánujete druhý??

krembonzur
22. říj 2008

dobre rano, ja jsem prave rodila o 14 dnu drive...a za dve hodiny se maly vylozene vyrodil-jak rikali doktori, pac on malem vyletel ven jak baloun-aspon mi to tak prislo,takze porod dneska kdyz se na to divam zpetne tak dobry, ale to siti-katastrofa, to manzel za plentou vedle brecel, jak jsem ja rvala...no comment... 😖 ale to mi rekl asi az mesic po porodu...manzela s nami nespi z prosteho duvodu-strasne chrape a budi tim maleho i me-sebe teda ne 😉 takze i proto spime tak jak spime a nam dvema s honzikem to plne vyhovuje 😀 druhe mimi uz neplanujeme, muz uz 15leteho kluka z prvniho manzelstvi ma a jak sam rika a vidim to na nem, uz na to nema nervy...pry jedine s nekym jinym-chichichi...hele j.a.n.u.s., prisly ti ty fotky toho mojeho maleho pokladu na mejl?

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

Dobre rano...
..,ano, planujeme jeste Kuzmu(pracovni nazev 🙂 )...ale az El kapku vice odroste, chci se ji venovat naplno! Pocitam tak az v polovine jeji skolky...

Preji krasny den, dnes bude pro me vyzvou! 😉

androna
22. říj 2008

dobre rano dievcata 😎 vcera som si precitala tie rozne stranky o tych kristalovych detoch a indigovych detoch.Indigove deti su predchodcami kristalovych a casto maju indigovi rodicia kristalove deti.ked som to tak citala tak mi ten popis kristalovych deti sedel na maleho.
kim to co so vycitala tak su to prave pohodove deticky,take slniecka co rozdavaju radost.neznesu ked sa na ne krici,neznesu ziadnu krivdu a nepravost.vyzaruje z nich cista laska.indigove deti su proti tomu narocne a problematicke.no kto zvladate jazyky tu je krasne poctenicko.
http://www.auratransformation.de/
janusko zaujimalo by ma velmi aku vidis auru u Ligu??ja sa od svojej puberty zaujimam o esoteriku.a astrologii som sa venovala asi najviac.
dievcata zaujimalo by ma ci mate urobene horoskopy deticiek?alebo aspon viete ich aszendenty?
jak tu popisujete problemove porody,tak to je vecsinou dovod preco boli zaciatky tazke.
janusko spolocne spanie je krasne.dnes nam maly uz od 6.00 v posteli spieval. 😎
grisgot tu nemocnicu zvladnete,ver sebe i malemu. 😵 😵

grisgot
22. říj 2008

Dobré ránko!
androna..zajímáš s eo astrologii? Já mám horoskop malého..i můj a manžela..úplně mě to fascinuje. Mě k tomu horoskopu ale moc neřekli, dělal to klučina, co se o to zajímá zatím jen asi rok. Na netu je ke stáhnutí program StarFisher Alpha 7.9,, kde stačí zadat datum nariození, hodinu a místo a vyjede celá noční obloha. Nezasvěceným to ale nic moc neřekne.. Štěpí je Býk v ascendentu Štíra 😉

androna
22. říj 2008

Dany je byk v aszendentu Vahy.on je uplne Venusino dietatko a tie cervene vlasky to ma od venuse.

androna
22. říj 2008

grisgot ja si robim horoskopy na nemeckych strankach www.astro.com

grisgot
22. říj 2008

androna..Daníček má překrásný vlásky! Úplně jak sluníčko, fakt že jo 🙂
Já německy umim akorát grisgot 😀 😀 😀
Horoskopům bych se chtěla určitě víc věnovat, je to fascinující! Štěpí má horoskop na první pohled zvláštní..má všechny planety rovnoměrně rozděleny do všech dómů a takové ty životní úkoly..propojení mezi planetami, tak těch má požehnaně! Tož asi se v životě nebude nudit, že? 🙂

androna
22. říj 2008

tam je i anglictina a dalsich 10 jazykov.ja si ale zase v anglictine na taketo texty netrufam.ja zas nic netusim o reiki.

kim
22. říj 2008

Ahojky holky

Krembonzur, to je super, že jsi měla porod tak krásný!!!A asi teda proto máte vše od začátku pohodové, koukám, že fakt ty začátky jsme měly blbé my, co byly i ty porordy šílený 😠

Adrona: tak to je gol s tou babi Dádou 😵 to je zvláštní viď???Mě to teda napadlo až ke konci těhu, když už byl prcek velký a mlel se tam, tak mi na něj ten Daniel táák seděl 🙂 🙂 Tvůj Daníček je fakt jak sluníčko, má teda vlásků a ta barvička 😉 Odkaz si určitě přečtu...no moje mamka má i knížku o indigáčích a říkala, že na mě indigáč sedí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Horoskopy mě taky zajímají, ale nějak extra se v nich nevyznám!!!!Daník je Kozoroh asc.Váhy, mám super stránky, kde vám vyjedou i planety v domech, za chvíli dám odkaz!!!!

Janus, proč je dnešek pro Tebe výzvou????A Ela teda byla taky kus!!!kolik má teď???D.měl 4,53kg a na 8mi měs.kontrole měl 11kg 😅 😅

kim
22. říj 2008

http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1
systém domů nechte Placidus 😉

grisgot
22. říj 2008

kim..v osmi měsících 11 kg? Tyjo, to je super! My měli 11400g v roce a teď už přibírá docela malunko..i když žere za dva 😀

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

Caute!!!!

Hvezdicky? Povim vam, kde je Andromeda, Plejady...Orion, Velky-Maly vuz...ale horoskopy pro me takhle? Beru to jako neco, co s uctou prenechavam zasvecenym...verim tomu a zajimalo by me celkem, jak je to s tou nasi Elushkou...a i se mnou. Nekdy je to zapeklite vam povim 😎

El mela po poradne 11kg (v roce a pul) a 86cm...

Vyzva? Umira mi otec.

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

Tak jsem se zasekla na astru od kim 🙂 ...a pocitam, ze bud obedvate, anebo procitate DOMY, ze jo?!? 😝

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

http://ascendent.najdise.cz/

ja jsem stir se lvem v ascendentu
elishka je beran se lvem v ascendentu
😅 😅 😅
kouka z toho harmonicky vztah, ne?!? 😅
😅 😅 😅

kim
22. říj 2008

Janus 😔 😔 držíme s Daníkem pěstičky!!!!!!!!!!!

Já byla u kadeřnice a teď jsem se zasekla na Tvém odkazu 😉

Gris, myslíš, že je to super??? 😝 😝 😀 Tahat 11 kg??? 😀 😀 Mě to super nepřišlo v žádném měsíci, neboť byl alespoň o kilo a půl těžší než vrstevníci 😀 😀 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

kim, diky...tata je smireny 😵 ...rikala jsem prece, ze jsem vyrustala v rodine, kde nic neni tabu 🙂

grisgot
22. říj 2008

janus..to mě mrzí s tvým otcem..já pořád nějak to umírání jako takové nemám vyřešené. Obdivuju tě, jsi mnohem dál než si možná i sama myslíš 😉

kim..no, je super, že ti tak hezky papá! 🙂 Co by za to jiní dali! 😀 My jsme měli v osmi měsících 10 kg, pak byl ale Štěpí nemocný a trochu pohubl, chuděrka.. Takže znám to..svoje záda 🙂

Na odkazy kouknu večer, frčíme do Prahy po úřadech..uff! 😒

Jo..Androna..výklad Reiki se malinko liší podle toho, za jaké školy máš svého učitele..úplně ale jednoduše a v praxi..jedná se o přikládání rukou na určená místa a tím harmonizování vnitřní energie člověka 😉

Zatím pa 🙂

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

...El a malovani...

v albu mam fotku steny v kuchyni...pomalovanou od nasich maluvek...vedu k tomu Elishku (no spise taha ona me!), maluje a cmara...jak jsme si sly tehda umyt ruce, nevsimla jsem si, ze mi "malovala" i po ceste do koupelny, vyfotim pak co (ne)nahodou vytvorila prave u koupelny....normalne andilka...a jeste je na to pysna...jak nekdo prijde, hned mu to ukazuje!

Tanec...jeste nic moc, kyve se ze strany na stranu...neumele, pri nejake akci v tv...ale na radio moc nereaguje...

Jinak korale ji bavi navlikat...a nejvice posloucha, kdyz se septa! 😉

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

gris...pevne nervy na uradech,a preju slusnou pani urednici 😅

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

Vcera mi Peta rekl, jestli by mu El nemohla rikat tati...

...to si myslim musi na to prijit sama, protoze
*slovo tata nezna...
*ucit ji to nechci automaticky...
*melo by to jit od srdce...
*rika mu Bobo...(taky hezkyyy)

Prijde na to casem sama. 😵

androna
22. říj 2008

tak ja varim a uklizim.ten odkaz je fajn ale neni podla mna dost osobny.je to vseobecne,ale v cestine nic lepsie neni. 😖
janusko ten spolocny aszendent vas spojuje a to velmi.Eliska je teda ohniva holka. 😵
tatinka pozdravujem 😎
koukam ze velke deti to je spolocny znak 😀 😀
Dany sa sice narodil 3,4kg 14dni skor ale po 6tyzdnoch zdvojnasobil vahu.ja som vlastne nikdy male miminko nemala.Kim u nas sa ta vaha zastavila v 7mes ked zacal sediet i stat a vela sa hybal.teraz ma asi 12kg.
mne vychadza to druhe miminko zase na duben.ale pravdepodobne baran tak som nato zvedava.
Danyho malovanie zatial neberie,ale tancenie to je jeho a nemusi to byt ani muzika.staci rytmus,a pikoska nekde v meste sa spustil na aute alarm a Dany nam zatancil. 😀

j.a.n.u.s.
autor
22. říj 2008

androna 😅 na alarm...dobry!

Spojuje nas to? A ted v tom dobrem, nebo jak? Jsem v tomhle uplna panna! 😖

androna
22. říj 2008

tym ze to mate rovnake tak ste si podobne a budete si rozumiet.v dobrem,ale jasne ze beran a stir tam to obcas zaskripe.ale ja neviem kde mas vsetky ostatne planety.ale vseobecne a laicky povedane je v horoskopu najdolezitejsie slnecne znamenie a aszendent.aszendent je to jak sa prejavujeme uplne najblizsej rodine a slnecne znamenie jak nas vidia ti ostatni.

krembonzur
22. říj 2008

ahoj, no janus, ja jsem taky stir 😉 , ale vzhledem k tomu, ze mi mami pred 4 lety zemrela, tak jsem se popravde nestihla zeptat, kdy ze jsem se narodila, jestli dopo nebo odpo,teda ptala jsem se urco,ale samo,ze jsem to zabudla-pac mi to k nicemu tehda asi nebylo a ted je na to pozde...a tata si to vubec nepamatuje...je mi lito, ze je tvuj tata na tom spatne..znam to z domu...jinac maleho jsem nedavno vazila-nejdrive nas oba a pak sebe a pak odecet-no ta moje vaha, to je hruza, ale jenicek vazi ted 12,4kg-15 mesicu, jinac objevil fixy a tuzky,takze vsechny steny a podlaha a dokonce i pes, jsou pomalovany... 😀 tanec, to ho taky bere, nejradeji ma reklamu na penny market, ale ted ji nejak nedavaji a ja se snazim tv vypinat,pac mi prijde, ze na to uplne zbytecne kouka...ale pousti si cd sam a do toho tam macka tlacitko s rytmem-tak se vzdycky valim smichy 😀 , koukala jsem janus na tve album-kojim taky porad a vsude...a jakekoliv poloze-cim silenejsi, tim lepsi 🙂

kim
22. říj 2008

Je Androna to je super, že tomu tak rozumíš 😵 😵 Mohu tě zneužít??? 😀 Jak to vypadá u nás???Já Vodnář asc.rak, Daník Kozoroh asc.váhy a manžel býk asc.kozoroh, díky, díky 😵 😵

Tak vidíte holky máte mimča o 9 měsíců starší než já a vážíme skoro stejně, to je síla 😀 😀 😀 😀 😀

androna
22. říj 2008

Kim z toho co si napisala tak ma Dany viac spolocneho s manzelom nez s tebou.a ty si teda protiklad. 😀 😀 vodnarka s rakom.to musi byt narocne obcas rozumiet sama sebe alebo sa mylim?

kim
22. říj 2008

Androna, no mi povídej...my jsme dvě v jedné 😀 😀 jedna chladná, nepřístupná a druhá citlivá a milující 😀 😀 fakt bomba asi hlavně pro okolí, pže nikdy neví, kterou z nás mají čekat 😀 😀

S tím spaním prcků...my malýho do postele nikdy moc nebrali, jen když měl opravdu špatné noci a brekal třeba už po 5., jinak se snažím, aby byl fakt u sebe, vyjímka je ráno, po mlíku, které má kolem 05-05:30 si ho pak do pelechu beru a spíme tak do 07, pak ještě ležíme a mazlíme se 😵

androna
22. říj 2008

kim jedna zije minulostou a jedna buducnostou???to spanie velmi zalezi natom ci kojis ci nie.a asi nekojis ze?