Zoubková víla. Tipy na odměnu?

leilinka1234
28. dub 2021

Prosím o inspiraci, co u vás přinesla nebo přinese zoubková víla 🙂 dceři se začal kývat zoubek a naše zoubková víla je absolutně nepřipravená 😀 přivítám i návrhy na odměnu... Prosím o zohlednění toho, že je všechno zavřeno 😀🙈 Sladkosti dávat nechci. Spíš bych to viděla na nějaký malý pěkný dárek, který by měla jako vzpomínku.
Jak dlouho trvá, než zub vypadne? Děkuji 🙂

veritanas
28. dub 2021

Já jsem jako malá dostala od táty Zajíčka Zoubka,( takový plyšák s velkýma předníma zubama) abych si správně čistila zoubky. 🐭🐭🐰

20192608
28. dub 2021

@leilinka1234 Já jako malá dostávala za každý zub 50kč a pak jsem si mohla koupit za to co jsem chtěla

pexi
28. dub 2021

@leilinka1234 plánovala jsem, že u nás přinese něco jen za první zoubek (není to pro mě moc blízká tradice). Vzhledem k tomu, že máme holčičku, přemýšlela jsem náramkem nebo malou knížkou. Doufám, že tedy ještě máme čas 😃

properjoey
28. dub 2021

U nás Zoubková vila nosí obrázek a bliskavou minci, takže s lidma okolo kseftuju vyleštěné dvacky a pajdy 🤣

lobella
28. dub 2021

Ja kdyz byla mala, tak jeste nelitala🤔😂 ja ani sourozenci jsme nic nedostavali, ale myslela jsem, ze se davaji za kazdy zoubek drobne, ale netusim...

izz76
28. dub 2021

K nám zoubkova vila donese někdy 100kc,nekdy drobný dárek, aktuálně podle toho co dcera zrovna preferuje. Momentálně sbíra petshopaky, tak vila jednoho přinesla.

darkwitch
28. dub 2021

U nás nějakou minci, dvacku nebo padesátku a drobnost, za první zub to byly karty, za třetí pet shopak. Za druhý nebylo nic (chtěla jsem dávat jen za první, ale u třetího přišla s tím, ze ve školce nosí za tři zuby a tři noci na Zubnicku čekala...)

versatilka
28. dub 2021

u nás nosí mince (pokud zub vypadne jinde než doma. Pokud doma pak to, co mám zrovna nachystáno ve skříni (knížku, menší hračku, hru).

rebe
28. dub 2021

Objednala jsem pamětní minci zoubkové víly - já tehdy z Aliexpressu, ale už se snad vyrábí i česká verze. A protože v pohádce o obláčkovém chlebu jednou říkali, že skutečná zoubková víla jako dárek dává semínko nového zoubku, dostala jako dárek ještě zubní kartáček a pastu - zubní kartáček s jednorožcem a pastu s obrázkem zoubkové víly Herbadent.

lalolita
29. dub 2021

@leilinka1234 u nás Zoubková vila nosí drobný 😄 někdy 20,50. Z toho ale třeba když nemám drobný,tak nějaký kokino a nebo nějakou drobnost.😉

leilinka1234
autor
29. dub 2021

Díky všem za reakce. Nakonec jsme s manželem včera vybrali stříbrný prstýnek 🙂 teď už jen počkat, až zoubek vypadne. @rebe mince super nápad 🙂 zkusím objednat ještě k tomu, třeba stihne dorazit 🙂

korin
29. dub 2021

U nás to bylo malinké lego a jen za první zub.

2hanah
29. dub 2021

U nás taky nosí drobné a teď, co je dcera už větší, tak i nějaký šperk, prstýnek, náušnice, řetízek, bižuterii, stříbro nebo chirurgickou ocel, není drahá a je plno hezkých věcí i pro děti, já teda většinou teď objednávám, dohromady třeba i s dárkem pro někoho jiného, aby se to vyplatilo.

adilabajova
Autor odpověď smazal
Zobraz
adilabajova
29. dub 2021

@leilinka1234 co třeba medaili na památku na ten velký den..lze koupit na eshopu www.zoubkovavilaeshop.cz

zelenaesmolda
29. dub 2021

@properjoey hod minci do coly,bude leskla 🙂

properjoey
29. dub 2021

@zelenaesmolda jo, to jsem ještě nezkousela, možná začnu kupovat Colu, když bude hrozit Zoubková víla 😁👍tuhle ji dcera vyrobila i roušku, aby prej k nám mohla 🤣🤣🤣