Dětská kniha, vyráběly jste si ji samy?

zloba89
11. črc 2015

Ahoj, přidávám odlehčenou diskuzi...
V knihkupectví prodávají nepřeberné množství knih typu: ,,Můj první rok, Narodil se chlapeček/holčička "..... žádná ale není podle mých představ.
Je tu některá maminka, která si ji vyráběla sama?

Já bych se do toho ráda pustila, ale chybí mi inspirace

lrg
11. črc 2015

Tak mně se hodně líbí alba typu Project life a scrapbooking, ale přijde mi to zas docela velká finanční zátěž. Já oběma holčičkám od prvního ultrazvuku píšu sama knížku, lepím tam fotky, obrázky, maluju, psala jsem tam i nějaké básničky a recepty na příkrmy. Píšu o všem možném skoro každý měsíc, co je nového, co se u nás děje, jak se cítím apod. Žádné velké umění to není, ale doufám, že jednou ocení hlavně ty informace, než design 🙂

rousse
14. črc 2015

já jsem se do toho pustila sama, protože ty kýče, co se prodávají, to mi kroutilo palcema u nohou🙂 od sestřenky jsem vloni dostala takový krásný zápisník (úplně obyčejný zápisník s tvrdýma deskama udělanýma graficky) a dovnitř lepím, zapisuju, dávám všechny možné a nemožné artefakty....od okamžiku otěhotnění. A píšu to fourmou "pro ni" ne formou "udělala první krok", ale "udělala jsi" 🙂

hanih
14. črc 2015

@zloba89 Já taky něco podobného plánuju. Zatím si tedy jen píšu deníček a schovávám všechno možné, ale snad se k tomu dopracuju 🙂 Pokud hledáš inspiraci, zkus kouknout k mamince, která tady je pod jménem @vrrdesign (doufám, že nevadí, že tu na ni odkazuju). Její tvorba se mi hrozně moc líbí.