Chytré hodinky či náramek. S jakou značkou jste spokojené?

lenuli89
15. zář 2020

Ahoj maminky,

chtěla jsem se zeptat zda používáte chytré hodinky či náramek a s jakou značkou jste spokojené. Na netu je nepřeberné množství a moc se v tom neorientuju, tak bych ráda znala Váš názor.

Díky noc 🙂

dashyyy
15. zář 2020

Máme v rodině xiaomi mi band 2, 3 4 i poslední verzi a já jsem osobně prahla po něčem elegantnějším.. sáhla jsem kvůli kulatému ciferníku po Samsung active watch a jsem s nima moc spokojená 🙂 baterka teda dá tak den, pokud jedou notifikace atd., ale jsou za hodinku nabité 🙂 mám je spárovaný s Iphonem a šlapou úplně v pohodě 🙂 váhala jsem ještě mezi garminama, ale ty se mi nelíbily na ruce 🙂

honeya
15. zář 2020

Mám fitbit versa. Baterka vydrží tak 4-5 dní. Teď nově udělali do hodinek i češtinu, jinak byly v angličtině. Mám k nim takovej ten rose gold řemínek, takže vypadají elegantněji. Jinak jsem spokojená. A jsou i vodotěsné, takže normálně můžes s nima do sprchy, bazénu

marta_kovar
15. zář 2020

Ahoj, já mám Apple Watch 3. Nabité vydrží jak kdy. Pokud vysloveně přes ně dlouho dobu volám, mám připojené airpody, odepisuji na SMS a jedou do toho další věci, tak vydrží den. Ale pokud si je dám ráno na ruku, kouknu na čas, na spálené kalorie, na příchozí zprávu a občas z nich zavolám, tak mi vydrží i takhle 2-3 dny. Nabité jsou rychle. Trvá to asi něco málo přes hodinu. Jsou voděodolné ale to už je teď snad většina hodinek. Mně hodně vyhovuje, že si můžu měnit veškeré pásky. Takže se stále hodí i k událostem a i při cvičení. Najdeš na ně textilní, silikonové, kovové, různé ozdobné, kovové pásky. Je jich prostě hrozně moc a každý si vybere. Pak samozřejmě záleží na nějakém cenovém limitu do kterého se chceš vejít. Mamka měla Xiaomi Mi Band a ty ji po 2 letech umřely, takže přešla taky na Apple Watch. Ale samozřejmě je to kus od kusu. Chce si to vyzkoušet na ruce a rozhodnout se, co od toho chceš 😊

klaarusa
15. zář 2020

Mám Xiaomi band 4. Nemám teda srovnání s ostatními, ale za tu cenu paráda. Krokomer, srdeční tep, počasí, statistiky cvičení, délka spánku, upozorneni na volání, zobrazování SMS. Na Ali jsem si na něj koupila asi 10 ruznych náramků za hubičku. Velká spokojenost.

barmil
15. zář 2020

@lenuli89 mam Garmin Fenix 6s Pro. Luxusní funkce, výdrž baterie i vzhled. Dostala jsem je za porod a jsem maximálně spokojená.

eleanora84
15. zář 2020

Amazfit gtr, vypadají luxusně, přesně vše měří, baterka vydrží 5 dní... Měla jsem už pár jiných y tyhle u mě vedou 🤩

billythekid
16. zář 2020

Xiaomi MiBand 4 a za tu cenu luxus. Nabíjím co 3 týdny. 🙂