• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský nábytek z Ikey (Hemnes, Hensvik). Máte zkušenost?

25. října 2016 
Ahojky holky,

máte některá z vás doma nábytek z Ikey Hemnes nebo Hensvik? postýlku, skříňky, police, přebalovací pult? Jaké jsou vaše zkušenosti.

Moc děkuju.
2. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme postýlku Hermelín a Hensvik. Myslím, že jsou fajn. Bytelné. Větší dítko už má odendanou tu bočnici a je z toho pěkná postýlka pro větší dítě. Myslím, že kvalita je úměrná ceně.

IKEA měla nějaký re-calls kvůli závadné postýlce. Myslím, že to byla ta nejlevnější a asi to už dali do pořádku, když jí pořád prodávají... IKEA má celkově docela dost re-calls, ale oni mají zas hrozně moc výrobků, tak se holt ne vždy něco povede. Nicméně to musíš brát, že je to levnější nábytek, u kterého je třeba být trošku ostražitý.

I když, kde koupit v ČR kvalitní nábytek a nenechat si ho dělat na míru z masivu? :confused: Já znám jen řetězce jako Kika, Moebelix atd.
3. črc 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ohledně těch "kauz" ikeáckého zboží, myslím si, že se o tom ví, protože ikea se to nebojí přiznat - upozorní sama zákazníky a dá věci do pořádku (narozdíl od jiných firem, které to třeba raději úzkostlivě tají), takže to vidím spíš jako plus
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. črc 2011 v 17:00 • lenicka1313
@tiburcia my máme dětskou postýlku kritter a pro mimi jsme měli takovou tu úplně nejobyčejnější sniglar, a jsme s oběma spokojení. :wink: Hemnes máme dospělou postel a taky spokojenost. Je fakt, že v ikee máš aspoň jistotu, že když je něco špatně, nedělají s tím fóry, zboží okamžitě vymění nebo vrátí peníze.
5. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak zkušenosti s tímto nábytkem zajímají i mě. chystáme dceři zařizovat na podzim pokojík a jediná Ikea mi nabízí cenově i vzhledově přijatelný nábytek. Chceme totiž čistě bílý,který si dodekorujeme sami.
5. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, máme Hemnes v obýváku (tu šedohnědou variantu) a jsme maximálně spokojení, na základě toho pak v pokojíčku už je Hemnes v bílé - knihovna a teď poměrně nově komoda...spokojenost zatím je, nábytek je poměrně masivní, bytelný, vše pěkně sedí, pojezdy ok,...takže spokojenost:wink:. Jako nepočítám, že ten nábytek vydrží např. 20let, ale to já ani nepotřebuju - obzvlášt do pokojíčku, kde je předpoklad, že se to bude průběžně během let upravovat a měnit dle potřeby:slight_smile:. Jinak teda musím říct, že s Ikea jsme obecně spokojení, souhlasím s danae - buď musíš obětovat nehorázný peníz za (mnohdy bohužel dokonce nekvalitní a špatnou) práci na míru, z masivu, nebo holt se smířit s bazárky (těch je ale podle mě zoufalý nedostatek, i když se tam sem tam dají ulovit krásný kousky) a nebo pak tyhle řetězce - Ikea, Kika, Mobelix, XXLutz, Jysk, Asko, Sconto,...a z téhle sorty si myslím, že ta Ikea je minimálně o řád jinde (lepší) než ostatní uvedení...
5. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakou máte zkušenost se zasíláním IKEA zboží, já jsem našla toto ikea-eshop a prý pošlou vše co je v ikei, nemáte s tím zkušenosti?
19. zář 2013 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. únor 2015 ve 12:53 • lenkasubrtova
Ahoj. :slight_smile: Nábytek z ikea nedoporučuji. :slight_smile: Hlavně pokud máte aktivní děti. Všechno se nám rychle zničilo. Posledně jsem zkusila obchod http://www.supersektor.cz a doporučuji spíš ten, než ikeu. Vše je cenově na stejné úrovni ale o úroveň kvalitnější než nábytek z ikea například. :slight_smile:
15. kvě v 09:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, můžete prosím někdo doporučit nějakou kvalitní značku nabytku :slight_smile:? děkuji :slight_smile:
27. čer v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@michell_r ahoj, mrkni na www.malvarosa.cz..mají krásny nabytek i skvele doplnky :slight_smile:
27. čer ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji moc, vypadá to skvěle..máš s nákupem osobní zkušenost? fakt se mi to líbí..přemýšlím, že zajedu mrknout na pobočku...:slight_smile:
29. čer ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla vždycky maximálně spokojená :slight_smile: přístup 100% profesionální :slight_smile:)
30. čer ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
IKEA bych nedoporučila. S tou mám jen špatné zkušenosti bohužel. Ale doporučila bych http://www.supersektor.cz/ to je takové moje náhrada za IKEA a navíc nemusím nikam jezdit, což mi naprosto vyhovuje. :grinning:
25. říj ve 21:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek