• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokojíček v malém bytě, jak ho vyřešit?

23. února 2013 
Ahoj maminy,

resila jste nektera,jak vyresit pokojicek pro dite v malem byte? Mame 2+1 a zatim mame v loznici postylku. Nemate nektera napad nebo nejaky odkaz,jak dispozicne vyresit spani pro nas,kdyz z loznice udelame pokojik a nechceme spat na gauci?
Diky za kazdy tip :wink:
31. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
s tímhle tématem jsi mě předběhla - čeká nás totéž, s tím rozdílem, že kluci jsou dva, takže to bude o to zajímavější... :sweat_smile:
31. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay - ahoj, tak hlavně záleží na tom, jakou máte k dispozici místnost, pokud má vysoké stropy, tak si tam někdy lidi udělají patro na spaní a pod tím mají třeba sedačku, nebo pokud je ta místnost větší, tak třeba nějakým závěsem nebo paravánem oddělit nějaký klidnější koutek, kde bude třeba jen letiště a nějaká polička místo nočního stolku...hodně záleží na umístění dveří, oken...Někde jsem viděla i variantu, že jednu místnost měli jako kuchyň s jídelnou a obývákem a druhá byla v podstatě dětský pokoj (dokonce pro 2 děti) a v té přední polovině u dveří měli rodiče letiště, oddělené od zbytku pokojíčku nějakou policovou stěnou...prý jim to takhle v pohodě vyhovuje, chodí tam jen spát :wink:
31. srp 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo. My máme 2+kk :slight_smile: Líbí se mi tohle :grinning:
31. srp 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte někdo jak to vyřešit v 1+1 ? :grinning:
1. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slundo Byla jsem na private u kamosky v 1+1, pred ni tam zila 5 clenna rodina! V kuchyni meli pidi-jidelnu, druhy pokoj byl detsky pokojicek, herna a obyvak a rodice meli na miru udelanou palandu u stropu, dost velikou, i s knihovnou.
1. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 taky máme spaní na míru o stropu, šetří to místo....kuchyň ani pokij nejsou malý, ale jen přece jsem zvědavá jak se 4 poskládáme. Je zas pravda, že malejm dětem to tak nevadí, my se s manželem uskromníme .... dřív to bylo běžný, tak to nějak jít musí :slight_smile:
2. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slundo A spaní u stropu máte v obýváku nebo v tom dětském pokoji?
3. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay máme jen jednu místnost a kuchyň- takže obývák, ložnice a pokojík v jednom.
3. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slundo tý jo,to si neumím představit...a já řeším pokojík ve 2+1.... :grinning:
4. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mi mame take 2+1 a nejakej cas budeme mit postylku take v loznici nez se znej stane jen detsky pokojik......budeme to resit tim stylem ze v obyvaku ktery je pomerne velkej....... budeme zvysovat podlahu jen do pul obyvaku a v te zvysene podlaze bude zabudovana postel nase takze vecer prijdu a vysunu si z podlahy postel a rano ji zase do podlahy zasunu :slight_smile:
4. zář 2012 v 11:18  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2012 v 11:30  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misula86 to by se mi taky líbilo, náš byt bohužel na tuhle možnost není stavěný :angry: takže výhledově budem muset kouknout po nějakým jiným bydlení :frowning2:
9. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula86 moc pěkný řešení, brala bych hned ale u nás to nejde, máme 2+kk takže řešení vypadá tak že pokud se nám nepodaří prodat byt vyměníme sedačku za nějakou pro každodenní spaní a pokojík bude v naší ložnici. Kdyby se nám narodili dvojčata, museli bysme se přestěhovat hned :slight_smile:
9. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafeska :slight_smile: tak to je potom tezsi :slight_smile:
10. pro 2012 v 17:20  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky taky mám byt 2+kk a chtěla bych si nechat udělat sklopnou postel ale takovou co nemáte hlavu ve skříni :sweat_smile:

@misula86 dělali jste to podium? :confused:
22. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamik ahoj nakonec jsem mojeho premluvil na rozdeleni mistnosti meli jsme hodne velkej obyvak tak jsme udelali pricku a mame mensi loznici aj ....vyslo to financne i levneji a mame tak sve soukroumi :slight_smile: i obyvak i detsky pokoj vse zvlast
23. únor 2013 ve 13:17  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek