Dětský pokojík, šel by rozdělit grafosklem?

adaniella
8. srp 2014

Dobrý den🙂, měla bych otázku..máme malý byteček a dvě děti..jedno už je starší a druhý je prcek..mají společný pokojík..a už dlouho přemýšlím na rozdělení toho pokojíku..šlo by to grafosklem? viděla jsem ho v dosti kombinacích..a tady by se mi to moc líbilo..děkuji

krystalka
8. srp 2014

Nevím, vypadá to pěkně, píšou o něm, že je v podstatě bezpečnostní, že se nevysype a při běžném provozu je nerozbitné....ale co je to "běžný" provoz? Počítá se třeba s tím, že do toho dítě bouchne nějakou těžší hračkou (i některé dřevěné hračky mají docela slušnou razanci), najede do toho náklaďákem nebo odrážedlem, nebo co já vím, něco po tom hodí....děti může napadnout cokoli....já bych tam to sklo malému dítěti raději nedávala...i když by se třeba neporanilo dítě, tak by to bylo docela škoda, mít to hned rozbité....syn takhle nedávno procházel dveřmi s lopatkou a smetáčkem v ruce, něco vykládal a jak byl v ráži, tak se rozmáchl tou lopatkou (plastovou) a rozbil poměrně tlusté sklo ve dveřích, naštěstí jen popraskalo a nevysypalo se....předtím vydrželo nespočet zabouchnutí dveří - průvanem nebo i schválně 😉 a nic...a pak stačila plastová malá lopatka.... Jinak jen malou radu, je lepší založit téma jako "diskuzi", když je to založené takhle jako "otázka", tak na to každý může zareagovat jenom jednou...

mustofa
9. srp 2014

dobrý den, určitě je to dobrý nápad a s vhodným motivem to bude supr vypadat. koupila jsem si z grafoskla do ložnice takový jako paravan a taky ve stejném designu sklo za postel na zeď. mohla jsem si vybrat ze spousty různých úchytných variací a taky motivů. můžete do toho skla nechat dát třeba i fotky. najděte si na netu sklenená stena, skleněné příčky, pro inspiraci. ahoj