Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

jahodka85
14. led 2009

a co sa tyka oblecenia, tak chvilu boli v mode biele bluzky so straaasne velkymi vysivanymi limcami a plisovane sukne 😀

elise
14. led 2009

kamašle si pamätám a nosili sa riflové sukne a bundya strapcové šatky 😀
u nás v škole boli zákz maľovať sa lakovať nechty, nosiť rifle 😀 a najhoršie bolo ked náhodou niekto zo starších na ulici ked sme niečo vyvádzali povedal však počkaj poviem to tvojej učitelke vtedy sme sklapli, učitelia mali vyšší rešpekt ako teraz ale nezabudnuteľné bolo mlieko vo fľaškách 😀

elise
14. led 2009

a tie plastové náramky aspon 10 na ruke a gorále v 3 radách 😀

dzanka3
14. led 2009

a do skoly taska diplomatka sa tusim vovlala 😀

ivka19
14. led 2009

elise presne s tymi ucitelmi,vsak ani an discoteku sa nemohlo ist ked si bola pod 18 a teraz uplny opak 😅
riflove bundy a na ne odznaky spevakov,rifle sme so segrou drhli, aby vybledli a v zime snehule na nohy 😀 a branicu na hlavu 😀 😀

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana76
14. led 2009

a take uzke elasticke sukne si nepamatate? 😀

ivka19
14. led 2009

ale tie naramky a gorale su v mode zase 😎

dzanka,hej hej diplomatka 😀 😀

dzanka3
14. led 2009

a aj take kvetovane vesty boli v mode - ako na gauc potah z takej latky 😀 😀 😀

dzogre keby najdem aj teraz si kupim - boli výborne a nepremokave - to nie co teraz vyrabaju...

wurmm
14. led 2009

dzanka - diplomatka, to bol hit!!! Kto ju nemal sa normalne citil menejcenny, esteze mi ju nasi kupili 😀

ivka19
14. led 2009

dzanka,myslis tie kosele a vesty,co ich volali kasmirove,leske a kvetove 😀

wurmm
14. led 2009

a pamatate si aj na zuvacku v tube, co sa dala kupit len u kolotociarov alebo v tuzexe?? 😎

ivka19
14. led 2009

a co tak zaskakat si cez gumu 😉 5 metrova guma od babky a uz sa skakalo 😀

dzanka3
14. led 2009

no boli to krasne casy....a ked mi nasi v tuzexe kazetak kupili - to bolo radosti 😀 😀 😀 tublatanku som si kazetu kupila 😵

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivka19
14. led 2009

wurmm,taka ako zubna pasta 😀

dzanka3
14. led 2009

ivka aj kasmirove boli vidiis...ale totok take tvrde hrube vesty - z latky ako na gauc potah 😀

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzanka3
14. led 2009

a pamatane chlapy biele ponozky a obute mokasiny?? tak sa to volalo? 😵

wurmm
14. led 2009

ivka 19, v skakani cez gumu a vo vybijanej som bola neporazitelna, to som zboznovala 😀 😀 😀

wurmm
14. led 2009

kazdy nieco zbieral, ja som napr. zbierala okrem cecok aj znamky a servitky 😅

wurmm
14. led 2009

a kolieskove krocule, co sa primontovali remienkami na normalnu topanku, take ze naspodku bol srob a dala sa nastavit velkost 🙄

dzanka3
14. led 2009

a bicykel co mal korman take parohy zatocene ste mali???aj prehadzovacku mal...len ako sa volal??

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzanka3
14. led 2009

anooo ja som mala libertu a brat favorit.....a potom boli ze horske - ale to uz sme nemali - asi sme uz boli velky 😅

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cairka
14. led 2009

a skladačku bycikel "SOBI" 😝

liliandax
14. led 2009

ja som mala Sobi 😀 20 😀

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renda71
14. led 2009

já jsem jezdila nejdřív na skládačce,později na Esce 😀 taky jsem sbírala ubrousky a tácky pod pivo 🙂
naše škola měla povinný sběr papíru a bylin,ale to ještě dnes někde pokračuje,jo´kamaše,přes ně dlouhá košile a široký barevný umělý pásek 😀