• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
ani ja ho nepoznam :confused:
29. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si uz asi pamataju len starsie rocniky :sweat_smile: :dizzy_face:
29. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Googlovala jsem ho, ale nic mi to nerika...I kdyz to jmeno zni podezrele......ale toho chlapa neznam :confused:
29. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si ho nasla na google na videu ale nic mi nehovori
29. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznam vubec...
29. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom vsetkom je to najlepsie ze ja si pamatam ze taky serial bol aj toho herca si pamatam aj to meno som si zapamatala ale vobec neviem o com to bolo - teda teraz som si precitala ale ja som si vobec nic ine nepamatala ale ked som zbadala po prvy raz v spanielskej telke sancha garciu tak hned zo mna vyslo ze aha curro jimenez :dizzy_face:
29. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste si vybavuji ten serial : 2 roky prazdnin...tam byl plavcik Dick Sand :dizzy_face: :dizzy_face: akorat jsem mela anginu a mamka me zavrtala do postele a prikazala nevylezat a pustila mi telku a akorat zacinal ten serial... Joo vsichni co tam hrali byli krasni..... :dizzy_face:
29. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prasiatko - taky už nevím o čem to bylo :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevite jak se ten serial jmenoval originalne?
29. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
britney "Deux ans de vacances"
29. led 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pamatujete na seriál 'Co přináší řeka'? :sunglasses:
29. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si to musela vygooglovat - ale pamatam strasne sa mi pacila huba tej baby - boze chyby mladi :sweat_smile:
29. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze babicka spomina ale neda mi to na tej stranke je este viacej odkazov na komunisticke programy a serialy - co takto sest ran do klobuku http://www.youtube.com/watch?v=Hg5SkHSH0Kw&feature=channel
29. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a posledne - chlapci a chlapi - nezbudnutelna veta "maria dievcatko moje" - mi este stale znie v usiach :grinning:
29. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nasla ten serial a nemuzu uverit, ze je z roku 1974! Myslela jsem ,ze je tak z 84-85..... ty jo :confused:
29. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tá uvodna pesnička z chlapci a chlapi namá chybu :wink:
29. led 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
britney - no jo, ono trvalo než ČST některé filmy nebo seriály koupila :slight_smile:
29. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedka mam horkou vzpominku: hnedka po revoluci jsme na stredni se skolou jeli na vylet do Vidne.. Bylo to na zacatku v 1990 a autobus nas vypustil u Donnau centra a sli jsme ,,nakupovat'' Ja podotykam, ze jsem nemela skoro zadne silingy, sotva 10.. pamatuji, ze jsem sebou mela ceske penize a promenila je v mistni smenarne, dostala jsem 17 silingu a sli jsme jako Alenky v Risi Divu po Vidni... Ja si tenkrat koupila Impuls spray a Gloria sampon, spoluzacky nakoupili umele nehty a rtenky.....
Jeste si vybavuji, ze jak vjizdite do Vidne napravo na Brunner Strause je dlouhy blok, jako bytovka a nase tridni- vzdycky byla zarputila komunistka nam ten blok ukazovala a rikala: vidite, ted se divejte, tenhle dum vystavela rakouska vlada pro chude obyatele,pozorne si to prohlednete.... :confounded:
A rok predtim nam vypravela v Obcanske Nauce jak spatny je Zapad, jak spatne je v kapitalistickych zemich, vysoka nezamestnanost, zebraci na ulici, to ze se v nasem social. Ceskoslovensku nikdy nemuze stat... :unamused:
29. led 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:12 • alanis85
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:42 • alanis85
autor
jabber-Ty jo,ten díl mi nějak unikl,musím se na to podívat.To je můj nejoblíbenější pořad.
Jinak Tublatanku jsem milovala a znala všechny jejich písničky nazpaměť.S kamarádkou jsme si představovaly,že jako s některým z nich chodíme a jak je to úžasné-pokaždé to byl jiný člen skupiny.
1. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli,ja som mala za muža Maťa Ďurindu a sestra Pala Haberu,najmladšia Sagvana :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skull: my jsme si s kamoskou taky predstavovali, ze chodime s cleny skupiny Europe, pokazde s jinym z nich... :grinning: taky jsem si predstavovala Michala Davida a Petku Muka, teda jen kdyz byl v Oceanu a Shalomu..., ted uz ne.. :confounded:
Jeste jsem zrala serial Bylo nas sest, o tech vysoskolakach s Chylkovou a Dalibor Janda zpival Ohen ,voda, vitr.. :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
m sme si včera s MM spomenuli na lízatka v tvare listov :grinning:
oranžové, červené, zelené a žlté :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co fluorizacia? Fuuj... este sa to na ZS robieva?
2. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JASNE NA preventivkach
2. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik Miri..
2. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek