• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
a pamatate na sa tie bolave injekcie pendepon.este teraz sa strasiem pri pomysleni na tu bolest
2. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jezis jaka dobra tema super , my s kamaratmi kolko krat spomyname na nejake veci , co uz davno vymreli :grinning:
2. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
alon111, tak na tie injekcie sa veeelmi dobre pamätam! :confounded:
Ked som isla do prvej triedy, bolo to na konci prazdnin, tak som po tejto injekcke nemohla chodit tri dni. Bolest ako.....
2. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
alon - no ten název mi něco říká, ale jinak nic :sweat_smile: co to bylo zač?
A pamatujete se na pěnu do koupele Avela? :slight_smile: růžová, zelená...
2. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pendepon sa bral ked si mal caste anginu
3. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avelu som zboznovala. aka skoda, ze sa uz nevyraba :frowning2:
3. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a balzam na vlasy modry a zeleny-meno uz ozaj neviem
3. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vajecny a zihlavovy sampon v tych sklenenych flaskach
3. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takova mala plastova tv pro deti a kukalo se do ni a cvakalo na obrazky :grinning:
avela byla boziii,u na maji porcovane dixi sampony asi to koupim z recese a ten zloutkovej taky :grinning:
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tak matne spominam, ze sme mali v kupelni taku velku flasu s bieleho plastu a na nej v kruhu velke pismeno A, alebo B (uz neviem, akej farby bol ten kruh, ci modry, alebo cerveny..) a slo zrejme o sampon, alebo penu do kupela... spominate si niekto? :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa pozrite com som dnes dostala mailom, to je kus nostalgie :wink:
http://www.projekt-spad.cz/galerie.html
3. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně dnes ráno v posteli napadlo, která si pamtujete Suchý šampon? Tu malou černo-žlutou krabičku s práškem, který sice vlasy odmastil ale taky zbarvil do šeda?
3. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula dik zas som sa citila na chvilu ako trinastka
3. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo sampon Capilan, co po nem udajne rostli vlasy :grinning:
3. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
britney-neboli to takeflasticky co sa po otvoreni vtierali do vlasov? proti vypadavaniu :fearful:
3. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alon - a jó, no jo, angína :sweat_smile: tak tu já v životě neměla :grinning:

sasanka - to je právě ta Avela :wink: :grinning: http://retro-misa.cz/co-se-zmenilo/dobova-reklama/141-avela-pro-dobrou-naladu-do-vany/

m311 - suchý šampon se, myslím, dělá pořád :grinning:
3. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilu: delali se ruzny druhy, Capillan Q, R, myslim,ze i jako balzam... Mozna existuji dodnes, nevim... u nas ve skole leteli jako zazracny sampon na rust vlasu :grinning:
3. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bierhanzlova mast - na lysinu past :grinning:
3. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neviem,tie flasticky si pamatam lebo tam bol pribaleny taky maly pilnk tym si odpilovala spicku a obsah si vtierala do vlasov...ale ci to este vyrabaju a aky nazov to ma,fakt neviem :sunglasses:
3. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilu18- neee, to nebyl Capilan. Tam zadny pilnik nebyl, byla to flaska asi 100/150 ml. :grinning:
6. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber diiiky za pripomenutie... :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práci česť súdružka učitelka!.... :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nebudete věřit,ale já si tím zeleným šamponem v malé skleničce myla loni na chalupě vlasy.Byl ho tam zbytek,památka po babičce,která je 18 roků mrtvá.Jsem se trochu bála,že mi vypadnou vlasy,ale v pohodě.Máme na chalupě plno starých věcí.Vždycky když uklízím,tak to mám v ruce,že to vyhodím,ale nikdy mi to nedá,tak to zas dám zpátky a pak vzpomínám na staré dobré časy.
Ten Capilan nebyl šampon,ale taková vodička,co se vtírala do vlasů,aby rychleji rostly.
A ještě jsem si vzpomněla na takové děsné flakonky,co se do nich nalíval lak na vlasy.Měly skleněnou trubičku na konci a já ji mamce hodně krát rozbila.Fakt nevím,co jsem s tím dělala :grinning: A to umyvadlo od laku,když jsem se to tam snažila nalít.
6. únor 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilu má pravdu, capillan Q to nebyl, ale byla to nějaká výživa na vlasy v malých ampulkách s pilníčkem, mělo to červenou krabičku a ní byla černovláska a pak byla jetě s blondýnou.

Jo a říká někomu něco Borivoj Šurdilovič, to byl nějaký seriál či co.
7. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamatate na sirupovy jogurt stal 1,20 bol v takom ruzovom kelimku.hrozne som ho mala rada,dnesne jogurty uz niesu ono
7. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alon111-Tak na ten si nevzpomínám.Jen na ty ve skleničce,jak byla dole marmeláda-ty byly mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tie sampony v sklenych flastickach/teraz su plastove/sa robia este stale,myslim to je de Miclen/ako sa to pise?/.. :sweat_smile: :slight_smile:
7. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, de Miclen - to je z nasho firma - z Levic, teraz to kupili taliani. Ale predstavte si, ono sa to vyvaza do celej Europy.
7. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia,a vonaju fantasticky.....otvoris,a citis sa ako dieta....vonia to nostalgiou... :sweat_smile: :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuchavala som to v obchode... :grinning:
7. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek