• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
áááno,to,my sme si to celý deň ukusovali a lízali do ostra :grinning: :grinning: :grinning: ale minule som niekde také videla v potravinách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už nebude ono... :frowning2:
7. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pravdu :frowning2: aj Nugetu si kúpim vo veľkej piksli a vôôôbec mi nechutí,teda už nekupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pamätám na mrazenú dreň za 2 koruny a ruskú zmrzlinu v červenobielom obale, takú podlhovastú, tá ale bola mňam, nie ako tie dnešné... :unamused:
7. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako sorry,ale ja si pamätám zmrzlinára na bicykli..pred sebou mal tú nádržku so zmrzlinou,potom uja,čo zapaľoval v BA plynové lampy s takým rebríkom a malinovku v sáčku so slamkou a lietadlá,ktoré vyhadzovali komunistické letáky a sklenára,ktorý chodil s takou nošou na chrbte a kričal...okná robiť,okná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na malinovku v sáčku s paličkou asi spomína každý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jási pamatuju seriál Robin Hood a na konci ho oddělali,to mně zlomilo srdce a taky Posldní výstřel jak se s Vinnetouem loučí jeho kůň :pensive:
7. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a o to víc si dnes ceníme to, co máme :grinning:
ne fakt.ti, co tuhle dobu nezažili, tak nechápou o čem tu plkáme :wink:
7. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z filmov sme milovali Dirty Dancing..a keď prišiel Top Topic, nepila som nič iné :wink:
Nugetu som zbožňovala tiež, keď ju náhodou dostali do obchodu, stáli sme v radoch a otáčali na viackrát - bol totiž stanovený limit maximálne štyri nugety na osobu :grinning:
7. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu...ten kůň s Vinnetouem..si pamatuji..doteď u toho bulím..a ještě jak se vdala Ribanna :frowning2:
7. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja..a ešte si pamätám električky s drevenými lavicami po obvode...ako v metre...
7. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee
ujo na bicikli bol aj v Gelnici
u mojí babičky :wink:

ty jo a tam měli vždycky luxusní zmrzlinu v takový oplatkový misce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe....jako mňam...když já si bohužel pamatuji i jak přišli Rusi a pře naším domem stál nějaký transportér a blikal :angry: :angry: :angry: :angry:
7. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, tak to si naštěstí nepamatuju, ale když to vidím ve filme, je mi tak nějak smutno.třeba film Pelíšky
tam jsm málem bulela :cry:
7. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak také Ti normálne závidím-uja zmrzlinára :grinning: :grinning: :grinning:
dida :grinning: :grinning: :grinning: že 4 ks na osobu :grinning: :grinning: :grinning: ale aj teraz máš v Tescu niekedy limit,ale otočiť môžeš aj 10 krát,nikto Ťa nepozná a pokladní máš aj 30 :grinning: :grinning: :grinning: ale nie je nič také,čo by stálo za otočku :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u toho bulím taky...zvláštní je ,že si pamatuji i potopu v BA z r.65,to mi byli 2 roky,vidím doteď,jak valila voda kanálama,kluci se vozili v korytech a když si vzpomenu na Michaela Jacksona,tak pamatuji jeho začátky...to je šílený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi..si pamätám,keď neboli vložky a WC papier,chudera pani pred nami mala v košíku 2 balíčky a pokladníčka jej jeden vybrala,že može mať iba jeden,ale že keby vyšla z obchodu von a vrátila sa,tak jej to predajú...tak sme s kamoškou urobili dobrý skutok a vzali sme to do našeho nákupu....a potom museli chudáci komanči zasadť,aby uvolnili valuty,čo boli určené do Ruska a doviezť vložky z Rakúska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ženám vtedy do smiechu nebolo :unamused: :unamused: :unamused:
dobrú noc :slight_smile: :wink: zajtra pokračujeme...
7. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a nikto si nepamatate kuku ruku? jaj sme ako deti lepili aj nalepky no ja som inak vekova kategoria a neviem ci to zapada do toho :grinning:
7. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi moja,ja si pamätám tú potupu,keď som po revolúcii videla v Rakúsku prvý raz toľko druhov jogurtov...než boli tie dva ...biely a biely s džemom....nikdy mi nebolo tak trapne,ako som sa na to dívala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééééééééééé,ešte Bela a Sebastián :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šíleně brečela u každýho dílu Goro bílý pes...ta hudba, zatoulaný pes.....(byla jsem trochu ujetá na zvířata) a několik let jsem žila s tím, že ho na konci zabijou (fakt trauma). Pak jsem zjistila, že je ještě jeden díl a že ho jen postřelili.

Vinetů poslední výstřel = další trauma. :sunglasses:

pak jsem pravidelně brečela u kresleného seriálu Lišák Vuk (na začátku mu lovci zabijou rodiče a sourozence a pak i strýčka, který se o něj stará)

Pak další velké zážitky : Děti z kouřové hory, Alžbětin dvor, pak takový seriál o strašidlech...
nesnášela jsem Čáryfuka :grinning:

Pravidelne jsem cumela na Magion, Vegu, Pionýrsků lastovku, Studio kamarád .
Milovala jsem Kabaret s Molavcovou a spol. (nedávno ho dávali)

ve škole jsme kšeftovali s okopírovanejma obrázkama Šmoulů...měla jsem pak i tu desku :grinning: :grinning:

Odebírala jsem "Agaňok", dopisovala si s ruskama , který mi posílali kalendáriky a takový ty jejich pohledy k prvnímu máji a výročí výstřelu z Aurory.

Jednou jsem dostala kouli z Lenina (v ruštině), což málem nepřežil můj děda

tech vzpomínek jsou mraky....

frisbee, tak to by sis mohla pamatovat i největší slávu Beatles, co ? To je síla.
jsi stejný ročník jako pár mých přátel. :wink:
8. srp 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu : jj Robin Hood byl luxusní. myslíš toho s tmavými vlasy ? Já milovala toho s meči :grinning:

a pak Vilém Tel...

Hrozně me bavil seriál Chlapci a chlapi, Tretí patro a co dodnes nechápu, hltala jsem i kamarády do deste...to mi dnes pride naprosto stupidni...no jako skoro vsechno, co jsem za mlada hltla...krom teda Hrisnaku a Pomady...ty miluju dodnes...
8. srp 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapnete si radio :grinning:

ted koukam, ze to trochu zmenili. Kdyz jsem na to koukala naposled, tak tam byli 80 leta (Dalibor Janda , Kotvald Hlozek atak), ted to nejak nemuzu najit.
8. srp 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady se dají najít hotové poklady.....jak české tak zahraniční.....
fakt nostalgie...třeba melodie z Chobotnice byla a je luxusní...

http://www.filmovezvuky.fdb.cz/znelky-a-hudba5/
8. srp 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojten dobré ráno a pamätáte sa ked sa stálo v rade na pracie prášky a banány :grinning: vlastne na všetko sa stálo v rade :grinning:
8. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chobotnicu si pozriem vzdy ked ju davaju ,hlavne tie diely s Catanym-co som sa narevala :wink:
8. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vzpomínám na reklamu na kožichy zn. Kara, jak ta liška proskočí tím papírovým pozadím :grinning: :grinning: A ještě si vzpomínám na reklamu, kde zpívaly děti "papri papri paprikááááááááááá" a myslím, že to bylo na ovoce a zeleninu :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě si vzpomínám, když dávali film Stopařky, to vůbec nevím, kolik mi bylo, ale dívala jsem se potajmu a pak jsem z toho nemohla spát, hrozně jsem se bála :wink:
8. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek