• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
ty, bambi, nemali sme my rovnaku rustinarku?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v lesú radílas jóločka,v lesú aná rasláááááááááááááááááááááááááááááááá
12. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zimoj i letom strojnaja, zelonaja byla....Baby, neskusajte ma tu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikatko, fantastikus!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Si dobra. Aspon si preopakujem texty :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
солнечный круг, небо вокруг, ето рысунок малчишки...нарысовал он на листке и подписал в уголке...пуст всегда будет солнце, пуст всегда будет небо... :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pust vsegda, budet mama, pust vsegda, budu ja!! kokso, to si ako v tej azbuke zvladla?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber... :grinning: :grinning: :grinning: ...ja totiž neviem,ako tam dostať tú azbuku :grinning:
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v překladači a zkopírovala jsem to sem :grinning:
12. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
inteligentná deva :wink:
12. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som nikdy neskusala....ale sak komu by som pisala v azbuke, ze ano.. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nie, kiki.
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao - no nám, ne? :grinning:
12. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem že na toto tancovali moji rodičia, v čase ked boli mladý a pekný :wink: :wink: :wink: minule vytiahli kazety a trsali po dome ked si mysleli že sme preč.
a púštali aj dalšie klasiky ako
http://www.youtube.com/watch?v=kvDMlk3kSYg
http://www.youtube.com/watch?v=Y1oh-mAy8FM
12. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber, neblazni :grinning: :grinning: Mne sa kedysi ohlasil do Skypu nahodne jeden ukrajinec a pisali sme si rusky, ale latinkou, to bola hrozna drina :slight_smile: Ale azbukou pisat, to sme sa na strednej fakt ucili, mali sme tam take klavesnice, to bola fakt parada :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber
ty krááááso, jsem si vybavila šestou třídu,jak všichni hrdě pějeme cizím jazykem :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikatko,aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokso,tá Ala mala ale hááááro :grinning: :grinning: :grinning:
jalao,asi nie,ja som chodila do školy do HE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooj,kikatko,Boney M a Drupi-ten mal sexi hlas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hity mého mládí... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kika, ten drupi je uzasny!!uplne mi zimomriavky naskocili! ja som bola mala zaba, ked toto letelo, ale hudbu som vzdy pocuvala od malinka, spievala som mame pod stolom,ked ona varila v kuchyni...dodnes sa na to rehoceme. Spev po mne zdedil chalan, ale ten samozrejme ziadne tony nevydava - este by sa nahodou strapnil.... :grinning: :grinning: Dievcatam to az tak "neladi" , skoda.
12. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - ked chces spoznat Humenne, kup si cizmy gumenne. Tak si to pamatam z jednej TV relacie!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao :grinning: :grinning: :grinning:
u nás je mladý muzikálny,ak spieval v BCHZ,ale sa mi nepáčil prístup šéfdirigentky,tak som ho spakovala a teraz začal mutovať,tak už nič :grinning:
keby sme v Prahe,tak ho dám do Boni Pueri,keby ho zobrali :wink: tí sa mi véééľmi páčia,Lucka Bílá s nimi občas spieva
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja by som naseho na to nedostala, hoci viem, ze spieva pekne, aj ma "usi" (pamatas...Pane, vas syn nema usi...-Otec ma zderie tak ci tak?? uzneviem). Ale aspon tento rok skonci vytvarnu, osmy rocnik, dufam, ze ho nenapadne to teraz zabalit, lebo on ked si zaumieni, tak proste KONIEC. Ale rada by som, aby to uz dokoncil po tolkych rokoch.
12. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte 1*. Já měla ruštinu na základce asi 1maximálně dva roky.Ale ty časáky s deskama si pamatuju taky.
12. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som sa tú ruštinu učila asi 8 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: či odkedy bola na ZŠ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,náš chodil aj na výtvarnú,ale s tým potom sekol,aj s fotografickým krúžkom a futbalom,ale lezenie ho drží stále,tak dúfam,že do konca ZŠ mu to vydrží,ešte 2 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale to sme už od témy,toto budeme písať u nás "doma" :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, mas pravdu, suhlasim. Stahujem sa ku Darci. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som sa ju učila dvakrát...v 4.tej triede starú azbuku,takú ťažkú maľovanú a v piatej novú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala rustinu 4 roky na ZDS a potom 4 roky na strednej!! :unamused:
12. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek