• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
autor
aponchie-Vítej :grinning: To si děláš kozy s tou flaškou na šlehačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna včera jsem si říkala,že si jí koupím.Taky mám už po krk těch levných sraček ve spreji.Ty jo,kdysi když dělali poháry v cukrárně,to bylo něco.Takové ty čokoládové,pamatujete?

natalien-ty lízátka jsme tady už vzpomínaly.My s bráchou vždycky u televize závodili,kdo vycucá větší špičku.
13. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tie satky, prave si ich pripomenula :wink:

vybijana pred domom, jaj , hrali sme sa vseliako, na schovku, a ine, a nie ako teraz, v takom veku by tie nase deti uz asi nic take nerobia.. co si normalna, to robia tak deti...
13. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lesklé elasťáky a dlouhý svetry, ale to už jsem byla starší, to jsem honila módu v mámině svetru :grinning:

a barevné džíny, si pamatuju, já měla modrý, žlutý, zelený, červený - všechny střih mrkváč :grinning: a riflovou budnu do pasu :grinning:
13. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalien ,tie lízatk ása ešte predávajú.... ale už nie sú také dobré a predávajú sa pod názvom benátová tyčinka.. my sme ic hvždy "zlízali" do špičky a poto mse s nimi so sestrou pichali :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak slib pionýrů i jisker umím dodnes.Já tyhle spolky milovala.Jezdili jsme na výlety,na tábory.Nikdo neměl čas na blbosti a hodně věcí jsme se tam naučili.Chovat se k přírodě,vařit a tak.
13. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pamätáte na biele silonové roláky pod flanelovou košelou :grinning: :grinning: a botasky s vypchatým jazykom... kto mal väčší, ten bol frajer :grinning:
13. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli aj ja zboznovala som pionierske tabory, to boli casy....., od jedenastich aj do zahranicia, sme chodili, boze moj....

pamatate sa na modu depesakov a metalistov... jeden druheho neznasal.... :grinning:
já jsem nečetla celou diskuzi :sweat_smile: :grinning:

jo a pamatujete si na plechovou krávu? to byl mega stroj v obchodě, do donesené lahve se tam stáčelo mlíko :grinning: a taky jsem si vzpoměla na jahodové mlíko v pytlíku asi 0,5l. a když normal 1l mléka stál 2,10 no to byl mazec.
skuli nedelam si prdel je to tak..nevim jak ta obycejna,ale tu nemuzeme mit pac hlinik nesmis mit na provozovne myslim tak sme s ekoukali na obyc neznackove lahve na slehajdu a 950 a to tescoma nevim kolik stoji se radsi ani neptam,ale zase uz je vic a vic lidi co oceni jvalitni slehacku nez ty sracky tak to asi koupime a nebudeme shanet
autor
natalien-Jo,byly krásné ty šátky.Já si je vždycky navoněla mamčinýma voňavkama.Ty jsi který ročník,že jsi složila slib a byl konec.Já si přesně pamatuju,jak jsme ho skládali.U památníku padlých hrdinů,to byla sláva.Dostala jsem červený karafiát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nečítala som všetko, ale ja som milovala tie žlté malinovky v sáčku so slamkou. a jasné pedro, céčka... a ešte si pamätám, že sme si kupovali so spoljužiačkami šumienky a tie sme vylizovali (ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tašky síťovky,kde každý viděl co neseš,jasně taky jsem byla jiskřička a pionýrka,ale na spartakiádu naší třídu bohužel nevybrali,tenkrát jsem to obrečela,jo taky Simsona měli jen ty největší machři :grinning:
monkula :grinning: :grinning: :grinning:
já byla frajerka když mi táta koupil fialový elastáky, na boku s pruhem...na burze pak jsem vzala mámin nejdelší svetr nejtlustší pásek a byla jsem hvězda :grinning: :grinning: :grinning:
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apon mimo tému a prečo nemôžete mať hliník v reštaurácii? Kvôli hygiene?
jo a na tkaničky do bot, jedna růžová a druhá svítivě zelená :grinning:
Skuli 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo šuměnky taky pamatuju a taky takový ten prášek, vanilkový, ježíš, lízali jsme to z dlaně, fuj :grinning: a vitacit :grinning:
13. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si pamatam, ako sme s kinder vajicok, robili bomby s prasku na pecenie... susedia nas neznasali, alebo ako sme si kreslili na chodniku, to bolo vytvarnych diel.. :grinning:
A voňavky, si pamatuju jak jsem si to v pokojíčku vystavovala - Bac, Impuls, FA :grinning:
ja som bola aj na spartakiáde, v 86 - otec bol vojak a mali vystúpenie vojaci s deťmi :grinning: :grinning: pamätám si len oranžové nohavice na tráky a dav ľudí :sweat_smile:
13. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie šumienky sme z dlane lízali aj my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno do obchoduu, ropzsypať každe jkamoške, potom poobede kúpila druhá, rozsypala do dlaní všetkým okolo :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nalien, ani nehovor ja tiez, mala som ich vo vitrine, ake boli vzacne, alebo plechvky od coca coly zo zahranicia, boze moj....
13. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ria deo deodoranty.. :grinning: :grinning:
natalien, prepac.....prepiskla som ti meno.. :grinning:
autor
A co Modern talking a Sandra? Měla jsem polepený celý pokojík.
No a jaké bylo překvapení, když jsem v letáku viděla Impuls :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem skoro šok, že to ještě prodávájí.
Nebo ty mýdla, kostky, si pamatuju, jak jsem jím obdarovala celou rodinu k vánocům, každýmu jiný, nej mi vonělo jablečné :grinning:
13. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=4IbPGxYWS_k&feature=related

To byly hity.Dneska nejde poznat,jestli zpívá holka nebo chlap.To byli fešáci,co? :grinning:
já milovala M. Jakcsona a Take That :grinning:
skuli - na tom fical moj brat :grinning: Ale plagaty boli fakt vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Holky jdu se rozčílit na třídní schůzky,tak pilně pište,ať mám co dočítat.
13. led 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dixi žihlavovy šampon?? :confused: a bol aj žlty vajíčkovy :grinning: ,teraz by som si to na hlavu nedala :sweat_smile:
13. led 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek