• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
ten hlinik nevim presne,ale asi neco uvolnuje..ani hrnec hlinikovej nesmi byt ..

ja postradam a to zcela vazne kapesnicky vonave kusove balene(maji u nas v dogerce kus 3kc)
zive kvety konvalinky me to proste vonelo :grinning:
berusky a kopretiny do vlasku
13. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dixi je nahodou dobrej a je porad v obchodej i vajecnak na hlavu :grinning:
taky měla vaše škola družbu se Sovětským svazem??já si dopisovala se třema dívčinama,vím že jedna z nich byla Nataša,vždycky to byl pro mě svátek když od nich přišel dopis,natož pak balíček :astonished:
vyměňovali jsme si obali od žvýkaček,pohledy,fotky...jo to byly časy :grinning:
jo ten žloutkový, ten byl ve skleněný lahvičce, že? Si pamatuju, jak nám to táta ještě ředil, že musí, jinak nám vypadají vlasy :grinning:
13. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pamätáte: stratila sa pionierska šatka a má ju číslo ...
13. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a taky jsme měli se spolužačkama založený sešit a ten koloval po škole, mezi kamarády a tam každá napsala nějaký přání a nalepila obálku a dala tam malý dárek, třeba samolepku, nebo tak nějak. Ale nebyl to památník :grinning:
13. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee a branna vychova v prirode alias sacky igelitove a gumicky na nozky chlebnicek se svacinkou :grinning:
13. led 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Družbu si nepamatuju, můj ročník už ruštinu neměl :grinning:
aponchie, a plynovú masku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja babka má ešte treaz pohare z džemov,také sklenené a nakreslené niečo..a jogurty na spodku džem a museli sme miešať..
apon jo chlebnik..to byl bágl :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a plynová maska :stuck_out_tongue_closed_eyes: tehdá nemohl nikdo pochopit moji klaustrofobii, tak jsme měla za 5 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to měření papuly ve škole tím zobákem...k čemu to bylo??????????????????????? :grinning:
13. led 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalien aj ja som mala ten zošit,tam som mala otazky a oni mi odpovedali a zalepili to tam,davali sme si tam všelijaké somarinky a potom sme sa nebavili,ked niekto neodpovedal podla mojich predstav :grinning:
pamatate na dzem v pohari s vlkom z rozpravky Pockaj zajac?
lucenek, no to práve merali veľkosť plynovej masky, nie?
13. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahod to mám doma na dvd :grinning: :grinning: :grinning:
hehe antiperle :grinning: mnam ..letim do cviceni pak to doctu jestlit ady nebude 1000prispevku,ale chtelo by to nejake linky na obrazkove stranky abychom si pripomeli jak to vypadalo vsecko..jestli mate nekdo moznost hazejte to sem at se pobavime..o vlozkach ani nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takovety v papirovem sacku obalene nejakou dirovanou veci se snurkama na predu a zadu to se asi melo nejak podvazat ne? :grinning:
doteraz si pamatám ako tie masky plynové smrdeli gumou.
a tá čokoládka s tým dievčatkom v červenej šatke - Deva, abo tak nejak
13. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mliecne desiaty v skole...sme sa ohadzovali tymi sackovymi mliekami :sweat_smile:
13. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz som si spomenula na cvicenie v televizii - Cvicme v rytme...sme kazdy vecer cvicili pred telkou :grinning:
13. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co zemiakove brigady, alebo lyziarske zajazdy......... :wink:
existuju este....?
13. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a triangel...jednou jsem tam poslala látkového šmoulu a Mirto mi zahrál na želanie :grinning: :grinning: :grinning: sem byla z toho paf :grinning:
13. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 1. majove sprievody??? :dizzy_face: :grinning:
13. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlada sa pionierska satka ... ja ju nemam, ma ju cislo 7 :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa pobavila na tejto teme,s1.majovych sprievodov mam kopec fotiek :wink: akurat pioniersky tabor mi nesedel
13. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pametate sa na cistenie zubov v skole s tou slanou vodou? Vsetci sme stali v rade v umyvarke a stopovali nam to
13. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to čistenie zubov si moc dobre pamätám bleee :grinning: a tiež na pionierske tábory- bolo tam vždy super 3 týždne od rodičov :slight_smile: akurát tie nástupy v pionierskom to bol des, v posledný deň tábora košela nebola už bledomodrá ale šedočierna :grinning:
13. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotenie v skole v pionierskom :wink: polovica mala na krku okrem šatky aj kluce od bytu na šnurke :grinning:
13. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek