Dítě je podobné spíš mamince nebo tatínkovi?

ifulinka
20. lis 2007

Ahoj holky. Chtěla jsem se jen zeptat komu je podobné vaše první dítě? Tatínkovi nebo mamince? My se v genetice učili, že první dítko by mělo být podle genetiky podobné otci a mít povahu po matce a ostatní děti podobné matce a povahu po otci. Tak by mě jen zajímalo, jestli to opravdu platí nebo to jsou jenom fámy 😉

paolin
20. lis 2007

no, muj syn je deda 😀 jak roste, tak od brady k nosu je do moji rodiny a od nosu nahoru je to cely tatka. povahove nevim...od kazdeho kousek. hudebne nadany je treba po moji mamce. snad bude chytry po tatovi 🙂

maart
20. lis 2007

Hmm, Ifulinko, moc zajimave tema....a ano, u nas to plati 🙂 . Starsi syn je modrooky blondacek po tatovi, kazdy to rika a ja vidim, ze je na manzela podobny a mladsi synek je tmavy po mne. Ted si ale rikam, ze oni maji i ty povahy tak, ze starsi je po manzelovi a mladsi po mne, takze je to prece jenom trosku jinak, nez pises 😉 . Jsem moc zvedava, jak se vyloupne to treti!

petamarketka
20. lis 2007

Tak u nás by to sedělo. Markétka je celá po tatínkovi - povahu zatím nevíme - je ještě malinká. Bráchova holčička (1,5r) je taky podobná svému tátovi a povahově je to maminka!!!

vladunka
20. lis 2007

u nás to je tak,že dcerka je moje kopie 😀 ,ale povahu má tatínkovu 😅

ina.b
20. lis 2007

Naše malá je celá tatínek, ale povahu ještě nedokážu posoudit, na to je moc malá 😀

karotky
20. lis 2007

Tak u nás byl Adam po narození podobou celý tatínek,ve 2.měsících celá maminka a teď má z každého kousek.Jinak povahově bych to odhadovala na maminku,protože má s maminkou stejné znamení. 😉
Jsme oba býci. 🙂

ifulinka
autor
20. lis 2007

No,já mimi teprve čekám,ale tak nějak mě zajímalo komu ten náš drobeček bude podobnej 🙂 Manžel říkal,že by radši kluka, pač kdyby holčina byla podobná jemu, tak to bude chudáček🙂 myslel, že by měla třeba po něm velký nosánek🙂

terezkaaa
20. lis 2007

No, našeho malýho snad rodil tatínek-to je podoba opravdu neskutečná.Po mně ani stopy... 😀

bielanevesta
20. lis 2007

Natálka je vraj už od narodenia úplne celá ja 😎 😀 Ale čosi má aj po manžovi 😀

morusa
20. lis 2007

Tak naše dítě není podobné ani mně, ani svému otci, oba máme hnědé oči, partner má tmavé vlasy, já přírodní hnědozrzavé a máme modrookého blonďáčka 😀 Co se ale týče povahy, tak si nemůžu pomoct, ale dost tam začínám už vidět tatínka. 😉

dendisa
20. lis 2007

ze mě má dcera jenom rty. Viděla jsem fotky manžela a kdyby ti dva leželi v jednom měsíci věku vedle sebe, nevěděla bych kdo je kdo. A hysterka a uřvanec je po mně. Tak vás to v genetice asi učili správně 😀.

krista
20. lis 2007

Ježiš doufám že u nás to bude přesně naopak ifulinka 😀
Já bych zrovna nechtěla aby naše holčička měla po mě povahu 😀 To se nesneseme 😀

ifulinka
autor
20. lis 2007

Morusa:možná se ještě očka tvého synka změní. Já když byla malá, tak jsem taky měla modré a časem mi zhnědly🙂Tak to se pozná asi až později komu je dítko opravdu podobné🙂

ifulinka
autor
20. lis 2007

Já když se právě koukala tak po okolí, tak to zatím sedí, že to první je většinou podobný tatínkovi..

andrysek2
20. lis 2007

ahojik maminky teda ja mam deticky tri dcerka ta nejstarsi je cela jaa ale uplne pak synek cely tatinek a nejmladsi ta je cela moje mamka v jejim vekuu 😀 😀

zuzka1000
20. lis 2007

Naše dítko mělo podobu snad celé rodiny, první táta pak já a teď mi příjde celý můj brácha tak nevím jak se ještě vybarví. A povahu má přesně půl po mě půl po tátovi 😀 Slušnej kompromis.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
makelka
20. lis 2007

magda27 😀 😀 😀

tak náš prcek je od narození celej táta, i dle fotek i podobou která se mu sice mění, ale pořád je to táta, po mě má prý jen tvar rtů, tak asi po mě zdědí jiný geny, tak nevím 😉

boniika
21. lis 2007

ifulinko,můžu ti sdělit svoje zkušenosti-maše 2letá dcerka je podobná na manžela,moje sestra má půlročniho chlapečka,no celý tatinek a moje kamarádka ma 3letého chlapečka a taky je to věrná kopie taťky,tak na tom asi něco bude!Jo a sestra od manžela,její první dítě/holka/taky celý tatínek a druhé dítě/kluk/celý po mamince!

ifulinka
autor
21. lis 2007

Magda 27: Tak to dítko podobný na souseda by snad žádnej tatínek vidět nechtěl 😀 Tak jsem zvědavá co se vyklube z toho našeho drobečka🙂

alcatko.j
23. lis 2007

Ja myslim, ze kdo videl fotky Nely a naseho tatinka, tak vi, na koho je Nela podobna 😅
po mne ma jenom klapaty usi a dolicky ve tvari, kdyz se smeje 😔
Ted jeste aby mozek mela po jirkovi, s mym by si moc nepomohla 😅
No a povaha?tak tady se prozatim nezapru, je to nervak po mne, smisek po mne, malo spi po mne, dela ofrky s jidlem po mne, vsecko ma po mne, zatim 😅

nika70
23. lis 2007

Tak u nás platí, co píše ifulinka - první dítě fyzicky celý tatínek a povahu má po mě, druhé je víc podobné mě a flegmouš po otci.... 😀

petraluk
23. lis 2007

Ifulinda u nás tedy neuspěješ. Lukášek je celá moje kopie, když jsem byla malá. Ale uvidíme. Obličej má tedy můj, ale vypadá to, že dlouhej bude po tatínkovi. 😀

kyri
23. lis 2007

u nás to je taky tak - já po tátovi, moje dítě taky po tátovi 😀
ale pak už to nesedí - přítel po mámě, jeden chlapeček, co s námi chodí plavat taky po mámě 😀
no, spíš se říká, že dcerky jsou po tatínech a klucí po mamkách - to by sedělo i u nás doma.

a s tou povahou je teda naše mimi taky po tatíkovi - já jsem víc samonášlapná, naše bejby je v pohodě (povětšinou teda 😅 )

mracik
23. lis 2007

ifulinka a kde vás to učili tú genetiku? 🙂

jazzina
23. lis 2007

já s manžou(když jsem otěhotnila) jsme měli fakt vztahovou krizi-jsme spolu 12 let 😎
snažili jsme se o mimi 4 roky a nic 😔
chtěla jsem požádat o rozvod, ale mimi bylo rychlejší 🙂 , ale i přez to jsem si vyslechla, že není jeho (je protože nejsem panna Maria 😀 )
každopádně máme Kristi a jde do souseda 😎

kalina
24. lis 2007

jazzina,co ten soused na to 😀 😀 😀 😀

med
7. pro 2007

Ahojky, Terezka je jako by tatínkovi vypadla odkudsi 😀 😀 Jsou jak dva kloni 🙂 A povahově? Manža furt říká, že to řvaní má po mně, tak nevím 😕 😀

janicckka
7. pro 2007

Tak já mám staršího syna a ten je podobný na mě a mladší dceru a to je celej táta 😀

bubli07
9. pro 2007

Ahoj, tak u nás to prý je taky tak jak píše ifulinka. Daneček je prý celý tatínek, aspoň to zatím všichni říkají, povahově zatím nevíme, ale je to velký pohodář,jako jsem byla já, zatím co tatínek byl pěkný řvoun 😀 .