Dočasná blokace na Facebooku. Jak řešit tento problém?

obludahnusna
15. únor 2021

Dobrý den. Jak řešit tento problém? Mám dočasnou blokaci ,ale nevím proč z jakého důvodu,když jsem nic neporušila ani ty jejich zásady komunity či co to je ....podívala jsem do správy účtu . A tam je psáno nic jste neporušila . Žádné hlášení nemáte Apod....takže proč jsem tedy zablokována ? Jde mimo mou skupinu nemůžu tam nic přidávat .Jedině co jde jsou příběhy ,ale to mi je k ničemu potřebuju svou skupinu.Vazne tohle jejich rozhodnutí nechápu. Nejhorší je ,že jim nejde nijak napsat ..stalo se vám to někomu taky ? Bezdůvodně blokace už dva dny ale ,bez udání důvodu

zelenaesmolda
15. únor 2021

@obludahnusna Tak zaloz novy ucet a do te skupiny se pridej.

mimi1004
15. únor 2021

A proč jsi založila 2 diskuze?

leniczka23
15. únor 2021

@mimi1004 protože to je strašně důležitý přeci 😁😁

obludahnusna
autor
15. únor 2021

@zelenaesmolda to nemůžu facebook pozná identitu víš a pro ty co mají kecy ....běžte jinam provokovat tvl

obludahnusna
autor
15. únor 2021

@leniczka23 pro mě jo mám skupinku gelové nehty takže ji potřebuju mít ...nevím proč nebo co ti na tom přijde směšný

obludahnusna
autor
15. únor 2021

@mimi1004 aby lidé věděli nebo viděli nadpis 😁😁😂

hezz17
15. únor 2021

Nepsala jsi treba vetsimu množství lidi behem 1 dne sokromoi zpravu? 🤔

obludahnusna
autor
15. únor 2021

@hezz17 ani nee mě teď napadlo ,že mě někdo nahlásil jako fake páč mám asi tři Facebooky kde nechodim jsou starý a ja nevím k nim heslo ...ale ,asi je to hloupost

zelenaesmolda
15. únor 2021

@obludahnusna jak pozna identitu kdyz pouzijes novy email?

amazonkajanik
15. únor 2021

@obludahnusna většina webovek,kde se člověk registruje,má možnost "zapomněli jste heslo?" Zažádá se o obnovu a jede se dál. Ne,na fb je lepší založit nový profil. Znám jednu a ta jich má snad 10🤦
Jinak k tématu,nepřispěla si k něčemu, co mohlo být v rozporu s pravidly a prostě ses svezla? Poslední dobou fb k blokaci nepotřebuje moc důvodů ...

veruuu_kubesovic
15. únor 2021

@obludahnusna a to bez fb nedokážeš žít?