• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

24. března 2008 
autor
mis, se pos*ala štěstím a radostí, že si jí ho dopřála :grinning:
19. bře 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deFčata, jako jste měkké :stuck_out_tongue_closed_eyes: , málo jste žraly hlínu, když takhle odpadáváte :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak Mis rozhodně nebude oponent :grinning:
19. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikko :grinning:
Hlína dobrá a kamínky ve žvejce, co mi upadla na zem, ještě lepčí :grinning:
19. bře 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prča, já snad neodejdu, vypínám to!!!
autor
gabbi -to víš že to nemá smysl, ztráta času :sweat_smile:
Já už taky musím,i když hlínu jsem taky ochutnala. :grinning: Máme zítra s holkama sraz,tak ať jim nevylekám dětičky. :grinning:
Si pamatuju jak kamoska byla v kocarku a rodice pracovali na poli a sbirali mandelinky a davali je do sklenicek - ona se prevrhla s kocarkem a pristihli ji jak mela plnou pusu mandelinek a jak ji jely - no dneska je to krasna slecna a zije :grinning:
Doufam, ze jste nektera nevecerela :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady nikdo nic nevydrží - ještě někdo řekněte že jdete spát a přestávám věřit v nesterilní prostředí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako já ji ještě nedávám všecko, ale nepřeháním to, vyzkoušela toho už dost.. :grinning:
tady by se asi hodila poznámka, že moje sestřenka dává své 9měs dceři jíst všechno, včetně řízku s bramborovým salátem... :grinning:
19. bře 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli m aly bude nenazrany jako ja s Petrem no tak to nas sezere i s botama a sterilita bude taky v pr***
19. bře 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misakri tchyne mi rikala, ze od roku mel manzel nejradeji bucek - jsem myslela, ze odpadnu :astonished:
19. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
betule, užij si sraz a okókni co kdo dětem dává a poreferuj :sweat_smile:

gabbi, já nevim jak takový pilný mandelinky chutnaj, tak se mi ani blivno neudělalo, ale mezi zdravou výživu se asi nepočítá, že???
19. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na prochazku nebo me tady maly ohluchne :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď Gabbi?
No jo, ty jsi vlastně za tím oceánem... :grinning:
19. bře 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co, bůček je tůze lahodnej :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, vypisujte tady jídla a já půjdu znásilnit ledničku... :angry: :sunglasses:
autor
leni, ses opotila že gabbi vyráží v jedenáct na procházku, co? :grinning: , jestli je jako úplně v pořádku :grinning:
No jsem si říkala, co to je za exotku... :grinning: Jako ne že by tu byla jediná :grinning:
19. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, my to s těma doporučeníma doktorů neberem nijak vážně, ale zase kdybych poslouchala svou tchýni, tak miška už ve 2 měsících jí kaši.. viď pir :grinning:
19. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka,jasný,napíšu podrobný referát,co a jak.Jestli si teda budu něco pamatovat,ono se tam asi bude i pít,jedeme do penzionku na noc. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, jo jo...všechno s m/Mírou :grinning:
autor
já dělám sama sobě ostudu, ale taky budu končit :pensive: :sweat_smile: , alkohol udělal své, prosim vás, ne že ze mě uděláte notorika :sweat_smile: :astonished: ... jsem skoro abstinent, ale se mi tu tak dobře kecalo, že jsem to vínko do sebe kopla nějak rychle :sweat_smile: a snědla jsem u toho celýho hermoše..blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak my jsme s miškou dojedly nanuk, ona se sice dožadovala ještě, ale ten další je tam táty, tak aby neřekl, že mu všechno sníme, tak si ho necháme na zítra.. :grinning:
19. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikko, ty jsi teda trapka...hlavně, že tady ostatní osočuješ, že jdou spát :grinning: :grinning: :grinning: No ale dobrý, kápo vypadne, budu moct jít taky :grinning:
19. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám hovor na Skype, tak zatím pa a (ne)vyvařování ZDAR :grinning:
19. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenino :grinning: nese* :grinning:

kápovi to stouplo nějak rychle do hlavy a kdo ví čim bych zítra Dominika krmila, když bych byla tuhá :pensive: :sweat_smile: Nějaký zbytky jídla by se tu našly :sweat_smile:

jsem trapka největší, mis je svědkem, že jinak vydržim moc, moc ,moc :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mis, sem si říkala: Teď a nanuk? :confused: Mis žije taky za tou velkou louží? :confused: :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek