• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Domácí" gelové nehty. Stačí mi jednofázový 10 g gel?

12. června 2011 
@krista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30865226&tab=7
Jsem přemýšlela nad touto lampou, myslím že jí máš ty viď ? ta sušička je asi výborná na laky
15. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik tak přesně tu mám ano, je to výborná lampa, nemůžu si na ni stěžovat, mám ráda to časování :slight_smile: i když stejně kolikrát vytáhnu ruku jak mě napadne, pak se nesmím divit že mi to padá že :grinning: sušičku jsem zkoušela snad jednou, tak to ještě nemůžu moc soudit, ale sušila dobře :grinning:
15. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik a kdyby si ji chtěla kupovat tak mrkni na aukro, tam ji seženeš ještě za lepší peníze i s poštou, viděla jsem ji tam nejlevněji za 809,- včetně pošty :slight_smile: já to mám taky z aukra :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista - dobře díky, kouknu
15. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik mrkni :slight_smile: kdyby si chtěla s něčím poradit, klidně se ozvi, ale já nemám tolik zkušeností, vím jen to co jsem si už koupila a že toho bylo hodně, ani ty peníze počítat nechci :zipper_mouth: :sweat_smile: je to jako droga normálně :astonished:
15. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi tak si musím celkem postěžovat, jak jsi mi házela odkaz na toho Bušíka, zaplatila jsem a marně čekám na balíček přes týden, i v té diskuzi se celkem hromadí stížnosti, no snad to paní brzo dožene, objednala jsem si i NailPrep a UltraBond a doufám, že mi nehty začnou pořádně držet. V sobotu jdu posedět s kámoškou tak jsem se do toho chtěla pustit :rolling_eyes:
22. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista tak to mě mrzí, kdo ví co se stalo, já jsem objednávala u paní 2x a nemůžu si vynachválit, jednou zdarma větší balení jak jsem ti psala, prostě super
22. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi to jsi nemohla vědět :slight_smile: ale už se to tam vysvětlilo, teda ona ne... on-line byla, ale nic nenapsala, pár holek ji volalo a říkala že dělá dneska objednávky a honem posílá, že měla hodně práce s veletrhem, tak jsem prostě objednala v blbou dobu :confounded:
22. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak gelíky jsou doma, nehtíky hotový a vkládám výsledky :slight_smile:
25. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista - to je dobře že ti to dorazilo, krááásnéééé a to máš jaký ten gelík a jak ti to teda drží
25. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si opět dělala lakama, někde jsem okoukala nápad , ale vůbec se mi ten den nedařilo :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik jů to je zajímavý, takhle jsem ještě neviděla francii :slight_smile:
Gely mám Buschmann Base gel, Profi-gel, Make-up a Top Gloss Gel :slight_smile: Barvička je lak, akorát že jsem to podělala a nenechala jsem ho pořádně zaschnout, já jsem si myslela že už je zaschlý dost, ale vyvedlo mě to z omylu, udělaly se mi na tom takový nakrabatěný kousky :confounded: ale aspoň vím pro příště, nehty dělám prakticky měsíc a půl tak se pořád učím :zipper_mouth:
Jinak drží parádně, dneska jsem narazila dost krutě jedním nehtem a nic se s ním nestalo, musím zaťukat :wink: překvapilo mě že jsou ty gely dost řídké, takže jsem se toho bála, ale před každým zapečením jsem objela nehty dřívkem a dobrý, řekla bych že nikde na kůžičkách gel napatlanej nemám, odchlip taky zatím žádný tak snad to bude takhle i nadále :dizzy_face:

Kdy se chystáš ty na gelovky? :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista - je ještě mám čas do června . Já si to nechám koupit na narozeniny, aby mi třeba potom nebylo líto peněz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo jo jsem si všimla že ty to zaschnutí trochu flákáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik počkej jak jsi si všimla :sweat_smile: jestli myslíš podle toho že se mi to tak leskne tak to je od olejíčku :grinning:
Aha tak to si ještě počkáš do června, no já byla natěšená, strašně jsem se nemohla dočkat a jsem celkem ráda, že mě to chytlo, trošku jsem se bála abych nešla po vzoru jedné známé co prý do toho narvala asi 7tis. a leží jí to doma že na to nemá chuť ani čas :zipper_mouth:
25. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista - nééééé, už jednou jsi psala , že ty nechtíky nenecháváš zaschnout jak bys měla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dle časovače

Ani nemluv já pořád koukám na nápady a vychytávky, ale ono to stejně bude uplně jiné, než s lakama , to když se nepovede, setřu lakem a je to . Nejvíc se obávat toho prodloužení nehtu , ale co jsem tak zkoukla , tak je nejlepší udělat nehet s gelu než s tipu
Já to prodlužovat snad nebudu muset pokud se mi teda nezlomí můj a gelem se mi zpevní tak je to super
Ale segra má pidi nechtíky ke všemu si je kouše, tak jsem zvědavá
25. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik jo takhle :grinning: to jsem myslela zapékat :grinning: že je občas vyndám dřív, ale na to jsem si vyjímečně ten pozor dala a stejně jsem musela prostě něco podělat :sweat_smile: :frowning2: :sweat_smile:

Taky jsem si myslela že šablonky (prodlužování gelem) bude lepší, minule jsem si je na šablonky dělala, ale vyvedlo mě to z omylu, měla jsem to různě křivý, neuměla jsem si to pořádně nastavit, někde mi i kousek chyběl :sweat_smile: takže teď jsem si dala zase tipy, bohužel jsem prodloužit musela, protože jak jsem sundala ty starý nehty tak tyhle byly křehký a než jsem si udělala nový tak se mi snad komplet polámaly. Když má někdo hodně okousaný nehtíky tak jsou šablonky určitě lepší, ale jinak mi ty tipy vyhovují :slight_smile: jen mi vadí broušení přechodů :confounded: a to jsem taky trošku odflákla proto je lepší ten lak, že zakryje všechno :sweat_smile:

A ty jestli máš svou délku dobrou, tak není co řešit, máš o kus práce míň! :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista tak jsem si opět hrála

tak na ty přechody jsem taky zvědavá a co nehtíky drží
27. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik nehty drží super!!! :slight_smile: jediný co mi vadí je to jak jsem shonila ten lak a trošku jsem si pourážela špičky na palcích :confused: :sweat_smile: ale jen tam a je to jen gel, ale je vidět jak jsem to něčím jakoby uřízla, o víkendu jsem hodně pekla a vařila tak je dost možný že jsem si to vzala škrabkou na brambory třeba :sweat_smile: a tvoje nehty super, aspoň něco už máš nacvičený dopředu! :slight_smile:
27. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
9. čer 2011 ve 22:21 • matusaci
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
9. čer 2011 ve 22:21 • matusaci
@matusaci koukala jsem na aukru, moc nerozumím ceně, je tam napsáno kytičky 100 ks, cena za kus 40,- Kč, tzn. že za balíček se 100 ks je cena 4000,- Kč nebo je to cena za balení 100 ks?
9. čer 2011 ve 23:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tu cenu za kus myslíš tam nahoře v popisu kde se to kupuje viď? To bude určitě cena 40,- za 100ks (je to jako cena za balení) :wink:
12. čer 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek