Domácí pekárna. Jakou máte?

zezizu
21. bře 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jakou mate Domácí pekarnu a jste s ni spokojené? My si ji chceme teď pořizovat a jsme nějak bezradni 🙂 děkuji za rady.

minina
21. bře 2012

@zezizu Máme ji a je naprosto skvělá. Kupujeme připravené směsi a chleba pečeme skoro pořád, resp. co jsme si ji pořídili, tak kupovaný skoro nejíme🙂 Ale chceme zkusit i něco podle kuchařky, tak uvidíme🙂 Ale teplý chlebík k večeři s rybičkovou pomaánkou, mňam 😀 😀

zezizu
autor
21. bře 2012

@minina a jakou mate?

mitote
21. bře 2012

@zezizu my mame Moulinex a max spokojenost, manzel me ji dal k vanocum, mame knihu receptu chleba a jinak mame nakoupene i nejake smesky...a ma formy na bagety, jinak dela i marmelady a zavareniny. A mame tuhle http://www.mall.cz/domaci-pekarny/moulinex-ow-5...

eldzej
14. led 2013

Doporučíte mi prosím nějakou domácí pekárnu?

cuddle
1. únor 2013

@mitote je chleb z teto pekarny na sirku? nebo je to ten vysoký? nemate problem s vyndavanim chleba z pekarny? stara me doslouzila, zvazuji nejakou novou - ale prave u stare pekarny neuveritelny problem chleb vydolovat ven...dekuji

mitote
1. únor 2013

@cuddle no je z nej takova cihla a pokazde ho vyklepnem 🙂

hanula11
22. led 2015

Děvčata prosím, prosím, nutně POTŘEBUJI HNĚTACÍ METLU na pekárnu ETA 0652 VEGA. Nebo z Tesca – pekárna BMS10.
Prosím NABÍDNĚTE komu"zbývá" nebo máte-li nějakou radu kde koupit.
Na int. obchod Nadeta Chlumec nad Cidlinou jsem už volala.
Paní, které jsem ji zaplatila před měsícem, mi pekárnu poslala bez hnětací metly 😔 😕.
PROSÍM, PROSÍM
DÍKY 🙂 😵