Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. led 2009

Tak holyk to bude prima odpoledne. 😉 těším se na fotečky.
MIšák je vyspinkanej a a už si tu hrajeme.

anta
8. led 2009

Určitě ju. Malej mi teď usnul, jsem ráda, jupíííííííííí 🙂

martinka79
8. led 2009

tak to je dobrý, my dodělali přípravu na kroužek nějaké malovánky a tak. malinko je začnu testovat k zápisu. 😀

martinka79
8. led 2009

tak a teď jdu vařit něco k obědu.sa o to bude rychlovka.těstovinový salát. 😉

paolin
8. led 2009

ja mam doma peknou spoust. Adam se bouchnul pod oko, pak si priskripnul prsty do sklinky, vylil Vitovo piti a placal se v nem, vylil Vitovi polivku..samy zabavny veci 😀 venku je uuuplne naadherne! skoro, jak na horach 😵 asi dam Adamovi na kocar plastenku do deste a vyrazime ven. takhle by nedychal az tak ten studeny vzduch.
dobrou chut vsem!

martinka79
8. led 2009

NO TAK TO SE NĚKDY STÁVÁ I U NÁS A POTOM JSOU NERVY NA KRAJÍČKU.
ach jo zase mi Michal přepnul klávesnici.
No já takto měla Mišáka venku dvě hodinku v hlubokém kočárku a spláštěnkou fusak deka a bylo hej.

anta
8. led 2009

Holčiny, teď jsem dle růstového grafu zjistila, že malej je dlouhej jako osmiměsíční mimino, má 72 cm, to je tedy dobrý, chacha. Za chvíli mu budu tahat nohy po zemi 😀 😀 Jinak hmotnosně jsme na 68. percentilu, což je tak akorát 😉

martinka79
8. led 2009

tak u nás změna místo salátu dělám těstoviny se smetanovou omáčkou pórkem a masíčkem. 🙂 to bude bašta 😝

martinka79
8. led 2009

no vidíš Jani. my měi v osmi měs. 76cm.asi ono se to blbě měří. 😉 teď máme víc,a le nevím kolik. Michálek vaří také honí nerez misky po kuchyni a do toho cupuje bada. přímo valchuje. 😀

martinka79
8. led 2009

teď se spolu krmí sušenkama tedy víc mí asi bad jelikož Míša je ještě trouba. ☹

martinka79
8. led 2009

tedy u nás to taky vypadá šíleně. ☹ asi yvsajeme znovu a trochu vytřeme snad stihneme odjet včas.

e.k.t
autor
8. led 2009

tak jsem dosčetla, hrozně mi padá net 😝

výsledky jakš takš, cukr na lačno nic moc, ale po testu v normě 😉

crp 12,2 norma je do 10, ale to není tak nejhorší, když jsem šla do nemocnice, měla jsem 211 😠

hemoglobin taky v normě, cholesterol mírně nad, ale v pohodě

ale co mám šílené výsledky jsou D-Dimery norma je do 100 jednotek a já mám 1400 ☹ 😠 😝 😝

many
8. led 2009

tak holky už mám skoro celou haldu prádla vyžehlenou,nechala jsem si trošku na zítra i stou dnešní pračkou 😀 abych se zítra náhodou nenudila 😀 😀 😀

many
8. led 2009

ahoj Evi
co to je to D-Dimery ☹

e.k.t
autor
8. led 2009

no tomu právě moc nerozumím, ale říkal cosi o krvácivosti 😖

dite1
8. led 2009

o tom ze ti nekdo nechce dat vlastni dite uz jsem zazila se svoji tchyni....Ale vse si rekneme, ale opravdu ji strasne nenavidim..... 😠

dite1
8. led 2009

jeste jsem u mamy na braskove jedeme domu v poledne tak doufam ze budu mit cas hodit sprchu a umyt si vlasy a udelat se krasna na toho Honulaka!!!!! 🙂 😀

martinka79
8. led 2009

JDEME SE CHYSTAT ČAUKY

many
8. led 2009

my se taky napapali a jdeme hajat 😀

many
8. led 2009

Evi ty si chuderka,ty máš furt nějaké problémy,že ☹

e.k.t
autor
8. led 2009

no ono se to pořád nějak táhne, ale jinak mi je dobře 😉

many
8. led 2009

tak to je hlavní,ale taky aby si byla úplně v pořádku,tak držím pěstičky ať se to vyřeší a máš vše dobrý

many
8. led 2009

tal Laďouš spí a já jdu konečně vytřít kuchyň 🙂

many
8. led 2009

jinak jsem tady četla,jestli Marťa má vysávat 😉 tak mě taky čeká pokojíček 😀

many
8. led 2009

tak už mám uvařenou kávičku a nalila jsem si do ní salko a do sebe trošku taky 😀 😀 😀

many
8. led 2009

Ladík ještě chrní,že by půlhoďku prodloužil 😉

many
8. led 2009

vegetíte 😉 🙂

e.k.t
autor
8. led 2009

tak já právě uložila Joli, hurá, jdu si udělat těstoviny s blázincem a sýrem 😉

e.k.t
autor
8. led 2009

tak jsem si uvařila ale Joli už se tu zase pláce na dece 😅

paolin
8. led 2009

jee, Evi, tak to je fine, ze vysledky vysly dobre. ta posledni hodnota je podivna. hlavne, co to je, ze. kdo to ma tusit? doktori jedni ignoransti..
Adamek spinka, Vita kouka na Maxipsa Fika. byli jsme chvili bobovat, krasne sviti slunicko. nastesti dorazil Mirek, takze tu nezesilim. ja nemuzu s Adou ven, tak to je fakt sila! jinak jsme venku tak dve hodky dopo a pak odpo a da se to s detmi ustat.
tak ja letim uklizet. je to tu jak po vybuchu 😉