Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. led 2009

no už jsem se na zítra objednala na infekční a tam se poptám 😒

martinka79
8. led 2009

Evi etdy to je dě,sné0.
jsme už doMA z kroužku. nějak se mi vů¨bec dop neobjevili vaše zprávy. děsný ten koník.
MIšáček prosla celou dobu kroužku takže sjme dět0i proklepla. teď tu mám jednu holčinu na hlídání.
Jinak dnes Nikolka rozbila druhý zip u kabátu. mě snad trefí šlak. nevím co s tím dělá,a le jezdce vypadají dobře jen zip se rozjíždí. ach jo. kod mě zachrání nevím. 😀 jdu shánět nějakou švadlo ať mi ta holka nezmrzne. už nemáme jinou bundu než na ven.

e.k.t
autor
8. led 2009

Marti zkus k sobe ty konce hlavy jezdce trochu přitáhnout kleštěma ono někdy je jezdec měkký a tak se rozvolní 😀

monkia.pv
8. led 2009

ahojky tak my dneska valcime!Vaneska je po ockovani mrzuta!Des! ☹ Chuderaka mala!jeste jsme tu meli tchyni! 😝 Nevim,nevim ale ja ty jeji navstevy nemam rada!Porad se ji neco nelibi a porad slysim"a tohle s nou nedelas a tohle bys mela takhle"Nesnasim to!
Jani tak chovani kamaradky me celkem (jak bych to rekla)prekvapilo?!!Proc dela neco co se malymu nelibi?!
Doufam ze navsteva Misi byla(nebo jeste je) fajn a ze jste pekne pokecali!A ze Honzickove se skamaradili!
Marti ja jsem svadlena,ale abych ti pravdu rekla tak vymenu zipu nesnasim!A gor na zimni bunde! 😝 Obdivuji svadleny co to delaji!
Holky Vaneska jak je na ctyrech tak se mi tak jako vzdycky odstrci a jede kousek do zadu-to uz se tayk povazuje za lezeni?Ono to je treba jen o par centaku-a hned se rozpleskne na brisko! ☹

monkia.pv
8. led 2009

jo a jeste mi Vaneska nechtela dneska jist obed!Muze to byt zpusobeno tim ze se ji klubou zoubky?Kdyz jsem ji dala mlicko tak to si dala,ale tuhoustravu neeee! 😒

e.k.t
autor
8. led 2009

může to být od zoubků, to Joli jí jen jídlo pokojové teploty jinak sevře rtíky a ani omylem 😅

monkia.pv
8. led 2009

hmm, ja si to myslela!Ted mi tady Vanula neco zmackla a me se zmensily pismenka-nemuzu to skoro precist jak je to malinky!nevite nekdo jak to vratit? 😀

e.k.t
autor
8. led 2009

zkus v dolní liště nastavit 100%

monkia.pv
8. led 2009

jeee,diky moc!

e.k.t
autor
8. led 2009

snad je to ono, jinak mne nenapadá co by ti mohla Vanča změnit 😉

monkia.pv
8. led 2009

Evi bylo to ono!Ja vzdycky koukam jak jelen-vzdyckymi neco pomacka a neco zmeni a ja kolikrat ani nevim ze to jde udelat!

many
8. led 2009

holky už jsme zase čůrali do nočníčku 😀 😀 😀 teda já jsem z toho po....á že 😀 😀 😀

many
8. led 2009

monkia - třeba nechtěla papkat potom očkování,třeba neměla chuť ☹ my byli taky včera špatní,dnes je líp a nemá ani zvýšenou

e.k.t
autor
8. led 2009

no to je super, už mám taky objednaného lachtánka, je anatonicky tvarovaný, na křesílko je ještě brzo

many
8. led 2009

jinak Vaneska je šikulka,už se přidává k ráčkům,to už se tady plazí pozadu co vím Honzíček a Ladíček 😀 tak teď i Vaneska 😀

many
8. led 2009

ty my máme tuleně nebo lachtana 😉 teď jsem z toho jelen 😀 😀 😀 😀

many
8. led 2009

teď si nevybavím ten rozdíl a tatin taky ne,jéé to je ostuda 😀 😀 😀

many
8. led 2009

Evi tak jsem si teď hledala zvířátka na netu 😀 😀 jak vypadají 😀 😀 😀 tak máme Lachtana,díky tobě,já bych furt říkala tuleň 😀 😀 😀 no a ten ségra myslím objednávla z Quelle mám za to 😉

many
8. led 2009

a stál kolem 200,- a nebo z popronu,to bych kecala,zjistím 😉

many
8. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tady je fotka,ale tam moc dobře vidět nejde 😀

e.k.t
autor
8. led 2009

já ho mám z hastrmánka a s dopravou 277 😝 jinak za 182 😉 ta pošta už mne štve, tolik ji dotuju a je jim tady za těžko zazvonit a tak abych se smýkala s balíky v rukách 😠

e.k.t
autor
8. led 2009

jo je to on, teda je hrací? já objednala fialkový a náhradní barvu žlutou 😉

monkia.pv
8. led 2009

holky teda vy jste me tim nocnikem tak trosku nalakaly!Budu muset okouknout a koupit!At neni Vanulka pozadu! 😉 A myslite ze hraci je lepsi?
Many a to tam Ladicka posadis jen tak jak se ti zlibi-nebo na nem poznas kdy se mu chce curat?Ja na male poznam jenom kdyz chce kadit!A to poznam jen podle toho ze tlaci! 😀 😀
Ale uz se tesim jak ji budu ucit!Uplne jsem z toho ted nadsena a to jeste nocnik nemam doma! 😀

martinka79
8. led 2009

tak to tedy Ládíka chválím podruhé je to šikulín. Já jsem otříhaná a obarvená a dokonce jsme zvládli s kadeřnicí kávu. 😀
My máme bez lachtánka, jen obyč asi za 120kč z obchodu je též hrací, ale popravdě vede u mě ten obyč. normální tvar. uvidíme, kdy začneme.jsem lenivá ho tam posazovat. 🙂

martinka79
8. led 2009

no naštěstí jsem se na ten zip podívala v klidu večer a malinko ho stiskla prstem a taky upravila ten spodní zip a hurááááááá jede a zapíná. 😀 ale pěkně mě to štve.
tak dobrou holky,vy už stejně chrníte.

e.k.t
autor
8. led 2009

Marti oni jsou dělaný v číně a nejsou to ty poctivý kovový, ale nějaký šizený slitiny 😠

anta
9. led 2009

Dobré ranko, tak včerejší návštěva malého Honzulky s Míšou byla fakt super, až na to, že můj Honýs se jejího Honzíčka bál, trochu řádil, panebože, jsem říkala, že to je ostuda 😀 😀 Míši Honzík je velmi šikovné dítko, Míša ho dala na deku a ten si vydržel sám hrát naprosto bez problémů, krásně leze, stoupá si na všechny čtyři a už si to štráduje, je to fakt velmi živé dítko a frája, až jsem se divila, co toho umí, našemu Honýsovi tohle ještě vůbec nejde, tak nevím 😉 Pořád se v duchu ptám, proč se náš Honýs bojí cizích dětí, to nechápu 😨 Mám všeho všudy jen jednu fotku, protože jsem měla našeho Honýse neustále v ruce, aby tolik neřádil a nedělal takovou ostudu 😅 😅 Naštěstí Míša fotila jako divá, takže fotky budou 😉 🙂
Míšo, ten rozbitý zip normálně zkuste nandat, jak patří a dole to prostě sešijte, aby vám to takhle neyklouzávalo 😉 🙂

anta
9. led 2009

Musím říci ještě, že Míša je velká pohodářka a dobře se s ní fakt kecá 😀 😀

martinka79
9. led 2009

Jani krásné povídání, to jste si užili. hele s tím, že se Honzík bojí je normální, jsi s ním doma a nikam moc necestuješ a má tebe a tatínka tak toto je vše pro něj nové. naprosto normální reakce.nic si z toho nedělej.

Přeji krásné ráno všem!

martinka79
9. led 2009

Tak to bylo prima odpoledne an fotky jsem zvědavá. 😉