Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

Evi ty mas same dobre napady!!! 😉 Ja si pripadam jak blb!me by to proste nenapadlo! 😠
Jani uhodla jsi to! 😀
Many a calgel jsi koupila bez receptu?Ja si ho chtela taky koupit a v lekarne mi rekli ze je na predpis! ☹

monkia.pv
11. led 2009

huraaa!Druhy pokus vysel a dokonce ma i dasinka natreny! 😀

anta
11. led 2009

Tak vidíš, Moni, povedlo se, tak si tím zadek nenatírej, aby ti to brzy nedošlo a něco zbylo na Vanesku 😀 😀

many
11. led 2009

monkia - mně ho normálně prodali 😉

many
11. led 2009

stál 84,-

monkia.pv
11. led 2009

tak ja zkusim jinou lekarnu!Ona tady v te nasi byla ta pani moc "prijemna"

many
11. led 2009

jo,jo

monkia.pv
11. led 2009

u nas mlha a slunicko!to je kombinace!

kamca.mazda
11. led 2009

Dobré ranko.
Evi já ho mám taky z tv product a nepřipadá mi jako zázrak nejradši bych ho vyhodila ale ty jsi spoky tak to s ním třeba neumím, ale všechna ta špína mi zůstává na zemi a ne na hadru a pak když to uschne všude jsou čmouhy jak je to možné.??
PAOL kdy jsem to říkala u doktorky tak mi řekla, že někter děti spí a jiné ne a hotovo.
U nás žádné zoubky zatím ne ne to jsem zvědavá jak to bude vypadat až porostou stačí mi to teď.

kamca.mazda
11. led 2009

Holky já bych taky na noc nic nedávala nechci do ní cpát hned od malička chemii, a homeo nemám zkušenosti. Jinak u nás ráno mínus 17 takže zase ukládání do postýlky ale teď chvilku spí alespoň něco.

kamca.mazda
11. led 2009

No lituji Vás se zoubkama moc se na to netěším.

many
11. led 2009

ahoj Kamčo - tak nejsme jediní bezzubí 😉

anta
11. led 2009

Ahoj Kamčo, nelituj nás 😀 , nikomu se to nevyhne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

kami ze začátku to bylo stejné, ale jak se dvakrát třikrát ten utěrák vypral a pozor peru doma vařeným slizem bez jakékoli aviváže, no já jsem takový trošku ekologický blb, ale je to i finančně super a pere to jako jiný přípravek, tak to začalo pěkně špínu vázat, jo a pokud je špína velká tak nejdřív dám plný céres páry a pak vyměním tu utěrku a na malou páru to prohřeju a pohlaha je čistá, jsem spokojená 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

my taky zuby v nedohlednu 😉

e.k.t
autor
11. led 2009

kami a čajíčky na spaní jsi ještě nezkoušela? já dávám od hippu to maminčino pohlazení a nebo na dobrou noc a ještě střídám od hami pro celkovou pohodu a spí po nich evidentně klidněji 😉

monkia.pv
11. led 2009

tak my uz jsme vyspani! 😠 30minut!Parada! 😝

e.k.t
autor
11. led 2009

no u nás od rána ani munutka, ale je fakt že noc v klidu, teď se plácá na dece a tváří se spokojeně 🙂

monkia.pv
11. led 2009

Evi mala ti spinka celou noc?

monkia.pv
11. led 2009

no nic ja si jdu udelat druhy kaficko at to dneska s tim malym dablikem vydrzim! 😀

anta
11. led 2009

Teda Moni, ty máš doma pěknýho ďábla, to ti povím 😀 😀 Jdu vařit oběd, dnes dělám pepici (slepici) na paprice 😉

many
11. led 2009

monkia - taky jsme spali od 8.30 do 9.00 takže teď by měl jít v 11 🙂
jinak my to spaní máme teď poslední dny hrůza,no už aby skončil úplnět 😠 to je síla co ten vždycky vyvádí 😠

many
11. led 2009

úplněk 🙂

monkia.pv
11. led 2009

jo jo jani to mam dablika!Ale jinak je to zlaticko! 😉 Tobe honzicek jeste spinka? 😠 😀

monkia.pv
11. led 2009

myslis ze je to uplnkem?

e.k.t
autor
11. led 2009

ne ani omylem 0:30 a 5 a pak někdy po 7 na jídlo, čajem a dudlíkem se umí obsloužit sama 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

holky ja nekde cetla,ze pulrocni dite by melo spat v noci az 11hodin bez jidla!A ze kdyz se v noci vzbudi,tak ze ot neni hlady ale ze je to zvyk!Myslite ze je to pravda?

monkia.pv
11. led 2009

a v 0.30 a v pet ji davas mlicko nebo jen cajik?

monkia.pv
11. led 2009

takted jsem pekne vytocena!Normalne mi volala mamka,ze ji volala tchyne,ze jestli odpoledne nechcou s nema jet k nam na navstevu!A to mi ani tchyne neracila zavolat jestli jsme doma a jestli vubec muzou prijet!Toto me vzdycky dovede vytocit! 😠

many
11. led 2009

monkia - no spozorovali jsme to už dřív,takže si myslíme,že je to tím,no uvidíme teďka
jinak berte si ,že i my dospělí se v noci budíme žízní 😉 takže i ty mimča můžou