• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
já vždy až doma procitnu jak to je náročné. padne na mě všechna únava a vše a jsme jak po zdolání Mon Everestu.
13. led 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi to zvládla suprově, dítě pod stolem a proč ne? :grinning: :grinning: Věřím tomu, že člověka to zmáhá, když se podívá za sebe, co všechno musel zvládnout, jsi bezvadná a šikovná holčina :wink:
13. led 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to normální s dětmi. asi když nechceš kynout doma děláš něco tak toto je potom už jen daň, ale nééééééé bylo to celkem v poho. Nikolka je už samostatná. jiné maminy táhnou dvě malé děti. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale díky za pochvalu. dala bych ho nazem, ale tam byl ten prac. koberec a šlapalo se tam v botech.
13. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky! Adam nacvicoval vstavani o 4 rano, ale nastesti pak s Mirkem jste usnul. on s nim proste dobre spi. me tak akorat taha za vlasy.
Marti, nasi maji chatu cca 300m od te chalupy z odkazu :wink: jenze ta je vytopitelna tak za dve hodiny, zima od zeme celou dobu a neni to pro dve rodiny. s Adou tam proste nemuzeme. ke vsemu sousedi od vedle maji tu zloutenku, tak na chatu k nasim nechci :wink: Adam mi leze po noze a jeci a jeci..chce se nosit. houbelec tak leda!

holky, tak at nezmrznete! ja jdu s Adou ven poprve od patku. snad bude kolem nuly :slight_smile:
13. led 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zem ho nedávej, to je jasný :wink: Tak Honýs usnul, to jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :slight_smile:
13. led 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!
Tak martinka vcera vsechno zvladla-super!!
my meli noc celkem fajn!Vaneska po dlouhe dobe spinkala se mnou v posteli!Nejak jsem mela proste takovy pocit ze ji musim a chci mit u sebe!ve dve se vzbudila na papu a pak uz jsem ji soupla do postylky a spinkala do 6.30!Ale vylezli jsme az v 7.30 :grinning:
ja vas obdivuji za dovedete vstat z postele tak brzy!
13. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mišák půjde za chvilku. :slight_smile:
no to jasné, že se chata hodí.
13. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOnčo to není na obdiv nám nic jiného nezbývá. ajinaks e sami divíme sobě, že vylezeme. :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jnak Mony to jste měli super noc. :wink:
13. led 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paol, tak to máte dobrý, jestli budete mít teploty kolem nuly, nám se tady přes den drží kolem -5 :unamused: Ale s malým musím do lékárny, to se nedá nic dělat, už se fakt nemůžu dívat na to, jak ho ta pusinka bolí. MM říkal, že ve tři ráno malej plakal a to měl dudlíka v puse, tož to fakt nesmím otálet :wink:
13. led 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!
tak uz jsme zpet doma, cesta byla uzasna honzik byl moc hodny ani jednou nezaplakal o proti prijezdu do cech.
Dneska chrupkal az do 7h30 pak se napapkal a ted si hraje v jeho novem parku ktery mu postavil tatka nez jsme prijeli!!!! :slight_smile:
13. led 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé čauky Míšo zase z krásné krajiny. :slight_smile:
13. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Nikolka yla včera v kině na nějakém dokumentu o Brazílii a chce tam jet. :grinning: ukecávala tátu. Michálek zase studuje prospekt a nejvíce se mu líbí turecko. Vážně mám skromné děti. :grinning:
13. led 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsme jí last m. za 18tis.
13. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak poznávačka na 17dní za 80tis. :wink: tak to jí dopřeji až jí skončí spoření. :grinning: :grinning: pkud nebude raději chtí kozačky. mobilys nekonečným kreditem. prsteny, a vše co teď moc moc nutně potřebují puberťáci.
13. led 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, moc tě zdravíme. Představ si, že náš Honýsek má vlevo dole zoubek, proto byl takovej protiva protivnej, nejen na vás, teď je protivnej globálně :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ja male davam Panadol-me se po Nurofenu osypala tak ze jsem s ni musela na pohotovost! :frowning2:
13. led 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty jsi tak hodná, že Nikolce chceš umožnit cestování, ale obávám se, že se bude chtít nejdřív začít malovat :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo. :slight_smile:
13. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooo :grinning: :grinning:
Moni, nestraš, tak já koupím raději ten panadol, když je lepší, nechci riskovat pohotovost, možná bude mít i lepší účinky :wink:
13. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nestrasim!dokonce jsem se i ptala jak je to mozny a bylo mi receno ze ten Nurofen je hodne navoneny!Zkusila jsem Panadol a dobry!Ale to neznamena ze kdyz se mi po nem Vaneska osypala ze se osype i Honzula! :wink:
13. led 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tedy jen panadol vždy už několik let. :grinning:
13. led 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mišák se nasvačil,ale spaní ne ne.
13. led 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti u nas spani taky zatim neee! :unamused:
13. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je vzhůru od té čtvrt na pět a jako vipadá vitálně jen ho napadají samé kraviny.
13. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej se vzbudil zase spal třičtvrtě hodiny, no, pak s ním půjdu do mrazu a buď usne nebo umrzne :grinning: . Holky, taky vám děti dělají ródeo při převlíkání? Já jen, jestli mám toho kluka normálního :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
anta - tobě jsem dala odkaz na té diskuzí o těch příkrmech :wink: no šoupnu ti to i sem :wink:
13. led 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to Misanek vydrz!
13. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Vanula dela rodeo u vseho! :angry:
13. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek