• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ted jsem ji soupla do postylky,tak uvidime co z toho bude!
13. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to šílenec s úsměvem na tváři a slintem na bradě. Jani on usne Honzík a s tím oblékámním převloékáním to je u nás někdy taky boj on nebulí, ale jak utíká a vzteká se a koulí. no jako žížala. :grinning:
many čauky
13. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, přesně Marti, on se chce točit do strany a já mu to nedovolím a on se začne děsně vztekat zmeťour jeden :slight_smile:
Jé Many, děkuji ti moc, jsi hodná, že na nás myslíš. Dnes mám v plánu malému dát 4 lžičky mrkvičky, tu má fakt moc rád :wink:
Moni, já když nejsem naložená dobře, tak mě ty jeho ciráty docela dost vadí, abych pravdu řekla :unamused:
13. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se u toho oblékání občas dost naštvu je jak ve spirále hlava jinde tělo jinde a nohy mu držím.
13. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ho uložila. tedy dala ležet. jenže než jsem vzala peřinu už byl na břiše a z něj se posadila teď asi stojí nebo si v posteli hraje, ale nechám ho tam. vysúpí se pěkně do oběda a potm půjdeme s Nikolkou ven. :wink:
13. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani presne tak jako ja!kdyz nemam naladu tak kdyz zacne vyvadet tak bych ju nejradeji pretrhla! :grinning: Nejhorsi je ze to byva posledni dobou dost casto :unamused: !Ja to prisuzuji i tomu ze jsem s ni 24 hodin denne sama!fakt uz se tesim az manza prijede!Zase rvala v postylce jak pominuta!Co s ni je sakra! :frowning2:
13. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura spime!byl to boj!opet jsem ji musela uspat cajem!
13. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak to tvé nervové vypění je na 100% že jsi s ní sama. já byla u nikolky sama asi 3týdny a musím říci, bylo to vážně náorčné bez babiček. první dítě no prostě na nervy. teď je to jiné sice jsme byla bez. Mm sama jen týden ale zase s dvěma dětmi školou a vším tím spojeným.
13. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou, Moni, ty zoubky, malej je taky takovej nevrlejší, on se třeba chvíli směje, žvatlá a najednou se mu něco nelíbí a je to špatný. Já mám občas taky takový stavy, že bych ho fakt přetrhla, ale vždy se okřiknu, že je to dítě a že musím na něj být milá, tak na něj houknu, ale nepomáhá to :grinning: :grinning: :grinning: Jinak to bude opravdu tím, že jsi z ní už dost unavená, když ti nikdo s ní nepomůže, tak se to musí někde projevit :unamused:
13. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle dát malou na prochajdu tchánovcům a sama si udělat prima relax. nebo drb s kámoškou bez malé? nešlo by to? :wink:
13. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obávám se, že asi taky Moni nikdo nepomůže, ta to má asi jako já :confounded:
13. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tchanovcum ji nedam-neverim jim!Moje mamka by urco prisla vozit nebo hlidat,ale zase ma dve prace a ja ji nechci jeste timto zatezovat!Jezdi k nam o vikendu!S kamoskama se schazime,ale i s detmi!A to je fajn!Dny tak rychleji utikaji!
tak já ho přebalila, jelikož se pokakal pomalu u toho usínal jen jsem ho dala do postýlky už byl na nohou a teď tu haleká. jdu mu dát lehanko, aby věděl jak se spí.
tak jsme tu. oba jsme chrneli :wink:
Adam se napucnul bananem a ted zmoula rohlik :grinning:
Mony, to je tedy na houbelec, ze nemas nikoho na pomoc. ty nervy urcite budou z pretazeni. rekla bych, ze mala je kvuli tomu taky nevrla. ze mate malou ponorku. jeste to pocasi a zoubky..desna kombinace! uz aby bylo jaro! ja se tak tesim, ze bude Adam tapat a budeme chodit na pisek :slight_smile:
Marti, to mas vazne narocnou dceru :wink: ale romanitckou! to se musi nechat :wink:
Jani, ja mam Nurofen i Panadol. stridam to :wink:
13. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky scházím s kámoškama s dětmi,a le není to jako být chvilku sama. tak to mě mrzí,. že ti tch.nejsou věrohodní.
No vydrž ty to zvládneš. :slight_smile: jsme tu s tebou.
13. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak to jsi krásně vyhajaná. asi bych měla taky zalézt s prdelínem,ale nehce se mi.
jak já se těším na Jaro pohodu venku od rána do večera za domem. jéééééééé to bude krása.
13. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli máš doma stejného žrouta jako já. jak vypadá po papání rohlíku, my šíleně. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to vydrzim-jen nevim jestli to Vanula prezije :grinning: :grinning: .ba ne ja bych ji nikdy neublizila!Vzdyt jsem se na ni tak dlouho nacekali!A buhvi jestli bude mit nekdy nejakyho sourozence!
13. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky tesim na jaro! :wink:
13. led 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si ted tady davam bramburky-ty me zarucene uklidni!Uz mam v sobe skoro cely pytlik! :grinning: Je to jak droga!Jednou zkusis a pak musis! :grinning:
13. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jste fuc!? :confounded:
13. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vecer si dam opet panaka!Uz se mi to chladi!Pekne se mi po tom spalo! :wink:
13. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak nikde nikdo,tak abych sla neco delat! :angry:
13. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jdu s malým do toho mínus pět zimního počasí, fuj, nechce se mi, ale nic mi jiného nezbývá, bohužel, do té lékárny musím :unamused:
13. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prdelínek spííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
13. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Jani kulicha rukavice a hurá do víru velkoměsta a zimy.
Mončo tak brambůrečky to já nějak nemusím, lezou mi do zubů. ais všechny pracujete tak šu jen dělejte. Práce šlechtí. :slight_smile:
13. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Ladík se mi už dvakrát posadil sám no já čumím jak puk,jednou včera a teď jsem se otočila a zase sedí :grinning:
13. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my uz jsme vzhuru! :frowning2:
13. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
many gratuluji-Ladik je teda fakt sikulin!Vanesce se taky parkrat podarilo se z toho jak je na 4 posadit,ale sedi jako tak ze je v predklonu a opira se o ruce!
13. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek