Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

Tak Pavli dobrou noc 😉

monkia.pv
13. led 2009

tak holky uz spime,ja jsem osprchovana,mam uklizeno ted se najim a jdu lehnout k telce!
Eviii,Jolanka je teda dobra ze si sama rekne o vymenu plinky! 😉 neboj teplotka klesne!
pavli ostrihana-jeee zavidim!Me ma prijit ostrihat kamoska pristi tyden(poku teda neodjedeme do lazni)-uz se na to fakt moooc tesim-vypadam jak strasidlo! 😀 😀

martinka79
13. led 2009

krásný večer maminy.
Tak dodatečně zdravím lici.
to co napala Jana je svatá pravda neřešme to, co nejde dořešit.
j
eště k té many: prosím nesuďte a neříkejte nic co sami nevíte, Já vl. děti mám zdravé a děkuji za to pánu bohu, ale nikdo nevíme jak kdy by se zachoval dokud to nemusí řešit. Pracuji ve spec. školtví 10let vím, jaké to těžké když je dítěti 3roky a potom třeba 25let. takže many byla otevřená a upřímná a jsem ráda zato co řekla. Ani já nevím co bych dělala. asi bych hodně přemýšlela. ☹
krásné sladké sny všem.

martinka79
13. led 2009

Evičko ta tvoje Jolanka je tedy šikovná. nelíbí se jí pokakaná prdela, to našemu prdelínovi ANO. 🙂

martinka79
13. led 2009

PAvli kdy budete na té vysočině?

gaba3
13. led 2009

ahoj holky, tady to furt jede a kecá se a kecá 😀
marti:nic si z toho nedělej, nám pokakanej zadeček taky vůbec nevadí, naopak se vojtík zlobí, že ho ruším od hry a chci ho přebalit 😀 a nočník v žádném případě, neposedí ani sekundu, zloduch!
jdu juknout na fotečky, jak rostete a všechny moooooc zdravíme....

gaba3
13. led 2009

jéé evi: koukám,že taky brzo stojíte vid, šikulky 🙂
monkia: taky ježíšek nadělil tefal versalio? u nás také 🙂

martinka79
13. led 2009

Gabi čauky jdeš hajat?

martinka79
13. led 2009

Gabi pěkné fotečky. to my stále nic nedodali nějak nestíhám upravovat. jen stahuji do Pc a vypaluji na DVD.

gaba3
13. led 2009

ahojky marti, za chvili půjdu, četla jsem od tebe mejlíka, zítra odepíšu 😉 dětičky spinkají a vy užíváte klídku určo vid? nám roste asi další zub, máme teda protivno, taky jste vzteklouni, když mu něco nedovolíš nebo vezmeš? my chrčíme a kopeme nohama rukama a to jsem si říkala, že takový dítě já nebudu určo mít áááá je to tady 😀 😝

gaba3
13. led 2009

díky za pochvalu 🙂 mrkni na rajče, tak jsem včera doplnovala, taky jsem toho měla plné zuby......

martinka79
13. led 2009

no tak my se také vztekámae a klidně se bou flákne o zem. jdu okouknout fotky. zatím čauky. nám rostou zby a bulí hlavně v noci přes den je pohodář.

martinka79
13. led 2009

super moc krásné já se polepším a za úkoluji MM. no magnetky také milujeme. akorát nic nestěhujeme jelikož po koberci to nejde,a le vše rabujeme a vyhazujeme ze skříní otvíráme šuplíky. takže si kluci mohou podat ruce. 😀

gaba3
13. led 2009

tak jukni 🙂 my přes noc taky řveme 😝 a taky proto, protože mu trochu ubírám kojení, žádné dudání a kojení po dvou hodinách, dám mu max. dvakrát a víc ani ranu, tak z nám mají asi sousedi občas radost 😅
takže taky vztekaninka, to mě marti těší 😀 😀 my třískáme i hlavou o zem, tak si ho nevšímám, nechám ho vyzvtekat, to je pro něj nej tres a je klid, jinak jsme taky v pohodě a hlavně jsme oooobr tanečníci a tancujeme úplně všude 😀
dobrou..

martinka79
13. led 2009

taky se pomalu chystám do hajat. tak čauky.

gaba3
13. led 2009

joo marti to bud ráda za koberec, vojta dokáže tu jídelní židličku převrátit, kolikrát doma udělám velké prd 😒 a s tím kakáním, to je míša samotář vid? to vojtas to neřeší, ten by se vykakal kdekoliv a tlačí i toho jak ďas, to by nikdo nepřehlídl 😀 se kolikrát těm jeho tlačícím ksichtíkům zatlemíme, on se zastydí a pak se tomu taky řehní 😀

gaba3
13. led 2009

papa,dobrou

martinka79
14. led 2009

krásné ráno všem

anta
14. led 2009

Dobré ranko, holčiny, vstávat a cvičit a víte proč? No protože je ráááááno 😀 😀

martinka79
14. led 2009

Ale já mám ještě noc. ☹

martinka79
14. led 2009

Jani tak co zoubky jak jste to zvládli v noci? u Nás to usínaní bylo perné, ale potom to šlo. kojila jsme jen jednou a potom ráno. jenže problém je v tom, že se budil neklidem.

martinka79
14. led 2009

a taky nechtěl večeřet jak ho bolela pusa. byla jsem ráda za voje prsa a mlíčko v nich.to jedině pozřel.

anta
14. led 2009

Marti, noc byla fakt perfektní, malej vůbec neplakal, jen se o půlnoci přetočil na bříško a to se mu nelíbilo, dostal panadol na noc, jen 2 ml a byl v pohodě, bolestí neplakal, tak jsem moc ráda, že toho do něj nemusím tolik rvát 🙂 . Jinak včera jsme se rafli s tátou, no jo, ony ty nervy jsou občas pěkný potvory, bohužel nejhorší na tom je, že my si Honýse neustále taky "přehazujeme" jako horký brambor, není to lehké ☹

anta
14. led 2009

Teď jsem s malým dělala takovou legraci, vzala jsem si dudlík do pusy a plivala ho ven, malej se mohl ztrhat smíchy 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

tak ti si tě dovedu představit. hele takové ty neshody s dětmi mezi rodiči je normální životní situace. akdo ji nemá asi nežije s druhým člověkem nebo to je tomu druhému fuk.
u nás se to občas objebuje také. sice si malého nepřehazujeme jako horký brambor 😀 ,a le leze mezi námi jako potvůrka. 😀 😀 😀 dnes je vyjímečně vzteklý a zuřivý.
zítra nás čeká pohřeb ani se mi nechce,a le tatín by byl rád kdybychom jeli.

anta
14. led 2009

Tak to máš pravdu, Marti, on je občas malej pekelnej, takže se to těžko snáší a nej na tom je, že nám svým způsobem zatím není pomoci, sice se zrafeme, ale nic to jaksi neřeší. Ty jsi chytrá holka, poraď mi, jak získat nadhled?

martinka79
14. led 2009

no takt o je těžké 🙂 . asi bych ti řekla že nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být hůř. a já většinu věcí prodýchám, projdu se a potom si v klidu na danou věc kouknu. a směju se. vše si předevu jako do divadelní scény a je mi kolikrát do smíchu i hubovám tatínka Nikolce. hele to se asi přežije. neber nic vážně. 😀

náš mišák se právě baví tím, že se chvá s tuho dřevěnou myší buší do stolu a chechtá se nahlas normáůní záchvat smíchu. 😀

martinka79
14. led 2009

a to mišce upadlo ucho. ☹ ale co vždyť se přilepí

martinka79
14. led 2009

http://www.krasne-drevene-hracky.cz/pro-miminka...

to je ta myš akorát houpačka je na stropě. máme asi 20těchto dřevěńáků.vděčná hračka

monkia.pv
14. led 2009

dobre reno maminky a drobecci!
Tak dnes Vanula opet spala se mnopu v posteli!Porad poplakavala-ty zoubky-ach jo! ☹ Natrela jsem ji dasinka gelem a pak spinkala jak andilek!Na papani se vzbudila opet jen jednou a to ve 3hodiny a pak hned zase usnula!A spinkaly jsme do 7 hodin!Takze to celkem slo! 😉
Gabco jo jo Jezisek nam donesl tefal versalio! 🙂