• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
a my uz jsme opet v postyce! :grinning: Dostala prdelka jeste 80ml mlicka!tak jsem zvedava jestli usne!
14. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja tu nasi malou tak miluji to je strasny!Ja bych ju laskou snedla!
14. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo to jsi mě super inspirovala udělám si buchtičky se šodou. jdu dát kynout těsto. jsi skvělá díky za typ to bude NIkolka šťastná.
14. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manza prohral! :frowning2: Na jednu stranu me to moc mrzi,kvuli nemu,protoze zase z toho bude moc spatnej!A na druhou stranu jsem rada ze uz bude co nevidet doma s nami!
14. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem manzelka ci?! :unamused:
14. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neni zac-ja na ne mam chut od vcera!
Vaneska uz spi-chuderka zase tak plakala! :frowning2: Nevim proc mi posledni dobou place kdyz usina!Myslite z eje to tema zoubkama?!
14. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady normalne chumeli!To bude odpoledni prochazka fakt super! :angry:
14. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tu zase sama??? :confounded:
14. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hotové těsto. jdume na prádlo. asi bych to viděla na zoubky, ale může to být vývoj. období.
nejsi špatná manžela ono to má dvě strany výhra pokračuje a bude mu hej a prohra bude smutný, ale s vámi.
14. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám malýho vzhůru, už jsme napapaný a hrajeme si spolu :wink:
14. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ja se jdu na chvili natahnout nez se mi vzbudi to nase stesti! :wink:
14. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme vše hotové a teď jdeme na návštěvu o patro výš zatím pa
14. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! jdu jen na skok!
noc byla naprosto silena! Adam od jedenacti rval a usnul az pet. husty..do toho mel teplotu a ma ji zvysenou i ted. jestli zuby? ach jo :frowning2:
a ted mi volal Mirek, ze pry nase zubarka nemuze vykazat OZP Vitovu prohlidku, protoze v zari ji vykazal jiny zubar! nas byvaly, u ktereho jsme nebyli aspon dva roky! hajzl to je! jee, az ja se mu dovolam, ja mu neco reknuuu! :angry:
musim za Adamem, protoze vede prvni knouraci ligu. tak snad vas budu moct docist, jak se mate :slight_smile:
14. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na Vysocinu jedeme 5-8.2. jinak Vita ma tahaci mys s xylofonem. drevenou. usi uz taky nema :grinning: uz se nesnazime lepit. ted s ni mlati Adamek a ouska uz to nevydrzi :wink:
14. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak to je sila,chudak Adamek!Ty youbky jsou potvory!
Holky potrebuji zase radu!Vaneska mi tady zase neco prepla :angry: a ja nevim jak to dat zpet!Misto y se mi pise z a naopak!I vykricniky mam uplne jinde a jsem z toho zmatena! :unamused:
14. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem vás dočetla, nechodil mi od večera net a podařilo se ni ho zprovoznit před chvílí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli jdi na Víťovu pojišťovnu a vyříkej si to tam s nima, a že ať mu od té doby co jste tam nebyli vystornujou všechny platby, že si je vymyslel, a asi by to chtělo i přes zubařskou komoru je to podvodník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony, prepni si AJ na CZ. dole na liste mala podra ikonka. jak jsou hodiny :slight_smile:
14. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee diky!!!
14. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo qwertz n qwerty ale já to přehodit asi taky neumím, al e kouknu na to dám vědět :wink:
14. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli já to tady taky hledala ale já to tu nemám, takže nevím, asi to tam Moni někde má když jí to Vajda přepla :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkuste kouknout do nastaveni, ovladaci panely a hledat neco jako jazyk. myslim, ze mate prepnoutou ceskou klavesnici na anglickou. anebo kliknout na spodni panel obrazovky pravym tlacitkem mysi, najet na panely nastroju a zapnout si ikonu panel jazyku. tam si to prepnout na CS
14. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja to nasla na te liste!
14. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol - ahojky, přeji ti, aby se to zlepšilo, my jsme dali ten panadolek a malej spal celou noc bez bolestí :wink:
14. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po obede!Teda jen vaneska!Mela kralika se zeleninou a moc ji to chutnalo! :wink: Ted zase tlaci-dneska uz po ctvrte! :confounded:
14. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni po čtvrté? u nás jen jednou zatím, tentokrát bez mávání plínkou :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony, tak bezva, jestli jsem ti pomohla :wink: Adam taky porad kakosi. asi ty zubaky osklivaky.
Jani, diky! ty zuby jsou trapeni. co si pamatuju od Vitka, tak nejhorsi byli rezaky. paradoxne. stolicky uz byly v poho. rostly vsechny naraz. tak snad to vsechny preckame v pohode :slight_smile:
u nas snezi a snezi. za chvili valim pro Vitu. budu jak huhulala :grinning: ale odpo s nim chci jit sankovat. tyjo, jsem se ze zacatku i trochu bala! :grinning: uz neumim tak blbnout, jako driv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi plany poplach-byl to jen prd! :grinning: Ale 3x uz kadila! :confounded:
Pavli tady taky snezi-my ale asi dneska ven nepujdeme!Me se do toho hnusu nechce! :frowning2: No uvidim jak Vanula na tom bude-pokud bude protivna tak sup do kocaru a jdeme ikdyby padalo nevim co! :grinning:
14. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to jemtrápení. my jsme po obědě po návštěvě. byla jsem si vypůjčit černý kabát. Já černou moc nenosím.
budumuset na to těsto a udělt ty buchty.
14. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mišák nějak nechce spát řve jako protrženej.
14. led 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nesněží. Mišák asi vytuhl já jdu na ten obídek.
14. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek