• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Holky, když teď dám malýmu 5 lžiček mrkvičky, tak mu můžu dát 150 ml, že? :wink: Teď za burácivého řevu usnul. :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to u nás chumelíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nic. buchtičky namotané a ještě mám pár s povidlým to bude MM šťastný. :grinning:
Jani jasně můžeš.
14. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že joooo, ale nebyla jsem si jistá :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš. spíte? my ano, ale nahoře mají návštěvu advě malé děti a ty tam dupou a řvou takže to nebude na dlouho. dalisi totiž plovoučku jen na beton a to je rachot. ty jo. :frowning2: :angry:
14. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bino-drevenehracky.cz/motoricke-hracky
tady na těchto stránkách mají super hračky. hodně jsem od nich brala do školy a mateř. centra. docela dobré pro malé i velké. :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti super hračky, taky si na ně dělám zálusk :wink: jenže všechny 4 děti jsou květen - červen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak máš čas vybírat. :grinning: já něco domů už pořídila aněco máme od Nikolky ta byla na dřevěné hračky vytížená.
14. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíme, usnul před chvílí :wink:
14. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já zase když jednomu tak musím všem :sweat_smile: ale koukala jsem že ceny jsou relativně dobré, tak snad něco vyberu :wink:
14. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domluvili jsme se s manžou, že si dnes uděláme pěkný večer, otevřeme si vínko nebo si dáme to od Míši :grinning: a probereme stávající situaci a pak se pěkně budeme k sobě míti a určo to bude mooooc fajn, vařit nebudu, máme doma pizzu, tak to budu mít bez práce :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já to pochopila, že jako až za dlouho bude někdo něco mít. promiň proto to vybírání. jinak to je jasné, že všem. a ceny jsou vážně super.možná v nějakém kamenném obchodě i lepší či stejné. :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to bude fajn. tak vidíš i MM chce doma pohodičku tuličku.
14. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: a jsem ráda, někdy má člověk pocit, že vedle toho druhého jen je a nic :wink:
14. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj žádné nic ale moc. :grinning:
14. led 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Vaneska si porad taha za ousko!Myslite ze ji boly?Kdyz ji na neho sahnu tak nebreci!Tak asi si za nej taha jen tak!
14. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo Míša mi to občas také dělá dokonce si do něj šah až ho má červený.- nevím k čemu to přiřadit, ale kdyby jí bolelo dost by brečela to je nepříjemné. zažila jsem to s Nikolkou a to jí dokonce píchali ucho. :frowning2:
14. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to moc těší a vůbec mám mnohem mnohem lepší náladičku a malýho najednou zvládám levou zadní :grinning: :grinning:
tak hurá to jsem moc ráda, že je u Vás veselo.
To může být od zoubků to ouško, ten nerv od zubu dosahuje až k uchu a může ho mít citlivý :wink:
14. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to napadlo, ale to víš občas člověk už neví co k čemu přiřadit. asi máš pravdu Jani. :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti mají za dlouho, al musím to koupit postupně, protože pořád někdo něco má a ja jsem totálka bezpraška :sweat_smile:
14. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf tak se mi trosku ulevilo!Vanula uz taky mela zanet v ousku-byly jsme s tim v nemocnici,protoze nez prisli na to ze je to ousko tak meli podezreni na spatnou aritmii srdicka!Fuj jeste ted kdyz si na to vzpomenu tak semi dela zle!
no a na obed si nakonec delam zapeceny testoviny,protoze jsem rikal MM ze si budu delat buchticky a on ze by si je taky dal noa ja jako vzorna manzelka mu je udelam v patek na privitanou! :grinning:
14. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně to chápu Evičko. já zase mám ráda doma něco co potom potěší nečekanou návštěvu nebo někomu za dobrý skutek. :grinning:
14. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé MOnčo tak to jsi skvělá, já už mám hotovo a z více těsta jsem stihla i plněné povidlím
14. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to je bezva ze si udelate s manzou pekny vecer!Zavidim ti!A uz moc moc se tesim na patek!
14. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee jaaa marti jsem skvela-to tyyy jsi skvelaaa!!!Jeste mas i povidlovy!Mnam mnam!
14. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty dreveny hracky jsou moc pekny!Asi Vanulce nejakou koupim,ale musim natajno-manza o vanocich rikal ze Vanescce uz zadny hracky kupovat nebudeme-ma jich vic nez dost!Ma pravdu,ale zase nejaka mala ji urcite potesi!
14. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dočkáš se, neboj. Člověk se musí na něco těšit, jinak bych z toho dítěte naprosto zbláznil :grinning: Zítra jdeme k dr. na hexu, převážení a přeměření, tak se vám pak pochlubím s mírami. :wink: Zatím co vím, tak Honýs je velký jako osmiměsíční mimino, no trošku brzy :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no udělala jsem od oka více těsta tak jsme další plech udělala plněné. hodí se zítra na cestu. :grinning: :grinning: :grinning: kdepak MM a Nikolka je slupnou hned.
14. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek