Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. led 2009

Já mám taky ráda něco pro strýčka příhodu, teď se těším 23 jdeme mladší sestřence na maturitní ples 😅

Sice nemám co na sebe, ale najdu nějakou černou sukni sice je to taková obyčejná polyesterka tenká ale splývavá a delší nebo naopak kratší pevnější a k tomu tipuju fuchsiovou halenku 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

hele a to co jsi měla na vítání občánků to by šlo.

anta
14. led 2009

Holky, to dítě mi zase chrápe nějak dloooouho, je to možný? 😉 Hodinu a čtvrt už to řeže 😀 😀 😀

monkia.pv
14. led 2009

Jani to neni mozny!!!Jak to delas??Co mu davas pred spanim???Porad!!Taky bych potrebovala aby mi Vanulka spinkala aspon hodinku!

martinka79
14. led 2009

my spíme od těch půl jedné 🙂 jdu dělat úkol s prdelou velkou tedy ji zahnat. je už samostatná 😀

e.k.t
autor
14. led 2009

no kalhoty černé s výšivkou a lososováý top s halenkou, ale kalhoty mi moc padají 😅 i když je vytáhnu až na prsa a tak to na tancování není 😝
Jestli se bude Martinovi chtít tak něco vyberu nafotím a nechám si poradit, kdo chce být porotou prosím email do IP 😀

martinka79
14. led 2009

MOnčo a co si lehnout sní to by čas neprodloužilo?

paolin
14. led 2009

tak u nas chrni Vita, Adamek se prospal cestou do skolky. Mony a kdy se ti manza vrati? Ada si taky taha za ousko. tedy, spis ho sudle. taky ma napadl zanet ouska od rymy. ale pak jsem si rikala, ze to asi bude souviset se zoubky. no, budu ho hlidat 🙂
Jani, to bude paraaada! tak at to vyjde, hezky si do uzijte 😉 😉 hi hi, trochu zavidim 😉 takovy techtle i s mechtlema neni nikdy k zahozeni 😀
Marti, diky za odkaz! juknu asap 🙂

monkia.pv
14. led 2009

marti no jeden cas jsem si s ni chodila lehnout,ale ona delala v posteli kraviny!A na delku spanku to nemelo moc vliv!

monkia.pv
14. led 2009

Pavli prileti v patek ve 13.10hod. do Vidne!
Ufff uz spime!Nalila se cajem a usnula!Ale byl to opet boj! 😠

martinka79
14. led 2009

tak to jo u nás to mělo vliv na Nikolku na Michala ne. spíš ho ruším.
oavli taky si šudlíme uchoa někdy kdžy je unaven.
už se ozývá bléééééééééééééééééééééééé já ho nechci. 😀

paolin
14. led 2009

Monco, jak pise Martinka. ja takhle naucila spat Vitu. spaval mi deset minut a ja uz padala na usta. tak jsem zacala chodit spat s nim. nejdriv si to protahl na pul hodky, pak na hodku a pak na hodku a pul 🙂 ja jsem proste spala, tak on taky. kdyz jdu rano spat s Adou, vydrzi i hodku a pul. jinak tak pul hodiny. neco na tom asi bude 😉 mrnouskum se to spolecne chrneni libi.

paolin
14. led 2009

Monco, tak to uz jsou jen dva dny! tyjo..vydrz, holka nase! pak si das radsky odpocinek!
u nas by se mohlo soutezit o nejvetsiho knouru. ted je to tedy fakt nerozhodne 😀 chlapy jedni protivni!

e.k.t
autor
14. led 2009

Marti já bych si ho půjčila, třeba bych si potom víc vážila klidné Joli 😀 😀 😀

nebo bych aspoň musela uklidit 😝 😀 😀

monkia.pv
14. led 2009

vydrzim,ale ted ty dva dny budou strasne dlouhy! 😢 No nic hoky ja se jdu opet natahnout a nabrat sily na to jak se mala probudi! 😒 Zatim pa!

martinka79
14. led 2009

Mončo krásné sny. Tak my máme úkoly hotové. hele taději našeho draka nebrat on normálně už má čertovské oči a dělá lumpárky úkolově. moc dobře ví co se ensmí a on just to dělá a či tam leze a čeká co se bude dít. a má smích na tváři.
Ach vy kňouránci brněňští, asi vás přijedu vyválet do sněhu. 😀
Nikolka chce jít bruslit a já tolik nechci. prdelín spal dlouho doma asi spát v kočáře nebude.

martinka79
14. led 2009

šla bych jen na prochajdu.

paolin
14. led 2009

tak zkus Nikolku nalakat jen na tu prochajdu. treba pro nejakou mnamku nebo tak 😉 blby udrzet ty mrnousi v kocare, vid? uz aby bylo jaro a oni capkali 🙂

martinka79
14. led 2009

jéééééééééé jaro jaro kde jsi? bylo jsi tu nejsi. ☹

e.k.t
autor
14. led 2009

no stejně bych to zkusila, jestli se té větší sestřence podaří naplánovat druhý tak si možná budu půjčovat 2,5 letýho čertíka, já mám zlobidla moc ráda a nejraději ty půjčené 😀 😀 😀

pozor Joli zatím není čertík, ta není v této kategorii dětí 😉

martinka79
14. led 2009

to se krásné já měla čertici a teď mám ďáblíka.

martinka79
14. led 2009

tedy moje dítě to st. je schraňovatel veškerého bordelu. apírků ostřižků. no hrůza na stole měla tolik krámů, že jsem vše radikálně vyházela. může sbírat znovu. 😀

monkia.pv
14. led 2009

holkyyyy-pomooooc!uz jsem zpet i s deckem!!!! ☹ Spala mi dneska dohromady tak 1,5 hodiny!!!Silenstviiii! 🙄

e.k.t
autor
14. led 2009

no Joli nespí vůbec něco tam kecá a já potřebuju s odpadky, plasty a pověsit prádlo 😝

monkia.pv
14. led 2009

Evi keca v postylce???My v postylce nekecame-my rveme!A zacala se u toho i prohybat!potvurka jedna mrnava!
😠

monkia.pv
14. led 2009

holky vy uz jste zase pryc?? 😠

e.k.t
autor
14. led 2009

no kecá ale fakt nahlas, obluda se přetočila na břicho a proč se snažit, zavolám mámu a ta zařídí 😝 😀

já byla vynést odpadky, plíny a pověsit prádlo. plasty už nedám, kecka fňuká 😝 😅

martinka79
14. led 2009

my jdeme teď ven zatím čauky

monkia.pv
14. led 2009

no ja premyslim jestli taky nepujdeme na pul hodky ven! 😒

e.k.t
autor
14. led 2009

tady ještě padá 😝