Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. lis 2008

Co se s těmi dětmi pak dělá? To se dávají už od šesti měsíců do jeslí? No to je fakt hrozný 😒

dite1
18. lis 2008

jo pak bohuzel musi do jesli pokud vsak bude misto. Ja ho tam zapsala kdyz jsem byla ve 2.mes tehotenstvi a porad jeste nevim jestli v breznu budu mit misto.Jinak budu muset najit holt nejakou chuvu, ale ja na ne nemam spoleh. No a smou praci, kdybych ho mela doma tak asi uz se pak cely zivot nevyspim.Nastesti ten muj konci ve 13h30 v praci tak pak pro nej hned pobezi no a ja mezi tim budu vstavat

anta
18. lis 2008

Vždyť si to dítě ani neužijete 😒

martinka79
18. lis 2008

no zahraničí je krásné, ale jinak to je děs, vi´d. míšo to je šílené. ☹

martinka79
18. lis 2008

veselá práce. 😉

anta
18. lis 2008

To mi trochu připomíná továrnu na děti ten systém ve Francii 😝

e.k.t
autor
18. lis 2008

Míšo krásné fotečky Janíček je krásný 😀

dite1
18. lis 2008

ja bych se taky nejradsi odstehovala nekam pryc!!!!

paolin
18. lis 2008

Miso, pekne fotecky! obema vam to mooc slusi 🙂
podminky jsou nic moc tedy. v Anglii je to myslim jeste horsi, ne?
pamatuju si, jak nas nasi davali do jesli. a jak jsem venku potkavala ucitelky z jesli. velky kocar pro dve deti a kolem dalsi uz chodici. to musely mit zensky pekny zahul!

e.k.t
autor
18. lis 2008

nechtělabych tam být ani namalovaná na zdi 😝

martinka79
18. lis 2008

Míšo víš v cizině to bylo vždy a to je asi úděl, ale nebuď smutná bude líp. Já bych tam nebyla také. doma je doma. jak budeš dělat práci potom to bude dosti náročné viď. 😉
Pavli jaký máte dnes den vy doma? u Nás je slunečno, Míša je hodný čekáme na Nikolku, uděláme úkoly a půjdem ven.

dite1
18. lis 2008

jeste jsem pridala nejake fotky z tehotenstvi

paolin
18. lis 2008

Marti, u nas slunecno.
musim do salonu, tak jdu balit. nejak se mi tam nechce, ale mam zakaznici a budou se vracet zakazky. asi zacnu rikat, ze mame zavreno. je toho nejak moc 😝

martinka79
18. lis 2008

aha tak to ti věřím měj se pa já jdu na úkoly.

martinka79
18. lis 2008

úkol má Nikolka hotový doma vše vždy v pořádku a sama si ho dělá a ve škole jsou chyby

anta
18. lis 2008

Míšo pěkné fotečky, fakt. Těhu ti moc slušelo 😉

martinka79
18. lis 2008

tak jdeme ven vyvětrat mozečky

anta
18. lis 2008

My půjdeme za chvíli taky, nakrmím malého, dám ho krknout a šup s ním do káry, tak zatím papapa 😉

martinka79
18. lis 2008

my už njsme doma veku se pěkně ochladilo a Míšák se stejně už probudil
teď šteluje volant od pc

anta
18. lis 2008

My už jsme doma taky, Honolulák se též probudil, teď řádí v postýlce, venku je zima jak v Rusku na nádraží, fakt, brrrrrr 😀 😀

alianka
18. lis 2008

holky diky za Vase nazory ohledne toho spinkani 🙂 u nas to bohuzel nejde soupnout Valus doprostred, Michal se v noci mele a ruce ma vsude (hlavne lokty), kolikrat stouchne i do mne, natoztak kdyby byla vprostred Valus. Takze ja naopak doprostred davam jako hradbu postaveny polstar a malou si soupnu k sobe. no to se pak ale prave vubec nevyspim. Ale zas co bych pro moje zlaticko neudelala 😅 🙂
Miso moc pekne fotky, Yanicek je sikulka 😉 a teda v praci Ti to moc slusi 🙂

dite1
18. lis 2008

holky moc diky za pochvaly.
mi jsme venku nebyli uz dva dny je tu fakt hnusne porad jen prsi a prsi.Kdyz se jseme projit tak do obchodaku ale ma to sve spatne stranky.Vzycky za Honzika utratim takovych penez!!!
O vykendu jsme byli v baracku v pyrenejich a tam bylo opravdu nadherne uplne modra obloha, sice 1 stupen, ale prochazky byly na cely den.Je to tam uzasny.Jen co jsme jeli domu tak uz na ceste zacalo lejt a cim vic jsme se priblizovali k toulouse tim to bylo horsi. Mam radsi kdyz mrzne, prcka nabalim, ale jak prsi to je des!!!

dite1
18. lis 2008

alianko na fotkach to jsou tve tehotenske testy??? jestli jo, proc jich delate tolik?? Ja si udelala jen dva pac ten prvni byl spatne videt, ale ten druhy byl 100pro jasny, byl totiz digitalni

alianka
18. lis 2008

Miso udelala jsem si jich vice pro jistotu. Mam rada veci potvrzene 🙂 a nemohla jsem tomu uverit 😉

dite1
18. lis 2008

ja verila hned jak jsem videla ze bylo napsano TEHOTNA a blikalo to na me, ale pak jsem sla hned na krev, a mimochodem jsem pak musela kazdy mesic protoze nemam protilatky proti toxoplasmoze

paolin
18. lis 2008

holky, tak uz jsem doma. deti spinkaji, bastim polivku. jsem dnes tedy pekne vyrizena. domluvene zakaznice dorazily misto ve 4 az v 5-to uz jsem zavirala dvere od salonu. no, co bych pro ne neudelala..nakonec vybraly, ale byl to boj. vyzkousely snad cely salon 😉

Miso, videla jsem v albickach i vic testiku 😉 nekdy tomu fakt holky nechteji verit. zvlast, kdyz se treba snazi dlouhou dobu 😉 fotecky mas moc pekne 🙂 Dolomity, rikas? no to by muj manzel zavidel 🙂 on si do hor jezdi cistit hlavu-tedy jezdil 😀 a z Dolomit ma krasne zazitky.

Ali, u nas uprostred chrupe Vita, kdyz dorazi. Adamek pripadne spi mezi mnou a cestovni postylkou, prirazenou k manzelske posteli. no, ale reknu ti..jak mam z kazde strany jednoho "vetrelce", tak si taky pripadam, jako poradna sardinka. dnes jsem v polospanku nahmatala Vitulku, jak byl uplne nacpany na mne. ani nevim, kdy dorazil 🙂

u nas byla kosa nechutna. mela jsem uplne primrzly ruce ke kocaru a to jsem mela rukavky 😝

tak vsem prima noc!

kamca.mazda
18. lis 2008

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, byla jsem u mamky na návštěvě. Koukám, že máme nový přírůstek, zdravím tě Míšo.
Amálka dnes ochutnala poprvé mrkvovou štávu moc ji chutnala, taky chci zkusit kaši na noc protože to její buzení je děs. Poradíte mi jakou tak první kaši??

kamca.mazda
18. lis 2008

Míšo krásné fotečky, moje Amy má také modré oči a my oba hnědé.
U nás je taky kosa děsná a má být hůř.
Ali taky řeším jak spát s Amy v posteli, tak do dvou spí ve své ale pak se tak často budí, že si ji beru k sobé a můj chlap je kusan a taky má ruce všude.

paolin
19. lis 2008

dobre ranko!
holky...mam dotazek ohledne nestovic..myslite, ze kojene deti maji od nas protilatky a tudiz je nechyti..?
kolem nas to ted radi, tak nevim, jak moc kluky chranit. tedy spis-aby to nechytl treba jen Vita a Adamek nee. nechce se mi to abslovovat dvakrat 😉

noc byla docela fajn. Ada bastil co tri hodky, ale jinak spinkal. vstavali jsme o pul seste. to je taky uspech 😀

e.k.t
autor
19. lis 2008

paolin, nějakou protilátku tutově dostali, ale nevím jestli je dostatečná, myslím že je jí tolik, aby neštovice měly klidný a rychlý průběh 😅