Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2008

dobré ranko, večer jsem odpadla a nevím dnes asi pokud Jolli dovolí budu přilepená k netu nebo nevím, pokouší se o mne chocholoušek, včera zavraždily mýho kamaráda 27 let a sháním nějakou info, jestli už něco pustí, je mi z toho zle, mm je taky na šráky, měli mít spolu dnes denní ☹ ☹

anta
19. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, dnes půjdu koupit malýmu fusak do kočárku, aby mi tam neumrzl, nemám z toho dobrý pocit, když je malý zabalený jen do deky 😉
Ježiš, Evi, co to čtu?? 😖 Upřímnou soustrast, to je fakt hnus 😖

e.k.t
autor
19. lis 2008

Díky 😔

Nejhorší že nemůžu zjistit podrobnosti, info nám večer v 9 volal kolega mm a já zatím nic nezjistila, ale prý vražda, nechápu nic, rozdělaná hypotéka, skoro svatba a časem zjistím jestli JP není náhodou těhulka 😔

martinka79
19. lis 2008

Pavli ahojky krásné ráno nechci tě strašit říká se dokonce, že děti do 1roku neštovice nemají. Nikolka je ale měla v 7měs. synovec také. takže pozor. 😉

anta
19. lis 2008

Tak to je strašný, co si kdo vezme na tak mladým klukovi a ještě chudák JP ☹

e.k.t
autor
19. lis 2008

No taky to nechápu, o to víc se bojím o všechny své známé, dost se to dotýká i MM, moc špatně se jim dnes slouží 😔

martinka79
19. lis 2008

Evičko četla jsme to až teĎ U PŘÍMNOU SOUSTRAST.

jANI TY SI ZE MĚ DĚLÁŠ SDANDIČKY NEMÁŠ FUSAK HOLKA PORČ NEŘEKNEŠ. JÁ DOMA MÁM 3. SE Z TEME ...... ☹ JSME TI MOHLA JEDEN DAROVAT ACH JO.

dite1
19. lis 2008

ahoj devcata, my uz jsme take vzhuru. Dneska mi tu noc nejak zkratil vstaval v pul seste. Asi mel hladik. Ja s nim mam totiz takovy problem, on mi nechce jist , uz nevim co s nim delat.Kdyz mu dam flasticku tak mi dasnema zkousne cucka a mysli si ze je asi zpevak a zacne do toho kvakal, ale potvora neji, vsechno mleko mi prska.Prosim poradte.
Paolin to jestli maji protilatky nevim, ale myslim ze je moc maly na to aby chytil nestovice uz ted. Ale vim, ze je lepsi kdyz dite chytne nestovice jako maly pac jako velky jsou pro nej nebezpecny, hlavne u kluka.

anta
19. lis 2008

Marti, já se stydíííím 😀 😀 😉
No jo, tak mě to nenapadlo 😉

martinka79
19. lis 2008

NO DNEŠNÍ SVĚT JE HRŮZA A POCHOPIT SE ASI NEDÁ. co lidi napadá k takovým činům je náš zákon a uvolněný styl života. drž se.

e.k.t
autor
19. lis 2008

Marti díky, no snad už je mu dobře, nejvíc bude trpět jeho rodina, my se z toho asi oklepeme, ale budu muset trochu sledovat jak se povede JP, jestli nebudu moct nějak pomoct, viděla jsem ji jednou a jednou jsem jí volala, tak uvidím, je to takový dost divný.

dite1
19. lis 2008

taky jsem to prave docetla
Je mi to lito, davejte na sebe pozor!!

e.k.t
autor
19. lis 2008

večer mi bylo hůř, teď to už celkem jde, už se neklepu, ale nas... jsem furt, kdyby tak šel poslat trest na dálku to by bylo potrestaných 😅

e.k.t
autor
19. lis 2008

No pozor dáváme, ale jak je vidět, cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a asi s tím člověk opravdu nic nenadělá 😖

dite1
19. lis 2008

ja vim, ze pozor je k nicemu, taky jsme tu meli skoro podobny pripad, ale klukovi bylo 19let

anta
19. lis 2008

To je tady bohužel daný zákonama, já bych za vraždu dávala od 25 let do doživotí! 😠
Marti, nezlob se na mě, jsem trubka 😀
Ahoj Míšo, to je zvláštní, že ti nechce papat, asi mu to přestalo chutnat, tak se poraď s dr. o příkrmech nebo změň mlíčko 😉 😉
Jo a včera mě Honzík moc překvapil, chtěla jsem mu dát místo mlíčka kašičku a on si, rošťák jeden, asi myslel, že ho chci ošidit, tak mi ztropil výtržnost, měl hlad a ten si přes den zahání mlíčkem a najednou bum, místo mlíčka přišla kašička a to teda bylo nadávání! "Mámo, já mám hlad, ale cement mi ještě nedávej" 😀 , tak jsem ho musela nakrmit mlíčkem a pak si potvůrka jeden tu kašičku vzal 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2008

Jani ti s námi mávají že? já zase aby Joli dostala aspoň nějaké mlíčko přes den, musím dát nejdřív mlíčko, protože už se opravdu těší na zaleninku nebo ovoce 😀 😀

No jo pozítří má pololetiny 😀 😀

dite1
19. lis 2008

ja mu mleko uz jednou menila, zavolam dopoledne doktorovi. Je to pekna potvora, kdyby jste ho videli jak mi do toho zpival.
On nikdy nebyl velky zrout

anta
19. lis 2008

Evi, úplně mě tím včera dostal, jak je vyčůraný 😀 😀 Já ho vždy tou kašičkou krmím s dobrou náladou, aby věděl, že to není žádná katastrofa, manžel ho včera zkoušel krmit, ale po jeho hlášce "tak sakra, už žer", jsem mu malýho raději vzala 😀 😀 😀
Míšo, zavolej, zavolej, tím nic nezkazíš, mít doma hladovýho chlapa je hrůza hrůz, to se ani u hororů tolik nebojím 😀 😉

dite1
19. lis 2008

ty chlapi vazne nemaji ani trochu trpelivosti s detma.
Prevcirem me rozesmal, pac Honzik opet nechtel papkat vecer, tak jsem ho ulozila a po hodine vzbudila a dala mu najist a on jedl. Ten muj mi na to rekl, ze ma stesti, ze jsem byla doma, protoze kdyby to udelal jemu tak by hned zacal panikovat, protoze mama rekla ze se ji v tolik a proste to tak bude!!!! 😀

dite1
19. lis 2008

Uz zase usina chvilku mi tu rval ted si neco mrmla v poji a za chvilku bude spat!!!!
On je toti zase v houpacce a kouka jak se nad nim toci rybicky a jak se mu to vypne tak me hned zavola.....vycuranek jeden!!!

martinka79
19. lis 2008

Jani nezlobím se, jen kdyb jsi ěco pípla bylo to vyřešeno. tak asopň budeš mít krásný fusak.prodavají takové ty co se hodí i pro větší děti a na sáně. super věc. 😉 cena asi litr. ☹
NO tak my sjídlem nemáme problém spíš když my jíme a on memá nic v ruce tak to spustí nadávání a mlaskání a říká mam mam a už chce jíst cokoliv snad i jitrnice. u kamarádky snědl celý piroh s tvarohem. co nadělám je to jednlík co si nevybírá. 🙂

Kamčo já doporučuji kaši Hami první kašička nebo banánová, meruňková a další spíše rýžová s příchutí než obilná,ale záleží na tobě. já jsme s nimi moc spojojená a teď tedy testuji sunarku jogustovou a ta je ...MŇAM pro Míšu pro mě ne.

martinka79
19. lis 2008

M9šo praktické pro děti. Náš prdelín měl taková trací a točící kolotoč dokud na něl nedošáhl a neuděla rup a bylo po mědvedech. 😀

anta
19. lis 2008

Mě tím občas manža docela naštve, protože kluk je jinak v pohodě a když třeba neusne při uspávání, tak je manža hned nervózní jako prase a nadává jako dvě prasata. Co máme říkat my, když máme ty děti na krku pořád? Manža si ho tzv. bere na víkendy, abych si odpočinula a on je z toho za dva dny tak vyřízenej, že ani nemluví 😀 😀
Zjistila jsem na sobě zvláštní věc, vždy večer, když malej usne nebo když manžovi nechce usnout a on nadává (on ho totiž uspává), tak mě popadají záchvaty smíchu, no jestlipak už nejsem zralá na skotský střiky? 😀 😀 😀

martinka79
19. lis 2008

Jani ne jen tě chlap v akci s dítětem bere do vrtule to je normální. My tedy střídání stráží nemáme. nějak to doma mele všichni společně. jen usínání je u prdelína na mně, protže je to mazánek mamánek a chce jen ode mě. ale když vím, že už to dlěat nebudu tak i přes občasné cuky to dělám s láskou. 😀
JInak manžel konstatovsal, že jde za rok na mateřskou, protože takhle by byl s Michala babo chlap co vysává uklízí,vaří a poslouchá holčičí hudbu a kecy a dělá vše co není správné. 😀 😀 😀 😀 😀

normálně bych tenkrát šla,a le teď když už to nikdy nezažiju mě z domu nesdostane. 🙂

martinka79
19. lis 2008

u Nikolky byl také doma a to bylo úžasné hoavně pro Nikolku moc si to s tatínkem užila. 😉

dite1
19. lis 2008

me ten muj (rikam porad muj , jmenuje se Alain, protoze nejsme oddani) rika, ze chlapi nejsou delany pro to aby vychovavali deti a ze ted chape proc chlapi chodili do valky, pry to bylo snazsi nez vychovavat deti.Ale on je pohodovka s nicim si hlavu nelame. Kdyz hlida prcka tak je v pohode pokud nezacne rvat, pak ne ze nadava, ale chyti ho panika, protoze nevi proc breci a to ho hrozne stve.
Mi Honzika neuspavame.Je jak hodinky.Vi, ze je 20h ja ho dam do postele zapnu mu tu jeho hvezdu s melodii dam mu pusu zavru dvere a jdu na telku. On usne hned prdelka ani nic nenmita

anta
19. lis 2008

Chlap v akci s dítětem je dobrá hláška 😀 😀 Já to kolikrát raději ani nekomentuji, aby manžu nenaprdla ještě víc, protože ten je kolikrát tak vytočenej, že z něj nemůžu a přitom Honzulák je jen dítě a ne naprogramovaný robot. Včera to uspávání bylo dobrý, malej usnul a já zapomněla v tašce na kočárku mobila a zrovna jako na potvoru mi napsala sestra, telefon třikrát zavrněl a malej otevřel očička, manžel přišel s tou taškou do kuchyně a já jsem si pomyslela, že jde na nákup, ale on se u toho tvářil jako když drží mrtvolu a slovy "zkur... telefon" s taškou hodil o zem a bylo vyřízeno 😀 😀

dite1
19. lis 2008

Ten muj tedy kdyz spi tak spi kolikrat mu otevreme dvere aschvalne delame bordel aby se vzbudil, ale kdyz rikam kraval tak opravdu a snim to ani nehne

anta
19. lis 2008

Náš Honzík je zvyklý usínat u táty a mně to teda nevadí, jsem ráda, že to nemusím dělat já. Jen ať si ho taky užije, ne? 😉
Jo a ještě v noci jsem shodila skleničku z nočního stolku polštářem, no ve mně by se krve nedořezalo, naštěstí je ta sklenička umělohmotná, ale rámus udělat umí, to jooooooooo 😀 😀