Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

no příště až tam půjde tak jí v klidu připoměň mobila, a řekni že ti nevadí když se tam zdrží, jen máš o ni strach, tak abys věděla že je v pořádku 😉

Stihla jsem ji nafotit, už je v albíku 😉

martinka79
21. led 2009

tak jsem ji okoukla tu uklizečku no je to krasavice šikovná. 😉
Mišák spí, my večeříme a potom hurá na kutě dnes jdu brzy i já. vidím to, že kolem 21hod zalehnu.

many
21. led 2009

ahoj mamky zdravím po delší době a jsem tu narychlo ☹ ale jindy snad bude víc času,teď bych vás chtěla poprosit o radu,malej má po tělíčku pár těch suchých skvrnek,míváme to i my dospělí,máte s tím zkušenosti 😉 jestli mám jít ke kožní nebo dětské nebo to zatím mazat něčím,co 😉

many
21. led 2009

Laďa ho teď okoupal a naolejíčkovala jsem ho 😒 přitom ho furt koupeme v tom oleji co předepisueje doktorka,když chceme - Linola 😉

e.k.t
autor
21. led 2009

tak Joli usnula při konzumaci kaše 😀 😀 😀

a nevzbudil ji ani přesun do postýlky, minutkový gulášek už se vaří, tak jen čekám na strávníka 😉 , ale pokud se nezapomene v hospodě dorazí ve 20:45 😅

e.k.t
autor
21. led 2009

no nevím, Joli taky měla divnou červenou vyrážku a mažu bepantenem a je to lepší, ale pokud už měl nějaké potíže tak k dětské dr 😉

martinka79
21. led 2009

já tedy dom koupele nic nedávám jelikož jsme atopici. ale já bych to namazala bepathenem nebo je super sudocream koupíš v lékárně. hele nechoď zatím nikam. 🙂 many držím pěsti, ale to přejde.

many
21. led 2009

Evi,zatím nikdy nic neměl a je to takový fakt ,to co někdy míváme my,takový červenější,sušší,no taky jsem si říkala jestli nemám dát raději bepanten,nevím jestli to může být z vody 😒 nebo aby nevadil ten olej,když ho pořád používáme 😒

martinka79
21. led 2009

jdu číst pohádku a potom to tu pošolichat a hurá s pejskem a potom zase následně vytřít celý byt a hurá spát. 😀

many
21. led 2009

tak holky díky moc za rady,počkám teda a zítra ho začnu mazat tím bepantenem a zkusím koupit i ten sudokrém a nebo jsem si vzpomněla,že má i sebamed,to jsem jednou koupila,že je to dobrá značka,mi teda řekla doktorka,když tenkrát hodně slintal a měl pupínky po puse,tak jsem ho tím mazala,tak díky moc a jak bude víc času tak se ozvu 😉 on už jak teď furt leze,... tak mám fofry ho hlídat,pak si sedá a padá a práská se do hlavy 😒 no však to znáte 😉 tak zatím pa pa

e.k.t
autor
21. led 2009

no Joli po dvou dnech už má jen malinké červené tečky a to už jsem dnes nemazala, tak uvidím 😉

martinka79
21. led 2009

Many čauky jo sebamed je super. tak použij ten.
ny to období už přežili a už si krásně hrajeme a je to fajnové. 🙂

martinka79
21. led 2009

evi tak snad ti Mm doazí včas.

e.k.t
autor
21. led 2009

no uvidíme, gulášek už tu lákavě voní a já z té vůně mám hlad 😅

je pravda že jsem dnes stihla jednu housku s máslem
hrnek nudlové polívky
a misku pistácií 😅

martinka79
21. led 2009

no tak to jsi si toho moc nedala já tedy večer párkya přes den jen ovoce a rono ty houstičky 😀 jdu s tím hafanem.

e.k.t
autor
21. led 2009

no nějak nebyl čas s Jolíkem tulíkem, a teda raději tulení než vzteklé bulení 😉

martinka79
21. led 2009

to je jasné. tak já toho psa vyvenčila ani nebyl tak špinavý jako odpoledne. 😀 ted jdu relaxovat dám si nějakou kalorickou bombu.

martinka79
21. led 2009

dobrou noc

hancas
21. led 2009

MANY ,,,,TO MÁME TAKÉ NA TĚLÍČKU SUCHÉ SKVRNY A DOKTORKA MI ŘEKLA AT HO MAŽU MODROU INDULONOU ŽE TO MÁ SUCHOU POKOŽKU KAŽDÝ DEN PRAVIDELNĚ MAŽU,

many
21. led 2009

také přeji dobrou noc,já teď malýho nakojila a hned vytuhl,pěkně si pobrečel ☹ nemá rád čístění nosu,to je řev jak blázen,jak kdybysme ho týrali ☹ každý den tam má nějakou kozenu,takže každý den to posloucháme,no síla,čím je větší tím víc mu to vadí 😒
no budu tady někde chvíli brouzdat a taky pak půjdu do hajan,umyla jsem si vlasy,tak nechci jít hned spát s mokrou hlavou 😀 a to božský ticho teď 😀 jen brnkání kytárky tiché 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

no gulášek s hranolema a domácí tatarkou bude teda bomba 😅

many
21. led 2009

hancas - díky moc 🙂 tu mám taky doma 🙂

many
21. led 2009

Evi to jsou chutě 🙂

hancas
21. led 2009

MANY...ZKUS TO A UVIDÍŠ A ZKUS PÁR DNÍ KOUPAT BEZ PĚNY.TŘEBA HO TO VYSUŠUJE.

e.k.t
autor
21. led 2009

on to je takový ten minutkový co má málo šťávy 😉

many
21. led 2009

hancas - já ho koupu v té olejové od Linole od doktorky,no já spíš manžel 😀 ale je fakt,že když do té vody šahám a ždímu třeba žíňky,tak mám suchý ruce potom a dělá mi to zle,tak bůh ví,jestli ho to taky spíš nějak nevysušuje,tak přestanu a budeme ho koupat jen v čisté vodě a uvidíme a poctivě mazat 😀

many
21. led 2009

Evi,já dnes teda pojedla hodně,ale začínám mít zase hlad 😀

hancas
21. led 2009

OK 🙂 TAK PÁ JDU DO HAJAN DVOJŠÁTKA DAJÍ ZABRAT 😉

many
21. led 2009

dobrou 🙂 hancas - to ti věřím,mně stačí jeden,sice je zlatej,ale taky umí někdy zazlobit 😀 a dvě to už je víc 😀 škoda,že nemáš album,bych mrkla 🙂

hancas
21. led 2009

MANY....RÁDA POŠLU EMAILEM FOTEČKU.PÍSNI MEJLÍKA 🙂