Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
21. led 2009

už jsem poslala 😉 a moc se těším 🙂 na dvojčátka 🙂

e.k.t
autor
21. led 2009

teda dvojčátka jsou o moc náročnější než jedno hanči tak klidnou dobrou noc 😉

many
21. led 2009

holky dnes jsem byla v tesku a je tam akce Hami příkrmy masozeleninové 3 za cenu2 - úplná paráda,takhle mě sklinka výjde tak na 20,- jinak kupuju za 27,- a v globusu za 24,- jinak všude ještě dráž,tak jestli nakupujete skleničky,tak šup do teska 😀 😀 😀

many
21. led 2009

dobrou noc a sladké sny 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
22. led 2009

Dobré ranko, holčinky, tak malej spal krááásně celou noc, jen v půl čtvrtý byl převrácený na bříšku, ale jinak pohoda, zoubky nás prozatím pustily, tak snad zase bude chvíli klídek. 😉

martinka79
22. led 2009

krásné ráno holky, my jsme zase vzhůru od pěti hodin no jak jinak. děti si hrají. dnes i nikolka vylezla dříve. já připravila maso na oběd a a teď tu trochu uklidím ať mám dopoledne volné a klid. Many díky za tip zítra si tam sjedu scie je nedávám denně, ale občas je doma mám v záloze a musím říci proč je nekoupit. 😀

martinka79
22. led 2009

jé to je je pěkné číst. tak to jsme ráda Jani.

anta
22. led 2009

Táta je s námi déle ráno, chodí do práce později, tak je to lepší, ale teď ho uspává a malej ne a ne zabrat a pořád huhuláká, ale unavenej je 😀 😀

martinka79
22. led 2009

tak to máš fajn ranní hlídačku a potom společnou kávu. to ti závidím. ,iluji pohodu domova když nikdo nikam nespěchá,a le bohužel dnes to u nás bylo hektické a zse s malým křikem Nikolka má na vše času jako husa klasu a potom to dohání. 😠

anta
22. led 2009

Koukám,že z Nikolky se stává mladá dáma s vlastní hlavou, co? 😉

martinka79
22. led 2009

no, ale rozumu v tý hlavě má pomálu. 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

dobré ranko 😉

Jani super zprávičky, jo tak u nás sice je táta doma, ale z postele neleze, proč taky, když já mám dovolenou že!

Marti tak svéhlavička joooo? 😉 , rozum třeba přijde s věkem 😅 doufám 😀 😀

anta
22. led 2009

Marti, to jí musíš nějaký rozum do té hlavičky přihrát 😀 😀 😀
Evi, ty máš dovolenou, jo? Aha, tak to já mám asi taky že? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

No asi jo 😀 😀 😀

anta
22. led 2009

😀 😀 A že jsem si toho nějak nevšimla,hmmm jsem to ale vosoba nepozorná 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

no mi povídej, chlapi jsdou unavení a nevyspaní 😀 😀 😀

my si přece domá válíme šunky 😅

martinka79
22. led 2009

no já mám dovolenou, ale pracovní tedy jak doma často říkám. 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

hi hi hi nebo hláška říká se tomu dovolená 😅

anta
22. led 2009

Jasná věc, Evi, my neděláme samozřejmě nic 😝 😀 Tak MM šel do práce a zvíře se nám probudilo za 5 minut, kurňa, to jsem si odpočinula! 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

hmmmm naše od 6ti nezavřelo ani oči ani pusu 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

a to mám za 2 hodiny rande se zubařem 😝

martinka79
22. led 2009

no tak naše nespí od 5ti haha a nevypadá na spaní. 😀

martinka79
22. led 2009

tak jsem zvířátko uložila. 😀 a jdu lenošit.

anta
22. led 2009

Tak to máme, koukám, každá různé, malej naštěstí nezlobí, ale to víte, jsem unavená a padám dneska nějak na hubu už od rána 😝 😉

e.k.t
autor
22. led 2009

Marti příjemnou siestu

Jani koukej se zregenerovat, den je ještě dlouhý 😅

anta
22. led 2009

Tak jsem se byla juknout v práci za kolegyněmi a Honýšek byl naprosto v pohodě, moc se všem líbí a všichni tvrdí, že je to velkej chlapák 😉

paolin
22. led 2009

ahoj holky! tak uz jsme doma. rano jsem vyridila nevestu-premluvila jsem ji, at se nevdava v 8.mesici tehu, ze to mesic jeste pocka 😉 preci si nebude menit 2x obcanku, ze 🙂 byla nadsena z saticek a asi tedy dorazi na podzim. no, uvidime.
jinak v detske nemocnici me moc potesili. kupodivu zadny sprdunk, vsichni prijemni. Ada je na operaci moc malinky a doktor chce pockat. za mesic kontrola. rikal, ze to muze byt i tim, ze Ada hodne kaka a ze se vubec divi, ze nas k nim poslali 😉 uf! tak to muzu zatim pustit z hlavy. Ada mel tedy opruzenou prcku, az hruza, tak jsem cekala poznamky o neschopne matce a nastesti nic. vcera jsem chlapecky koupala sama a to je sup sup, zadny moc velky hrani s nimi, tak jsem Adu asi zabalila neosuseneho 100%. to prezije 😉

paolin
22. led 2009

valim varit a pak snad uspat Adu. pak vas zkusim docist 🙂

e.k.t
autor
22. led 2009

tak jsem od zubáka zpět bohatší o dvě plomby 😝

Joli mi zaregistroval takže taky pohoda 😅

za 30 kč až až 😀

paolin
22. led 2009

Evi, ty jsi mela vlastne dnes to nemile rande. tak snad byl zubar nezny! 😉