• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
už jsem poslala :wink: a moc se těším :slight_smile: na dvojčátka :slight_smile:
21. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda dvojčátka jsou o moc náročnější než jedno hanči tak klidnou dobrou noc :wink:
21. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsem byla v tesku a je tam akce Hami příkrmy masozeleninové 3 za cenu2 - úplná paráda,takhle mě sklinka výjde tak na 20,- jinak kupuju za 27,- a v globusu za 24,- jinak všude ještě dráž,tak jestli nakupujete skleničky,tak šup do teska :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc a sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, tak malej spal krááásně celou noc, jen v půl čtvrtý byl převrácený na bříšku, ale jinak pohoda, zoubky nás prozatím pustily, tak snad zase bude chvíli klídek. :wink:
22. led 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky, my jsme zase vzhůru od pěti hodin no jak jinak. děti si hrají. dnes i nikolka vylezla dříve. já připravila maso na oběd a a teď tu trochu uklidím ať mám dopoledne volné a klid. Many díky za tip zítra si tam sjedu scie je nedávám denně, ale občas je doma mám v záloze a musím říci proč je nekoupit. :grinning:
22. led 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je je pěkné číst. tak to jsme ráda Jani.
22. led 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táta je s námi déle ráno, chodí do práce později, tak je to lepší, ale teď ho uspává a malej ne a ne zabrat a pořád huhuláká, ale unavenej je :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fajn ranní hlídačku a potom společnou kávu. to ti závidím. ,iluji pohodu domova když nikdo nikam nespěchá,a le bohužel dnes to u nás bylo hektické a zse s malým křikem Nikolka má na vše času jako husa klasu a potom to dohání. :angry:
22. led 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že z Nikolky se stává mladá dáma s vlastní hlavou, co? :wink:
22. led 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale rozumu v tý hlavě má pomálu. :grinning:
22. led 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko :wink:

Jani super zprávičky, jo tak u nás sice je táta doma, ale z postele neleze, proč taky, když já mám dovolenou že!

Marti tak svéhlavička joooo? :wink: , rozum třeba přijde s věkem :sweat_smile: doufám :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jí musíš nějaký rozum do té hlavičky přihrát :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, ty máš dovolenou, jo? Aha, tak to já mám asi taky že? :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: A že jsem si toho nějak nevšimla,hmmm jsem to ale vosoba nepozorná :grinning:
22. led 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mi povídej, chlapi jsdou unavení a nevyspaní :grinning: :grinning: :grinning:

my si přece domá válíme šunky :sweat_smile:
22. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám dovolenou, ale pracovní tedy jak doma často říkám. :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi hi nebo hláška říká se tomu dovolená :sweat_smile:
22. led 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasná věc, Evi, my neděláme samozřejmě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak MM šel do práce a zvíře se nám probudilo za 5 minut, kurňa, to jsem si odpočinula! :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm naše od 6ti nezavřelo ani oči ani pusu :grinning:
22. led 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to mám za 2 hodiny rande se zubařem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak naše nespí od 5ti haha a nevypadá na spaní. :grinning:
22. led 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvířátko uložila. :grinning: a jdu lenošit.
22. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme, koukám, každá různé, malej naštěstí nezlobí, ale to víte, jsem unavená a padám dneska nějak na hubu už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti příjemnou siestu

Jani koukej se zregenerovat, den je ještě dlouhý :sweat_smile:
22. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se byla juknout v práci za kolegyněmi a Honýšek byl naprosto v pohodě, moc se všem líbí a všichni tvrdí, že je to velkej chlapák :wink:
22. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak uz jsme doma. rano jsem vyridila nevestu-premluvila jsem ji, at se nevdava v 8.mesici tehu, ze to mesic jeste pocka :wink: preci si nebude menit 2x obcanku, ze :slight_smile: byla nadsena z saticek a asi tedy dorazi na podzim. no, uvidime.
jinak v detske nemocnici me moc potesili. kupodivu zadny sprdunk, vsichni prijemni. Ada je na operaci moc malinky a doktor chce pockat. za mesic kontrola. rikal, ze to muze byt i tim, ze Ada hodne kaka a ze se vubec divi, ze nas k nim poslali :wink: uf! tak to muzu zatim pustit z hlavy. Ada mel tedy opruzenou prcku, az hruza, tak jsem cekala poznamky o neschopne matce a nastesti nic. vcera jsem chlapecky koupala sama a to je sup sup, zadny moc velky hrani s nimi, tak jsem Adu asi zabalila neosuseneho 100%. to prezije :wink:
22. led 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim varit a pak snad uspat Adu. pak vas zkusim docist :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem od zubáka zpět bohatší o dvě plomby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli mi zaregistroval takže taky pohoda :sweat_smile:

za 30 kč až až :grinning:
22. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ty jsi mela vlastne dnes to nemile rande. tak snad byl zubar nezny! :wink:
22. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek