Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

jo je pohodář samý vtípek, Joli je zaregistrovaná též, příště prý spolu

anta
22. led 2009

To zvíře mi ještě spí 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

To naše tu po nás háže kousátky 😀

anta
22. led 2009

Tak to máte házenkářku 😀 😀 😀

paolin
22. led 2009

Evi, to je sradna 😀
Jani, snad mu to spani vydrzi!
ja ted Adu taky udolala. a jdu konecne na bastuuu! mnaaam 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

no úplný skřítek kostička, teď mi tu okopává píšťalu teda bérec 😝

anta
22. led 2009

Tak mu to nevydrželo, už jsme napapaný a teď se válíme na bříšku a zkoumáme kartáček na vlásky 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

tak jsem zpět z dlouhé procházky, Joli spí, ale já jdu hubou po zemi 😅

MM má už od včera nasírací stavy, ještě že šel už do práce, bych ho musela něčím bacit 😝

anta
22. led 2009

Evi, a co se děje TM? Já tohle znám, MM též má občas takový stavy, že je třeba unavenej, tvrdí, že není a pak se nakonec o tom pohádáme 😀 😀

e.k.t
autor
22. led 2009

no nevím, asi brzo dostane pár facek a bude ale spíš mi jen víc vadí to co občas dělal tak teď je častěji, jsem unavená a nejspíš mám ponorku. Ale vše mi víc vadí od toho Jolinýho šoku, prostě něco se ve mě stalo a startuju mnohem dřív a vadí mi toho mnohem víc 😔

e.k.t
autor
22. led 2009

júúúúú to bude noc, Joli chrněla 3 hodiny 😲

martinka79
22. led 2009

Krásný večer, holky nějak jsem dens měla moc práce. kroužek a potom nákupy. evičko já se ti endivím, že jsme více citlivá a taková jiná prostě to je jiné když se to stane s malou.
MIchal mi teď vyprávěl, že se to podobné stalo kolegovi v práci,a le v noci probudil se a že je malá nějaké tichá a ona celá modrá a studená,a le dokázal ji oživit.
Fuj šílenééééééééééééééééééééééé.
Nemobj s MM to bude lepší.
My si dnes užíváme.

e.k.t
autor
22. led 2009

No bez nanny ani ránu, ti to měli o moc horší, jo a prý to může být od zubů říkal dnes zubař, že asi došlo k předráždění nervu a ona se toho až lekla a spustila histerák, a že jsem postupovala naprosto správně aže následky určo mít nebude a že se mám připravil na to že se jí to stane častěji při vzteku, tak abych se na to připravila 😖

anta
23. led 2009

Dobré ranko, holčinky, zdravíme vás s Honýsem 😉

martinka79
23. led 2009

Evi tedy fujky tak žádné vzteky.

krásné ráno, jsme dnes nějak podrážděná. Michálek ráno ukradl čoko figurku a sice malý kousek celofánu odtrhl, ale zbytek baštil čoko i s ní a ona mu zasjočila. tak se poblil a bylo dobře. no díky mému ukazováčku co zajel krásně do krčku. ☹ 😀
S nikolkou jsme včera trávili čas na nákupech kalhot, etdy holky řeknu vám děsné. nakonec jsem tedy uspěla a koupila jí dvoje a u jedněch byl takový perličkový náramek a on se ráno roztrhl, takže halooooo a já ho rychle zkoušela opravit. no už to nejde musíme ho znova navléknout.
v obchodě byla Nikol jako modelka koupila si dvě bekovky a svetr, byla šlechetná jednu bekovkusi sama zaplatí. 😀
dobrý rozjezd po ránu

martinka79
23. led 2009

Já dnes nemusím vařit mám od včera, to jsme se ani na chvilku nezastavila vačení , kroužek, nákupy a šup byl večer. ještě štěstí, že večer byl moc moc fajna noc průměrná. 😉

anta
23. led 2009

Ahoj Marti, mě dneska trochu naprdl MM, od rána pořád na malýho pokřikoval, aby nekňoural, evidentně Honýše opět čaply zoubečky a já se přiznám, že to nemám ráda, když je na něj takový nepříjemný. Obzvlášť, když Honýšek tento týden seká nebývalou latinu 😅 😉
Já taky občas na Honzu houknu, neříkám, že neeee, ale to mě zase MM okřikuje, abych na něj neřvala, já MM raději neokřikuju, nic neříkám, abychom se příp. nerafli 😀 😀 😀

martinka79
23. led 2009

Jani tak to je jasné a známé. 😀 i někdy u nás. já si často přeji,. aby byl Mm ten dominantní a dělal doma pořádek on, ale v klidu přijde mi, že je moc ras. ☹ aůe zase to doma klape Nikolka ví co si může dovolit atáta je autorita. hele já si včera kdyžjsme přijeli domů pobřrečela u úklidu a všeho, úkoly michálek a kuchň nákup a do toho MM s pohodovou náladou a návrhem dámy si kávu. 😖 bych ho prohodila oknem.

martinka79
23. led 2009

Naonec jsem řekla, bu´d si pomůžeme a včer můžeme relaxovat nebo to udělám sama a relaxuj jen ty. já budu ráda, že dolezu do pelechu a on najednou jel , ale proč o tom vůbec mluvit. 🙂

martinka79
23. led 2009

samozřejmost se někde ztratila 😀

anta
23. led 2009

Tak to je dobrý, ty se od rána nezastavíš a MM je v pohodě 😖 😉 Já jsem si hlavně taky všimla toho, že i když je MM doma, tak stejně mám neustále na krku Honýše já, hlavně MM dělá to, že malýho posadí do postýlky, sedne si k PC a nedej bože, když malej zakňourá, že se mu v postýlce už nelíbí 😠 Jistě jste si všimly, že už tady odpo bývám méně, malej holt už moc nespí a já se mu věnuji do roztrhání těla, jen aby se prostě nenudil, tak se ho snažím neustále zabavovat, to MM bohužel moc nápadů nemá a dělá to, co s malým dělám já, vůbec nic nového nevymyslí ☹
Včera malej nespal od jedné odpoledne, ale byl v pohodě, pak se MM vrátil z práce, malej byl už unavenej, tak jsem ho vozila v kočárku doma, dělám to tak, abych se s ním nemusela tahat, 😀 no a pak si ho vzal MM a šup s ním na zem, aby lezl! Honýš byl unavenej jako kráva, takže samozřejmě na té zemi začal natahovat, ale já to manžovi říkala, aby ho už na tu zem nedával, že malej nespal 5 hodin, no děs no, co ti budu povídat! 😝 😀 😀

martinka79
23. led 2009

Jani jako všude. nemá smysl nic řešit.
někdy si říkám žádný vděk jak ti naši chlapy občas mjajkí pocit, že je vše samozřejmé, ale chyba je samo ve mně Jási doma vše zastanu a vždy jsme si udělala vše. tak porč to měnit. haha. 🙂

anta
23. led 2009

To nemá smysl řešit, máš recht 😀 😀 Ale člověka to zamrzí, že si ti chlapi všimnou, když děti jen kňourají, to jsou hned v pohotovosti, ale že jsou děti hodné, tak v tom se samozřejmost neztratila 😀 😀

martinka79
23. led 2009

no je to tíha s těmi muži a dětmi a bude hůř. 😀 😀 😀 já to vidím na Nikolce ta je palice dubová a soc. je hrozně vyspělá taková malá rozumná puberta co,a le neřeší důsledky

paolin
23. led 2009

dobre ranko holky!
Marti, to je tedy sileny, co ctu o te male od kamaradu. tyjo..ja bych byla uplne bez sebe 😖
Jani, chlapy jedni zatraceni! oni jsou fakt z Marzu. kolikrat si rikam-jasny, ja jsem s detmi doma porad, staci jen naznak a uz vim, co potrebuji. chlapy to tak zmapovane nemaji, takze je treba jim v tomhle pomoci. ale nekdy mi to fakt hlava nebere, kdyz v banalnich vecech selhavaji 🙄
Mirek je tedy v pomahani skvely. nemuzu si ztezovat. kdyz to vidim u kamosek, tak jejich chlapaci porad nekde poletuji po hospodach a koniccich...ale porad tvrdim, ze je to u nej vekem 😅 preci jen je mu letos 40, tak uz si svoje uzil 😉 no, uvidime. rika se, ze chlap ma osobni krizi ve 30 a pak zivotni ve 40. tak jsem zvedava, co me ceka 😀

anta
23. led 2009

Tak, Marti, šupky dupky k zrcadýlku a usmát se na sebe nebo se zblázníme 😀 😀 😀

paolin
23. led 2009

dnes tu zase nebudu. nesmutnete, neplacte, nezoufejte 😀 😀 😉 odpo to snad vyjde. na 10 mam nevestu, o pul jedne plavani s Adou a pak uz asi domu a k babi pro Vitu.

martinka79
23. led 2009

jééééééé ale já už pláču a to Janča chtěla abych se na sebe usmála do zrcadla. No já jedu také pryč dnes mám drbací den(dopoledne) u kamarádky.
Jinak já musím říci, že Mm je velm pomocný,a le někdy je vážně z Marsu. 😀 nebo možná víc happy a free a to já ne já mám ráda vše špigl nigl a to je ta moje chyba. 😀 😝

anta
23. led 2009

Paol v tom máš pravdu, já už dle výrazu tváře Honýše poznám, že něco nesedí, to manžel neeeee, ten to bere stylem:"Něco se ti nelíbí? A just to budeš dělat!" 😅 😅 😅 Občas je to o nervy nechat ho s malým, protože si neodpočinu ani tak, když mu malej kňouráááá 😉

martinka79
23. led 2009

Jo a s tím Adámkem to je dobré a tedy dobře, že zatím máte klid. 😉 jsme moc moc ráda za tebe.