Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

no to jo, taky myslím na virozu, nebo chřipka se tu taky rozmáhá 😝

martinka79
26. led 2009

no chřipka by to mohlas být u nás je jedna školazavřená. uvidíš,a le enštovice snad ne. my je máme za sebou a u Michálka snad budou také pohodové jako u Nikolky. 🙂 já ji natřela celou nejen pudrem,ale i genciálkou.

paolin
26. led 2009

snad jo. dnes maji kluci posledni den inkubacni doby spaly. nestovice jeste tyden. a pristi tyden mame jet na tu dovcu. jak jinak 😉
Evi a jak se citis na dve deti? takovy trenink do budoucna, vid? 😉

martinka79
26. led 2009

No tak to se vyléčíte nebude to ani jedno a bude to překvapivá chřipka či jen viroza. držím pěsti. my jedeme na vysočinu také od středy za týden. 😀 sice nbez sněhu,ale to nevadí. 🙂

e.k.t
autor
26. led 2009

no zatím se cítím nadšeně, uvidíme jak to bude. Bětka má po odběrech a za dvě hodiny utz a pak jí snad někdy už řeknou co a jak. dnes hlídá táta a zítra by Ondru asi odpoledne dovezl, jde na noc 😉 ono to nebude v kuse, asi spíš jen když půjde Filip do práce 😅

Postýlka připravená, Martin koukal jak tam ta druhá postýlka pasuje, aniž bych likvidovala jakoukoli věc v ložnici, teda konečně jsem sklidila stromeček 😀

martinka79
26. led 2009

Evi ty ho nakonec ještě ukecáš na to druhé. 😀 😀 😀 jak tak pěkně podáváš. 😀

paolin
26. led 2009

Marti, snih je objednany! 😉 😉 to bychom se mohly videt 😉

e.k.t
autor
26. led 2009

no já bych brala i 3 ale to mám asi smolíka 😀

martinka79
26. led 2009

jé ty jsi objednala sníh tak to jsem ráda za děti. no pokud budete mích chivku času. 🙂 tak vás rádi uvidíme.

martinka79
26. led 2009

Evi já taky chtěla tři ovšem přes velký stres a riziko už do toho nepůjdu i kdyby MM přemlouval sám pána Boha. ☹

e.k.t
autor
26. led 2009

no když ty máš negativní RH faktor tak to je fakt velké riziko, i s Míšou už to byl ten konec takový strachový ☹

moc dobře si to pamatuju. 😉

martinka79
26. led 2009

no právě, já sama to mám vždy jak na plátně v koně.
Michla už to pozapoměl a občas si tak říká co kdyby někdy to šlo. 🙂

paolin
26. led 2009

holky, ja vas tedy obdivuju, ze byste byli pro tri deti. ja se hoodne moc a moc a moc rozhodovala, jestli mit dve. ted vidim, ze mit jedno bych nechtela. ti nasi dva k sobe patri, jako hrnecek k talirku. proste to do sebe uplne neuveritelne zapada. ale tri deti si nedovedu predstavit. ne, ze bych ho nechtela, ale to vse okolo bych uz asi neustala. v sobotu jsme byli po zapase na obede v hospudce a dorazila rodinka s ditetem v kocarku. asi 3/4 hodiny to pul rocni dite v kocare lezelo a koukalo. a nic! nervalo, neprostestovalo, jen lezelo! no ja cumela na drat! asi mit takove deti, tak taky nevaham 😉 no, u nas by to byl stejne zase kluk a to uz by na me bylo moc 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

pavli ještě jim chybí lžička 😀 😀 😀

anta
26. led 2009

Koukám, že jste teda nelenily a podebatily jste jak zákon káže. Já asi budu mít problémy časem ukecat MM ke druhému, ale přiznám se, že by se mi líbila holčička 😉 Bylo by to zase něco jiného 🙂 Uspala jsem ďábla a jdu obědvat, dobrou chuťku i Vám 😉

paolin
26. led 2009

u nas to taky spi. Vita se podruhe pozvracel a usnul. vypada to na tu chripajznu. osypani zatim nikde zadne.

e.k.t
autor
26. led 2009

Pavli tak hlavně bez komplikací 😅

e.k.t
autor
26. led 2009

tak joli brambůrky s masíčkem mrkví petrželí a cuketou projídala sušenkou 😅

na svačinu dostane chlebík s žervé a bude, jsem zvědavá 😀 😀

monkia.pv
26. led 2009

Ahojky holky,zdravime vas s Vaneskou!Uz je nam lip-nemame teploty a na dnesni kontrole nam dr.rikala ze to vypada dobre,ze je tam zlepseni!Tak jsme moc radi!Ja jsem odpadla vcera!Byla jsem nucena i zavolat mamce aby prisla hlidat malou!Mela jsem migrenu a vsechno me bolelo no proste hnus!Dneska uz je mi dobre!A Vaneska uz se na nas i smeje!Tak snad uz se to bude jen zlepsovat a ne zhorsovat!Zkusim vas nejak docist postupne!Normalne mi fakt spadl kamen ze srdce,kdyz jsme srazili teploty!

monkia.pv
26. led 2009

normalne me dr. na te pohotovosti v sobotu nas...!Byla tam jakasi stara rasple-sedela u stolu a rika mi vyslecte ho(ani si nevsimla ze je to holcicka-a to byla v ruzovem!) tak abych na neho videla a normalne ani nesla k tomu luzku!No ja jsem na ni hledela jak puk!Pak teda asi po 5 minutach vytahla pr... z toho kresla a sla ji poslechnout!Me brali vsichni certi!Baba jedna!Dneska jsem se o ni bavila se sestrickou u nasi dr. a ta se na me jen tak koukla a pousmala se!Takze asi vi co je to zac!

e.k.t
autor
26. led 2009

Moni to je supéééér zpráva, před chvílí psdala sestřenka že ji dnes pouští domů z nemocky a uvidí se kdy ji zase budou pozorovat 😉

paolin
26. led 2009

Mony! super zpravicky! jen tak dal, holky 🙂

martinka79
26. led 2009

Mončo tak to super. pohotovost to je za trest. ☹ _Evi u vás tedy bez hlídání. to nevadí, ono to přijde. Já vyvářela jako divá
posílám odkaz na super rohlíčky. moc chutné. dělala jsem 3nádivky. povidla, tvaroh a ořechy s medem. Míšovi chutnali všechny tři varianty 🙂
http://recepty.vareni.cz/krehke-plnene-rohlicky/

Pavli tak snad ho to brzy přejde a bude mu lépe. 🙂

monkia.pv
26. led 2009

tak jsem vas docetla dalo mi to zabrat! 🙂 Jste strasne ukecany holky jedny! 😉
Pavli u vas chripajzna?Tak to je mi lito,ale snad bude brzo dobre!Drzime pesti!
Ja jdu za tim malym divocakem-uz divoci jako by ani nemela zapal plic! 😀

monkia.pv
26. led 2009

Marti rohlicky vypadaji dobre-asi zkusim vecer udelat!At ma MM neco dobreho na snidani! 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

vypadá to zajímavě, třeba udělám až budu čekat nedietní návštěvu 😉

paolin
26. led 2009

Marti, juknu na tu dobrotu. diky!
Mony, u nas se zatim jeste nevi. ale uz jsem vyloucila nestovice, takze ted zbyva spala nebo chripka. chudacci mrnousci. takovy osklivy bacily na ne skocily 😠

ve 12 dorazil Mirek s obedem ze skolky a oba kluky mi vzbudil. no chlap, ze 😀 Vita se pred chvili opet vyzvracel a ted chrni oba.

jinak me dnes opet nastvala Ceska posta. mela jsem ve schrance papirek, ze si mam vyzvednout na poste balicek. pry tu postak byl o pul jedenacte. ha ha! byt to poprve, tak nereknu. ale tohle je furt! takovy prachy za to postovne chteji a jeste neplni svoji praci! pitomci jedni.. 😠

e.k.t
autor
26. led 2009

no já už si stěžovala na vedení pošty a dopadlo to tak, že milá pošťačka po pracovní době popadla balíčky a donesla je, a rovnou jsem jí řekla že jsem s ředitelstvím domluvená že ještě jednou a jde na pracák, a od té doby klid 😠

e.k.t
autor
26. led 2009

taky to bylo asi 5x a už jsem se fakt nasr.....

paolin
26. led 2009

ja jsem si jednou ztezovala a oni mi rekli, ze pry postak urcite zvonil a ze kecam! to bylo jeste na stare adrese. tam to bylo kazdou chvili. dokonce jsem ji treba i videla z okna. tyjo..ten me vazne nasr..muzu na postu az o 5ti a to tam bude fronta na dve hodiny. u nas totiz zavedly velmi inteligentni vyvolavaci system a ted se tam ceka 2x tolik. ach jo. kdyz je ta hokna nebavi, tak at delaji neco jineho!

koukam ten na autosedacky Romer. maji pekne slevicky 😉 www.babymax.cz