• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jé to je super akce. no my máme tu svoji a musím říci jsme nad míru spokojeni. jinak hlky k ěm rohlíčkům těsto se dělá velmi dobře a rychle a potom se jen naplní a je to. jsou velmi chutnéa jejich hódně. :slight_smile:

na poštu si já menohu stěžovat u nás pohoda,a le znám to, že ve městech na to serou a nezovní.
26. led 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě, já totiž viděla auto odjíždět, tak jsem šla do schránky a vytočená jsem volala že tohle fakt přesahuje všechny meze a že to není poprvé, a to chtěli čas číslo zásilky odkud a zapsal si čas kdy volám a udělal tam boro a od té doby se to opravdu neopakovalo :angry:
26. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme již s Honýsem doma, teď jsem ho musela prošťouchnat neboť 2 dny nekakal, tak nevím, uvidím, jestli z něj něco vyleze :confounded:
26. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda chudák má s tím trápení :wink:
26. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je to s postou taky blby!Taky jsem mela nekolikrat hozeny listek ve schrance a pritom jsem byla doma!Jsou to hajzlici!
Jani Honzicek nekaka?Nase vanula kaka nekdy i 4x za den! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekaká, ale nespokojeně nevypadá, že by ho to nějak trápilo, :wink: nevím, co se to zase děje a už mi to teda štve, člověk aby byl neustále ve střehu, fakt. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už mi šibe, mám na hlavě kšiltovku a koupila jsem dnes nový nafukovací míč do vody a už to jede, bum bum o zeď, chachááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balónek je pro Honzíka, ale nejdřív ho musím ozkoušet, jestli funguje :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasne-prvni musi vyzkouset maminka jestli balonek funguje tak jak ma! :grinning: Me MM rika ze hracky co kupujeme pro malou,tak vlasne nejsou pro ni ale pro me!Ja z nich mam vzdycky takovou radost a musim si hrat! :grinning:
26. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mi něco připomíná, musí jim člověk ukázat jak na to :wink:
26. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak joli ve 3 dala kousíček chleba se žervé, asi 5 g a ve 4 zmákla 270 mlíka, to fakt nevím kdy naposledy chtěla přes den mlíko a takové množství jí tak možna první v noci tj 4-6 h :sweat_smile:
26. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě něco vymyslela akční Joli, dala jsem ji do sedačky a šla jsem jí chystat to mlíko a ona z té sedačky pyplazila doprostřed obýváku a to nespadla, ale fakt se vyplazila, jinak výška sedátka je asi 7 cm od země :grinning:
26. led 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Evi Joli je sikulka sikovna!To ten nas maly dracek je furt na miste-ona asi bude hned chodit-podle toho co vyvadi,tak nebude zadny plazeni ani lezeni!u nas je to zatim jakysi hopsani a houpani na kolinkach!A uz se krasne posadi sama!Tot vse!Jednu dobu to vypadalo ze se bude plazit pozadu,ale to ji vydrzelo asi den a pak uz nic!Asi ji to nebavi! :grinning:
26. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ted mi volal MM ze na neho taky neco leze,ze se citi pod psa!Tak to nam ty lazne dali co proto!Vaneska zapal plic,ja vcera na umreni a MM dneska!Pekny!Zrejme jsme byli v laznich poprve a naposledy! :cry: A to to tam bylo fakt super!ja si tam tak odpocinula a nabrala silu!Byla jsem i na hodinove cokoladove masazi a bylo to fakt moc prijemne!
26. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni, joli si zase nesedá, prostě se to naučí jindy, netřeba řešit posloupnosti.

lázně nejsou příčinou nemoci, spíš to je špatné načasování, když sem jde chřipková epidemie, a Vanda mohla vdechnout trošku mlíka a to je potom hned :wink:
26. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda Moni máte pěkně na nic, to je šílený :confounded:
Holiny, loučím se s Vámi, Honýs je teď protivnej, blééééééé :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dnes nějak pohodově. Mončo epidemie se řítí a to dooknce na vysočinu, nevím zda ten výlet s dětmi za týden neodložím nepojedu přeci do jámy lvové.
JInak jani se tu chechtákuji když si tebe představím jak si dáváš plážový volej-nohec-a hlavičkovanou. :grinning:
26. led 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je dobré, sestřenku si v nemocnici nenechali a už v 5tt našli srdíčko :grinning: , ale má klidový režim bez sexu, takže 1-2 noci týdně bude Ondra u nás, aby se dospala podle své potřeby :wink:
26. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na poste vyzvednout choditko. doma velke nadseni! tedy, sotva me Vita uvidel, tak se poblinkal..ale pak se mu udelalo dobre a dokonce i neco snedl. hura :wink: Adamek mi po ceste usnul asi na 5minut, aby o neco neprisel :grinning: tak pujdou chlapecci za chvili spinkat. ja taky. jsem z toho grogy!

Marti, ja porad doufala, ze mrazy chripku znici. maji brzy dorazit, tak snad :wink:

Evi, ty jsi tedy zlata! moje sestra mi Vitu ani na minutu nehlidala, nepovozila a vubec. a kdyz nam bylo nejvic ouvej, tak udelala akorat tak histerickou scenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne, ze je sestrenka v poho a at se drzi!
26. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vždyť je to taky moje beruška, je o 10 let mladší jako brácha a když jí bylo 9 tak je opustila máma a táta je dostat nemohl, tak jsem s Martinem ručili u opatrovnického soudu za moje prarodiče, kterým bylo 62 a 66 že kdyby se s nimi cokoli stalo že přebíráme péči za obě sestřenky a po dobu jejich života budeme ku pomoci, takže vlastně jako dcera :grinning: :grinning: takže jsem byla bábou o 2 roky dřív než mámou :grinning:

takže máme nedstandartní vztahy

no a když jsem klempírovala v nemocnici tak se s Martinem a svým Filipem starali o Joli, takže dlužím jim toho moc, i když ono to je jo jo jednou já jednou Bětka :grinning:
26. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem vás dočetla vy drbny to je hrůza dva dny
tu nejsem a už nestíhám.
Moni moc moc přeju brzké uzdravení Amy neměla zápal plic jen virózu ale stačilo mi to byl to děs. I tobě Pavli držím palečky, doufám že Domi nic nedotáhne ze školky.
Evi tobě přeju hodného Ondráška.
Marti jdu juknout na recept.
26. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je krásné číst jak to někde v rodině funguje, no jsi zkrátka naše velká hrdinka. :slight_smile:
Kamčo to víš my drbeme jako správné babizny.
podotýklám rohlíčky se jedli ve velkém nejvíce s tvarohem a ořechy.

Mončo tak snad to je u Vás už lepší a pohodovější.
Pavli to stejné u Vás, žádné teploty jen kldia pohoda.

Kársné ráno všem.
27. led 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko, holčinky mojeeee :sweat_smile: Včera jsem si pěkně zasportila, Marti, šlo mi to, sousedi měli radost :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsi úžasná sportovkyně a jak jsi mě pobavila rozesmála, vždy je to super číst. :grinning: a co dneska chystáš dás si nějaký spíš adrenali ne co takhle penalty na sousedovic dveře. :grinning:
27. led 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si dám "bendží džampink" ze třetího patra :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jak pise Martinka. je krasne cist, ze to muze v rodine i klapat :wink:

Kamco ahooj! a co u vas, uz je Amalka zdrava?

Jani, ty divosko jedna :grinning:

Vita zustal u te chripky. tak aspon taky :wink: od 4 velke teploty, skoro zadne spani. rano se vyzvracel, dostal Nurofen a ted oba kluci spi. jdu taky dospavat. tak zatiiim!
27. led 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paol, moc vám přeji, aby vás to co nejrychleji přešlo, přiznám se, že jsem šťastná, že je Honýs stále zdráv /ťuk 'tuk ťuk/. Ještě mě napadla sportovní disciplína zvaná gaučink, to se hraje úplně bezvadně :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu budu já hrát Míšou dnes kolem oběda :grinning:
Pavli tak to pěkně dospěte a snad bude lépe a brzy vás to přejde.
27. led 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, malej dneska vstával v půl šesté, to je rekord, taky ještě nespí, kouká na mě a směje se :wink:
27. led 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vstávali také taka rekord byl, že spal v noci. haha :slight_smile: já byla totiž úplně mimo do noci jsme po skype řešila diplomku a státnice švagrové. chtěla snad všechno ani nevím proč si VŠ dělá když ví prd. :grinning: :grinning: :grinning: a to se cítí na doktorát.
27. led 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek