Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. led 2009

pojedeme na vysočinu už ráno byla na zabití bordelbába 😀 😀 😀 ale jinak ej to zlatíčko. držím se hesla neustále buďte děti nve střehu envíte co si maminka umane. 😝

martinka79
30. led 2009

mám super dítě. hurááááááááááááááá 😀 aspň první půlrok.

jeden chlapec dostal dvě 2 a říkal, že by si pí.uč zasloužila useknout ruku. ☹ a to jsme zažila jak říkala mamince na rodičáku, že mu dá dvě 2 a jestli jí to nevadí a potom zda to nebude vadit jemu. NO co asi měla říci mamina. Na oko řekla ne doma sbyla prý úplně hotová. ona má totiž klučinu zlobidlo no tak holt se nesoustředí.

paolin
30. led 2009

Martíí, to je hezký 🙂
nu, chudák mamina..úplně se vidím, až v té situaci budu. holt nemám sedavé a klidné děti a pozorné už vůbec ne 😀

mažu do procesu. děti vyžadují svých milion různých potřeb 😀 😝

e.k.t
autor
30. led 2009

Marti chudák učitelka, a přitom myslím že přístup super, no ale neklidné nesoustředěné dítě má předpoklady pro horší známky i do budoucna 😉

martinka79
30. led 2009

to jo, ale na pololetí to možná mohl y ýt jedničky. nevím chápu to i z hlediska rodiny i z hlediska učitele. 🙂

e.k.t
autor
30. led 2009

no ale zase aby nebyli moc překvapeni na konci roku, to se přece tak moc nezlepší, ono je to jen o tom tomu synkovi vysvětlit že dvojky jsou taky pěkné známky a že když se bude víc soustředit tak se určitě nezhorší 😉
praví mistr teoretik 😀 😀

martinka79
30. led 2009

no jasně chápu. je to prostě těžké. 🙂

e.k.t
autor
30. led 2009

No já takto tahala ze splínu sestřenku když ve 3tí třídě měla 4 z milosti z matiky a bratránek z češtiny 😉 a taky jsem se s nima o prázdninách věnovala opakování, sehnala jsem jim na netu zábavné učebnice k procvičování a zaúkolovala jsem je doma k procvičování a pomohlo to, ale bylo to dost časově náročné, a mezi tím se naučili učit a teď nejhůř 3 😉

martinka79
30. led 2009

to znám. 🙂

e.k.t
autor
30. led 2009

To je tvá činnost v tom kroužku?

No velice záslužná činnost 😉

kamca.mazda
30. led 2009

AHoj holky,
Marti gratulace Nikolce je to šikulka.
Já bych s Domim v první třídě myslím dopadla stejně jako ta mamina snad bude ten odklad 😀

e.k.t
autor
30. led 2009

Oj oj oj Joli hodila bleabr, jdu ji převlíct a uklidit to, no je nahltaná hlenů z rýmy chudinka 😉

kamca.mazda
30. led 2009

Amy spí od devíti byla jsem dělat v kanceláře, ještě že to máme pár metrů jinak bych to asi nezvládla. Teď jsem došla domů zrovna se začíná probouzet ještě že fungují ty chůvičky 😉 a jdu uklízet. Už je vzhůru miláček. Noc byla zase peklo. Tak to teď dospala mrška.

anta
30. led 2009

Tak jsem doma, byla jsem s malým venku, aby taky trošku se vyspal a nebyl protivnej 😀 😀

paolin
30. led 2009

holky, tak já jdu balit na plavání. Víťu bude hlídat babi. odpo mám masáž a ať si táta poradní, jak chce 😉 celý týden jezdí kolem šesté domů.

martinka79
30. led 2009

tak my jsme už také vyspinkaní a děláme obídek. jedem dnes ěnco vyřídit a potom na inspiraci za kamarádkou do nového domu. malá kolaudace. 🙂

anta
30. led 2009

Tak to máte pěkné plány, holčiny, my teď jsme v procesu kakání, taky házíme jeden bobek za druhým 😀 😀 😀 😀

martinka79
30. led 2009

jéééééééé my kakali ráno.
Pavli to bude fajn, my se masírujeme sami doma.
Jinaks e, ale chystám na pedikůru asi za týden až se vrátím z vysočiny. 😀 jen envím zda jít do salonu nebo si objednat paní domů. 🙂

anta
30. led 2009

Teda holky, teď jsem poněkud bezradná, našla jsem malýmu na rtu nahoře a na jazýčku takový bílý skvrny a vůbec nevím, co to může být. Dr. už v ordinaci není, tak nevím, co mám dělat.

e.k.t
autor
30. led 2009

máš genciálku? nebo si pro ni skoč do lékárny, je to první pomoc pro vše v pusince a v pondělí se to bd ztratí nebo si dojdi k dr, ale genciálkou nic nezkazíš 😉

anta
30. led 2009

Tak já pak pro ní skočím, díky. 😉 Dnes Honýs není ani moc v dobré náladě 😝 😝 Takže je to den naprd 😅 Je ospalej, ale spí velmi pomálu, nechala jsem ho v kočárku v ložnici a teď tam ječí, no co s ním mám pořád dělat, když ho vezmu do ruky, tak ho nesmím z ní "pustit", no je to začarovanej kruh, fakt 🙄

e.k.t
autor
30. led 2009

no a není mu třeba nedobře? tohle dělá joli když je jí blbě 😉

anta
30. led 2009

Přijde mi to tak, že mu není dobře. Rozhodli jsme se s manžou, že s ním skočíme na pohotovost, ať něco nezanedbáme, ty puchýřky ho asi bolí, se mi zdá a může to být cokoli. 😖

e.k.t
autor
30. led 2009

no v každém případě genciála se hodí, a pohotovost může být dobrá nebo o ničem dle služby 😉
Hlavně ať je to nějaká prkotinka 😉

paolin
30. led 2009

Jani, nejsou to afty? nebo moučnivka?

anta
30. led 2009

No snad jooo, dole na tom rtíku to má takové krupkovité a na horním rtu je to takový rozsáhlý bílý flek a na jazýčku má též takovou krupičku, můžou to být afty, ale je lepší se zeptat dr. 😉

anta
30. led 2009

Paol - moučnivku míval, když jsem ho kojila, ale nebyla tak strašná, ale tady to na mě působí jako puchýřky, nevím 😒

paolin
30. led 2009

Jani, máš pravdu. raději ze zeptat 😉

anta
30. led 2009

Dnes je, Paol, opravdu celý den uvrčený, pomalu ho nedám z ruky, hlavně jsem to zjistila v době, když už naše dr. jaksi neordinuje, má jen do 11,00 hodin, což je dost hrozný, neboť na té pohotovosti mají zase až od 17,00 hodin! Celý den malýho poslouchám a už mě to teda fakt leze krkem to jeho ble ble ble 😅

paolin
30. led 2009

Jani, tak ještě chvíli vydrž! 😉 držím pěstičky, ať to není nic vážného.
já za chvíli vyrážím k masérovi. to zase bude lámání zad 😀