Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

Jinak Amy si tak zvykla přes ty mrazy spát doma že už nechce kočár jsem z toho nešťastná ale otevřuji okna doma a ona spí klidně tři hodiny tak co nadělám???

anta
2. únor 2009

Moni, Vaneska je moc šikovné dítko 😉

martinka79
2. únor 2009

No já už přes den nekojím. MIchálek to nevyžaduje. usíná krásně co se týče. lehne a za cvhilku spí nebo tam jdu a chrupe také. dnes musel chrupat v kočáře, ale to mu nevadí. Když volal MM že jedou na to okno a tu reklamaci tak jsme oblíkla prdelína a pádila. dal ho na zahradu chrupat. a spal ještě u domu. Já uvařila rychlovku a teď si hrají s Nikolkou. 😀 mě čeká pověsit prádlo.

Jani pošli tam Mm to je dobrý nápad. asi bych také ráno, když jste byly jako by nemocní. no kašli tnato nejsi žádný hovado prostě jsi poslechla jednoho dr. a druhý chtěl být ještě chytřejší. 😀

martinka79
2. únor 2009

No my spíem normálně dopo... doma,a le když musí ven tak to zvládá. Miluje oba kočáry ale jen na spaní. jinak chce ven z kočáru. 😀

martinka79
2. únor 2009

Kamčo ber to tak, že máš hlídání za rohem. to je výhoda. a zahrada no co tak se tam vyvalíš sama i když bude tchýně sázet brambory. 🙂

anta
2. únor 2009

Měla jsem sebou i otázky, ale dr. se mnou tak vyběhla, že jsem se nestačila divit. Jé,achjo, připadám si jako úzkostlivá matka, která jde přes mrtvoly 😀 😀 😀 Ale si to vemte, já s malým teď nechodím ani do obchodu, aby něco nečapl a teď jsem nešťastnou náhodou vlezla do hnízda nemocí 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

Jani příště tam zavolej a zeptej se jí kdy se to té doktorce teda hodí.
Jo nám dnes ve školce řekli že objevili u jedné hočičky vši to mám radost.
Jinak co se týče těch pedofilů to je děs jak zemřela ta maminka toho kluka co??? ANi se nedivím pořád na to myslím jak jí muselo být a jak ten klučím musel trpět je mi z toho na zvracení, co se to dneska děje. Nemoc ne nemoc okamžitě bych ho zastřelila a těm ostatním uřízla .........

anta
2. únor 2009

Kamčo, doufám, že hned tak žádné příště nebude, jinak tam jde manža, já na to prdím 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

Jo Marti já už si zvykla je to v poho.
Amy už se probírá tak jdu dát obídek. Jinak já už od 8.1. nekojím vůbec mlíko jsem měla ale ona se pořád v noci budila teď je to lepší.

martinka79
2. únor 2009

Jani nejsi špatná. to je dobrý vážně. kašli na to. 🙂
Kamčo máš pravdu já bych je také hend .... krouhla nebo zavřela. 🙂 Jéééééé vši to jsou naše kamarádky. nikolka ve školece měla hned vši když je někdo měl. byla jsme na rozpoznávání a vybírání profík. kolik info jsme se o nich naučla a bych informovala rodiče a učitele. hele ber to spošrtovně. klukovi z hlavy jsou lépe než půjdou tobě. 😀 😀 😀 😀 Ne neboj se snad je nechytnete,a le prevenci udělej. 🙂

martinka79
2. únor 2009

já kojím jen občas v noci, ale spíš už to bude konečná on to nevyžaduje a tak se mi to líbí. samo odstavení než drastické scény. 😀 😝 😢

martinka79
2. únor 2009

asi bude mIchla inteligent po Nikolce ta taky pochopila co je pro ni dobré a sama se prsa vzdala. 🙂
Amálka s Honzíkem patří do té sorty také. 😀

many
2. únor 2009

Kamčo jééé spaní tři hoďky v kuse,to bych taky brala 😀 to u nás půl hoďka a konec,už si hraje s futrálem od kytary 😀

anta
2. únor 2009

Marti, my jsme měli při odstavování drastické scény, kluk nechtěl a pak řval bo se cítil asi hodně odloučený od své krásné, hodné a nenahraditelné maminečky 😀 😀 😀 Já na to už prdím, ať se doktorka třeba pos..., já nic na klukovi zanedbávat nebudu ani na příště a za trest tam zítra půjdu zase (vtip) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
2. únor 2009

já kojím i přes den,protože pije jen z hrnečku a to sem tam a moc nevypije,tak mu cpu mlíčko a pořád chce 😀 kolikrát i u jídla,se na mě natahuje a kouká do výstřihu,že by raději to mlíčko 🙂 to je nářez a tatin říká,no je to chlap 😀 😀 😀

many
2. únor 2009

no jinak ta chřipka,to je hnus ☹ já doufám,že se nám to vyhne velkým obloukem 😒

anta
2. únor 2009

Důležité je, že je Honýs zdravý a to mě těší, je to držák 😀 😀 😀

many
2. únor 2009

holky u nás jsou muka jen to,že každý den,má v nosánku nějaké šušínky a když mu to čistím,to je řevu jako blázen ☹ dávám ten libenar na šulek a čistí a opatrně a který si den,jestli tam měl stroupek 😒 tam měl na šulku trošku krev,jestli odřený ☹ dělám to opatrně a jde to často blbě vytáhnout ☹ máte nějaké jiné řešení na to,ale asi ne,že

anta
2. únor 2009

Many, z té rýmy já mám strach jako blázen, malej je asi po tatinovi a když ho chci zkrášlit, aby nebyl tak špinavý, tak se ofrňuje 😀 😀 Tak mu říkám, jestli chce být jako cikán jeho věc, ale mně se to nelíbí 😀 😀 😀 Už mám zase dobrou náladu, díky vám. Asi jsem potřebovala slyšet slůůůvka útěchy,že nejsem tak strašidelná, jak si myslím 😉

many
2. únor 2009

anta - my taky ještě neměli rýmečku a taky z ní mám hrůzu,ale dělají se mu ty šušinky,každý den je tam prostě má a musíme jednou vyčistit a další den zase ☹ to je řevu,jak kdyby jsme ho týrali ☹

anta
2. únor 2009

Já to znám, též mu občas musím ten sosák vyčistit a on dělá, jako bych ho tady krájela od palců u nohou, takovej hroznej řev je to. Ani vyčistit uši si nechce dát, asi ho použiju za chvíli na pěstování brambor 😀 😀 😀 Takže, Many, závěr je, nejste v tom sami 😉

anta
2. únor 2009

Normálně jsem holky zjistila, že mi z prsou jde takový jakoby mázek, něco podobného mi z prsů šlo, když jsem byla těhu, jak je to možný? Snad nejsem v tom, to by byla prozatím docela pohroma, neboť malej je těžkej jak stokilový závaží 😀 😀 😀 Znamená to, že bych se ještě mohla rozkojit? 🙂

many
2. únor 2009

teda anta tak třeba rozkojíš,to by bylo super 🙂 mám tu mamku,ukážu se později,pa pa a díky za pokec

martinka79
2. únor 2009

Jani ty máš snad tělísko ne?
Many já tedy šušňáky lehce vyndám jelikož ve vaně řádí a plave a tak se rozmáčeja lehko vyplavou. 😀 😀 jinak to dělám jako ty ale my neřveme nás se to líbí. 😀
No jasně proč by jsi nekojila. u nás se pije z hrnečkua bvypije dost takže pohoda a mlíko do těla stejně třeba normáolní takže endávám nic jen to rpso večer.

anta
2. únor 2009

To už nechci, to je sakra bolest, když se odstavuje, jednou mi to zatím stačilo. 😉 Tak Many, pěkně užívej maminy, ta moje příjede až v sobotu a to jen zase na chvíli, tak to nestojí ani za řeč 😀 😀

anta
2. únor 2009

Marti, ano, mám tělísko a taky mám neustále menstruaci, takže fakt nevím, kdy bych tak měla počít 😀 😀 😀

anta
2. únor 2009

Jooooo už to vím, kdy počnu, až do mě vstoupí duch svatý 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. únor 2009

tak pro Joli navařeno, chlapi jsou na nákupu do kolegova nového bytu a Joli je chovací. Vrátka fungují, foto v albíku 😀

e.k.t
autor
2. únor 2009

Jani tu dr bych asi kopla do brňavky obludu 😝

anta
2. únor 2009

Evi, vrátka jsou super, koukla jsem, že Joli se pod nimi chtěla protáhnout a ono to nejít 😀 😀 😀 Ta dr. mě, holka, dost naprdla, to mi věř. Naštěstí mi holky tady spravily náladu,jinak bych se tam asi fakt vrátila a kopla jí do té brňavky, jak mi hezky radíš 😀 😀 😀