• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Amálka byla při odstavování v poho vůbec jí to netrápilo. A mě taky ne osm měsíců stačí pro mě.
Ona pije dost čaj ale z flašky.
Jani taky si nechce čistit nos ale nám se tam nic nedělá a když měla rýmu tak ta vysavačka na vysavač je super.
2. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono je to divné si myslet že tam lezeš pro nic za nic :angry:
2. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, zase po sto letech se hlasime s Valus :slight_smile: koukam ze jste vsechny v poradku a miminka taky, to mam velkou radost. Holky jak to vsechno stihate,ja Vas obdivuju, mimco prip dalsi deti, domacnost a jeste internet. ja teda jsem furt Valus za zadkem :slight_smile: a mam co delat abych mezitim stihla aspon jidlo a takove ty zakldani veci,k pocalu sednu max na 5 minut, precist dulezite maily a to je tak vse. ty Vase ratolesti musi byt snad vylozene samostatne ne :slight_smile: Jani koukam ze mas trampoty s doktorama :wink:
2. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, Evi, já bych tam do toho hnízda nemocí jen tak nelezla, mně to taky nebaví malýho chovat 1,5 hodiny v kuse. Je pitomá, fakt. Honýs hází bobkama všude, achach. A to jsem ho teď přebalila, no nedělá to naschvál toto? Fůůůůůj, to je smrad :grinning: :grinning: :grinning:
Ahooooj Ali, u nás je ta stíhačka daná tím, zda Honýš dobře spí nebo ne. Dneska už naspal skoro 4 hodiny, tak s ním ani nepůjdu ven, to už by byla velká přeháňka a v noci by špatně spal, já ho totiž znáááám :wink:
2. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali Joli střídavě oblačno, někdy je super a někdy na provaz :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani já to vím, co bys tam taky dělala, ale když ti jeden řekne čehý a druhý hot to je fakt na prudké rozpažení (najraději přes h u b u) :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj ALi u nás taky jak kdy někdy nevím kam dřív skočit a někdy pohoda
2. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
many to me vubec nenapadlo s tema pedofilama! :unamused:
MM sel ted s malou na prochazku a ja si jdu hajnout!Jsem z vikendu nedospana!Asi bych ale mela spis uklizet a zehlit,ale me se taaaaak nechce!A ono mi to ani neutece ze?A ani to nikdo za me neudela! :frowning2:
2. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, ještě toho trochum no je fakt že když budou chtít tak si to stejně najdou :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš Evi pravdu je to děsný dneska.
Mony já taky musím dnes žehlit ale až děti usnou, MM má dnes narozeniny tak jel stavit s kamarádama do sauny tak přijede kdo ví kdy.
2. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to, že to Kamčo neslaví s Tebou, co? Já bych mu dala saunu, pěkně by hlídal děti a to by se sakra zapotil a zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš Jani, kamarády jsou kamarádi, snad mi to vynahradí :wink:
2. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jdu na chvíli. jsem nasr..až za roh! Vítek už hodinu ječí a ječí. no scéna, jak prase. mám fakt malilinkato od toho, aby dostal pořádně nařezáno, hajzlíček malej :rolling_eyes: uuuáááááá!!!
naštěstí je už doma Mirek :slight_smile:
Adam celý den teplotuje a nosí se a je mu asi blbě nebo co. dávám mu Nurofen. před dvěma hoďkama dostal Panadol a konečně mu teplota klesla a dokonce se i zasmál :wink: tak budeme Panadolovat a hotovo :slight_smile:
trochu mu teče z nosu, tak asi bude mít taky chřipajznu. bezva-ve čtvrtek máme vyrazit na Vysočinu. no, co už.

Ali, u nás je to stejný, jak jinde. nahórůůů a dólůůů :wink:
2. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco MM ma narozky za tyden!A jak ho znam tak to asi taky pujde slavit s kamaradama! :unamused:
Pavli tak to je pech!ono to tak vetsinou ale je kdyz se ma nekam jet tak deti omarodi a nebo se do toho priplete neco jineho!
2. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukam ze je to vsude stejne, chvili pohoda a chvili srumec, no u nas taky, teeda zavidim tem co spinkaj drobci pres den, u nas 2x po pul hodce a smitec. Uz mame taky za sebou prvni nachlazeni, cca pred tremi tydny, meli jsme to vsichni, ja manza i Valinka. Nastesti to preslo po par dnech a zase je to dobry. Jinac prikrmuju ale stale kojim, pres den i v noci, Valus stale chutna a pekne roste, uz ma vic jak 8,5 kg:slight_smile: taky uz ji rasi osmy zub, je to silene :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi prijela na par dni mamka, tak jsem rada, ze mi s Valus nekdo pres den pomuze a mam v planu si prebrat nejake veci a tak ruzne pouklizet, doufam ze se to podari :slight_smile: tak dobrou holky a ja se zas ukazu :slight_smile: papa
2. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musim prohlednout Vase alba :slight_smile: tak zitra.
2. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali mamky jsou na hlídání většinou prima :wink:

8 mý zub? tyyy joooo
my zatím ani jeden :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, to je Valinka pěkná zubatka :wink:
u nás horko-těžko dva zoubky a byla to pěkná dřina :wink:
chlapečci chrní. jdu si dát svařák, brambůrky, čokoládu a jdu spát. to je aspoň zdrává výživa :grinning:
2. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se krmím pomelem celé odpoledne se pose.. :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli usla, chlapi se najedli a odplachtili do hospody, tak já hodím vanu a půjdu spát abych tu neseděla až dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to by mohli mít divné nápady tak kdo uteče ten vyhraje :wink:
2. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jste asi všechny v pelíšku mě děti spí a já žehlím ještě to mám tak na hodinu tak jdu pokračovat. Krásnou noc všem.
2. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám važehleno a doděláno co jsem chtěla :slight_smile: byla to fuška. :slight_smile: Kamčo hurá na to já to ukončila a šlo to rychle i bez vína což normálně nedělám. :slight_smile:
2. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné holky :slight_smile:
3. únor 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčiny jaká byla u vás noc musím říci, že u nás byla pohodová ikdyž jsme zase dvakrát kojila, ale šlo to. jendou kolem 21hod a podruhé asi 01hod a pak už nic až do rána klid. ale od půl páteé spal s mnou v postýlce a bylo mu nádherně chrupal a držel mě za packu. Tak to bylo milé. :slight_smile:
3. únor 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, holčinky. Jsem nějaká naštípnutá, čape mě rýma a pokašlávám, už se těším až to malej čapne ode mě :frowning2:
3. únor 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky
u nás noc taky celkem ok, Amálce se klube druhý zub.
Marti u nás to bylo v noci podobné jen kromě kojení sunar. A od pěti semnou v posteli :grinning:
3. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš máte to,a le mazánky viď. :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani honem nějaký lék ať jsi fit.
3. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, malej má opět v puse afty! A to nás paní dr. kráva včera vyhnala z ordinace :angry: :angry:
3. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek