• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak malej startoval z 2960 kg a tomu se tedy obrovat evidentně chce :grinning: :grinning: :grinning: Spí mi zase skoro 2 hodiny :wink:
4. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vidím, jak mu za chvíli budu tahat nohy po zemi, to bude čupr pohled :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spánek bledá závist tu se kníká, ale jinak dobré
4. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já napsala 2960 kg, to je ale blbost :grinning: :grinning: :grinning: Samozřejmě gramůůůůů, jé ani si nepamatuji, jaký to bylo, když to byl takový broučínek, teď je z něj obr a já se bojím čím dál tím víc, že ho za chvíli neunesu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
my starotovali se 2750g tak tak nějak jako Evča.
Jani fakt to máš těžký ty taková postava :sweat_smile:
4. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no však má ami zhruba kolem 7 kilo jako joli :wink:
4. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! konečně chvilka :wink: Adam spí, Víťa si hraje a já vařím. Adámek bez teplot, je mu líp. u Mudr jsme byli, nic závažněho neshledala. prostě hnusná viroza. znamí to s námi risknou, tak zítra vyrážíme na Vysočinu. já s Ádou budu zavřená v chatě, kluci honem pošupajdí lyžovat, dokud je sníh :wink:

koukám, že rozebíráte váhu. Adam startovací váhu pěknou-3450gr, ovšem opět se zasekl. má teď něco přes 8kg, ikdyž nemocí jistě zhubl. tak budu mít doma dva prďaky mrňavý :grinning:
4. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli počkej na pubertu, to bude výtah :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi připomíná švagra. na vojnu odjel, jako jeden z nejmenších a vrátil se jako dvoumetrový hlomotluk :grinning:
4. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak třeba budou duplikovat :wink:
4. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučíms e s Vámi jedem na vysočinu. Vůbec jsem neměla čas jsem jít. včera jsem se vrátla s dětmi n 20hod. od rána běhám a zařizuji a teď jdu nosit a skládat do auta. jedu sama až do neděle takže to bude krušné,a le snad i veselé. myslím na Vás.
pa

PS: nekecejte moc zlouhavě a pokud je něco nového posílejte to do IP. ráda si to budu potom číst. :grinning:
4. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se vrátím. :grinning: a nezapadnu či nezamrznu.
4. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ŠŤASTNOU CESTU
4. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, užij si to, moc ti to přeji, určo to bude moc fajnes :wink:
Paol, ten náš Buliboš nám roste před očima, fakt :grinning: . Teď jsem ho uspala, ať si chvíli zdřímne, předtím spal 2 hodiny, pak mě tady 2,5 hodiny strašil a šup na chrupání, co taky pořád s ním, že? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti šťastnou cestu, a ať si to užiješ,
Amy teď snědla polevky byli jsem venku ale spala tam jenom doma dvacet minut to v postýlce mi spí i tři hodiny tak na to kašlu.
4. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukam ze dnes resite vahu, Jani, kolik ma Honzik? koukala jsem do albicka a je to peknej macik ze? :slight_smile: mooc sikovny klucina s sibalskym pohledem :slight_smile: Valus ma 8,59, no taky mam co delat ju porad tahat :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi lito ze jste ruzne nemocni s detickama, ja mam tez strach a tak se vyhybam mhd a podobnym hromadnym mistum. Jani s manzou to mam stejny, kdyz jsme byly obe s Valus nemocne a ja uz padala na pusu, max co udelal tak zavolal tchyni at mi prijde odpoledne pomoct :angry: no aspon to...
4. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, Honýš má podle mého názoru a odhadu cca 8,8 kg, což není málo :wink:
4. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty čertiska v očích má po mně :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě si s našima raráškama užijeme :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak o tom tedy nepochybuji :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď mi tu Joli povídá nějakou pohádku v sedačce a už mi začíná bolet hlava, teda poslední dobou pořád a to jsem neznala :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musí být Joli pěkně ukecaná, když tě bolí hlava :grinning: :grinning: :grinning:
Neleze něco na Tebe? :wink:
4. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi stres únava až vyčerpání :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chlapečci teď spí oba. chvilka odpočinku-jupíí! zkoušela jsem něco balit, ale Vítek chytil takového nerva, že jsem toho nechala. byl úplně mimo. to jsem zvědavá, kdy to budu dělat :grinning: Mirek už se vrací z Blavy. zase ta blbá cesta..snad dojede v poho.
4. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli snad dojede v pořádku a doma si dáchne po psychicky náročné cestě. :wink:
4. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, jsme doma, malej dneska toho naspal až až, ráno 2 hodinky, pak zase skoro další dvě a teď půl hodinky, je zajímavé, že i v noci je schopný spát tak dlouho. No už vím, kde bere tu velkou váhu, on se nažere :grinning: a pak spí a spí a to se pak nabírá velmi rychle :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jestli to nebude tím, Joli se pořád šíleně mrská, už od malinkata, teď na chvíli usnula a dokonce na bříšku :sweat_smile:
4. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to mate jeste o par deka vic nez my, ale jen o malinko :wink: jsou to pekni macci, jen co je pravda, ja uz mam zada jak paragraf. Paol koukam ze Vita je porad lumpik co, nemas to lehke. A jak snasi skolku, uz dobry? Evi, co Ty, jak se drzis zdravotne, vsechno v poradku?
4. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se pomalu zotavuju, ještě mám špatné hodnoty D dimerů norma je do 100 jednotek a já mám 518 a CRP je norma do 10 a já mám 10,6, to už je o něčem jiném než 211 :sweat_smile:
jinak zase jsem začala přibírat, i když se vejdu do 46 a´před těhu to bylo 52 :wink:
4. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek