Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. únor 2009

Tak malej startoval z 2960 kg a tomu se tedy obrovat evidentně chce 😀 😀 😀 Spí mi zase skoro 2 hodiny 😉

anta
4. únor 2009

Už to vidím, jak mu za chvíli budu tahat nohy po zemi, to bude čupr pohled 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

spánek bledá závist tu se kníká, ale jinak dobré

anta
4. únor 2009

Jé já napsala 2960 kg, to je ale blbost 😀 😀 😀 Samozřejmě gramůůůůů, jé ani si nepamatuji, jaký to bylo, když to byl takový broučínek, teď je z něj obr a já se bojím čím dál tím víc, že ho za chvíli neunesu 😀 😀 😀

kamca.mazda
4. únor 2009

AHoj holky,
my starotovali se 2750g tak tak nějak jako Evča.
Jani fakt to máš těžký ty taková postava 😅

e.k.t
autor
4. únor 2009

no však má ami zhruba kolem 7 kilo jako joli 😉

paolin
4. únor 2009

ahoj holky! konečně chvilka 😉 Adam spí, Víťa si hraje a já vařím. Adámek bez teplot, je mu líp. u Mudr jsme byli, nic závažněho neshledala. prostě hnusná viroza. znamí to s námi risknou, tak zítra vyrážíme na Vysočinu. já s Ádou budu zavřená v chatě, kluci honem pošupajdí lyžovat, dokud je sníh 😉

koukám, že rozebíráte váhu. Adam startovací váhu pěknou-3450gr, ovšem opět se zasekl. má teď něco přes 8kg, ikdyž nemocí jistě zhubl. tak budu mít doma dva prďaky mrňavý 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

Pavli počkej na pubertu, to bude výtah 😀 😀 😀

paolin
4. únor 2009

to mi připomíná švagra. na vojnu odjel, jako jeden z nejmenších a vrátil se jako dvoumetrový hlomotluk 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

no tak třeba budou duplikovat 😉

martinka79
4. únor 2009

holky loučíms e s Vámi jedem na vysočinu. Vůbec jsem neměla čas jsem jít. včera jsem se vrátla s dětmi n 20hod. od rána běhám a zařizuji a teď jdu nosit a skládat do auta. jedu sama až do neděle takže to bude krušné,a le snad i veselé. myslím na Vás.
pa

PS: nekecejte moc zlouhavě a pokud je něco nového posílejte to do IP. ráda si to budu potom číst. 😀

martinka79
4. únor 2009

snad se vrátím. 😀 a nezapadnu či nezamrznu.

e.k.t
autor
4. únor 2009

ŠŤASTNOU CESTU

anta
4. únor 2009

Marti, užij si to, moc ti to přeji, určo to bude moc fajnes 😉
Paol, ten náš Buliboš nám roste před očima, fakt 😀 . Teď jsem ho uspala, ať si chvíli zdřímne, předtím spal 2 hodiny, pak mě tady 2,5 hodiny strašil a šup na chrupání, co taky pořád s ním, že? 😀 😀 😀

kamca.mazda
4. únor 2009

Marti šťastnou cestu, a ať si to užiješ,
Amy teď snědla polevky byli jsem venku ale spala tam jenom doma dvacet minut to v postýlce mi spí i tři hodiny tak na to kašlu.

alianka
4. únor 2009

ahojky, koukam ze dnes resite vahu, Jani, kolik ma Honzik? koukala jsem do albicka a je to peknej macik ze? 🙂 mooc sikovny klucina s sibalskym pohledem 🙂 Valus ma 8,59, no taky mam co delat ju porad tahat 🙂

alianka
4. únor 2009

je mi lito ze jste ruzne nemocni s detickama, ja mam tez strach a tak se vyhybam mhd a podobnym hromadnym mistum. Jani s manzou to mam stejny, kdyz jsme byly obe s Valus nemocne a ja uz padala na pusu, max co udelal tak zavolal tchyni at mi prijde odpoledne pomoct 😠 no aspon to...

anta
4. únor 2009

Ali, Honýš má podle mého názoru a odhadu cca 8,8 kg, což není málo 😉

anta
4. únor 2009

A ty čertiska v očích má po mně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

ještě si s našima raráškama užijeme 😅

anta
4. únor 2009

No tak o tom tedy nepochybuji 😀 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

teď mi tu Joli povídá nějakou pohádku v sedačce a už mi začíná bolet hlava, teda poslední dobou pořád a to jsem neznala 😅

anta
4. únor 2009

Tak to musí být Joli pěkně ukecaná, když tě bolí hlava 😀 😀 😀
Neleze něco na Tebe? 😉

e.k.t
autor
4. únor 2009

no asi stres únava až vyčerpání 😅

paolin
4. únor 2009

tak chlapečci teď spí oba. chvilka odpočinku-jupíí! zkoušela jsem něco balit, ale Vítek chytil takového nerva, že jsem toho nechala. byl úplně mimo. to jsem zvědavá, kdy to budu dělat 😀 Mirek už se vrací z Blavy. zase ta blbá cesta..snad dojede v poho.

e.k.t
autor
4. únor 2009

Pavli snad dojede v pořádku a doma si dáchne po psychicky náročné cestě. 😉

anta
4. únor 2009

Tak holčinky, jsme doma, malej dneska toho naspal až až, ráno 2 hodinky, pak zase skoro další dvě a teď půl hodinky, je zajímavé, že i v noci je schopný spát tak dlouho. No už vím, kde bere tu velkou váhu, on se nažere 😀 a pak spí a spí a to se pak nabírá velmi rychle 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

Jani jestli to nebude tím, Joli se pořád šíleně mrská, už od malinkata, teď na chvíli usnula a dokonce na bříšku 😅

alianka
4. únor 2009

Jani tak to mate jeste o par deka vic nez my, ale jen o malinko 😉 jsou to pekni macci, jen co je pravda, ja uz mam zada jak paragraf. Paol koukam ze Vita je porad lumpik co, nemas to lehke. A jak snasi skolku, uz dobry? Evi, co Ty, jak se drzis zdravotne, vsechno v poradku?

e.k.t
autor
4. únor 2009

já se pomalu zotavuju, ještě mám špatné hodnoty D dimerů norma je do 100 jednotek a já mám 518 a CRP je norma do 10 a já mám 10,6, to už je o něčem jiném než 211 😅
jinak zase jsem začala přibírat, i když se vejdu do 46 a´před těhu to bylo 52 😉