• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak holky jsem zase nakoukla
dnes mi přijedou kupci na kočár tak snad si ho odvezou
naše Amy spí na bříšku asi čtrnáct dní a od té doby jsou noci lepší dnes spala na zádech a stále se budila. :rolling_eyes:
4. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýš teď objevil postýlku zespoda a je z toho šíleně vyplácanej, snažil se mezi šprucle narvat hlavu, ale naštěstí to nejde, to bych musela vzít pilu a odříznout ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
marti pekne si vylet uzij!!
nam vaneska taky obcas spi na brisku!Normalne dneska v noci z niceho nic zacala plakat a kdyz jsem prisla k postylce tak sedela a mela ocenka zavrene!Polozila jsem ji a ona spala v klidu dal!Nevim co melo jako byt!
4. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kami, Joli to dělá taky, jak má rýmu, tak je asi lepší odtok hlenů :wink:
4. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani takže chtěl servisovat své spaní?
4. únor 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, to sednutí je fakt síla a normálně už si sedá taky?
jinak náměsíčnost nebo tyto podobné akce ve spaní nejsou neobvyklé a prý je dělá 70% dětí, takže klídek a pohoda :wink:
4. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Evi normalne si taky seda!Tak ze by byla namesicna?!Pred chvili to udelala zase!Ale proc chuderka place?!Asi je v soku z toho ze? :wink:
4. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni třeba sny blbý nebo tak. Tak kočár jsem prodala tak jupí už nám byl malý
4. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni no to bude ono, neboj z toho vyroste :wink:

kami to jsou supeeer zprávičky :wink:
4. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jsem ráda
dnes už valím do postele nějak mě bolí hlava tak dobrou
4. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou klidnou noc
4. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, zdraví vás ranní ptáče, co nejdál doskáče, ale taky nejdřív chcípne :grinning: :grinning: :grinning: Včera nám přišla pozvánka na vítání občánků, máme to na 24.2.2009 ve 13,15 hodin, takovej blbej čas :slight_smile: :slight_smile:
Jinak, co se týče náměsíčnosti, tak já jí trpěla dost, ne tedy tolik já, jako moje rodina, normálně jsem odemykala ze spaní dveře od bytu a chodila po paneláku a tak :sweat_smile:
5. únor 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani já si chodila pro pití a nevěděla jsem o tom :wink:
5. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!My uz jsme vzhuru od sesti!Ja jsem vyrizena,protoze noc stala za prd!Byla jsem asi tak tisickrat vzhuru a davala jsem dudlik!holky a mala za mnou rano dolezla(jestli se tomu teda da rict lezeni) do kuchyne!
ja nikdy namesicna nebyla!doufam ze se to brzo spravi!
5. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyším toho našeho Buliboše, asi má bolesti od zoubků, chudáček malej :frowning2:
5. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy Vaneska se pred chvili sama postavila!! :slight_smile: Ale asi jen na 5 vterin a pak udelala bum! :grinning:
5. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Jani zoubky,taky mam takovej dojem ze Vanulce zacinaji rust vrchni zuby!Je chuderka uknourana!
5. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni to je supééééérrrrrr že už se staví šikulka

já jsem joli naučila že dudyna si dá do pusy sama, nechávám jí v postýlce 3 aby když spadne na zem, byla náhrada :wink:
a když má žízeň tak se taky obslouží sama, takže když nemá rýmu tak mne budí mezi 5 a 8 :grinning:

zato teď je to co 2 hodiny :sweat_smile:
5. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Vaneska si dudlik da sama pres den,ale v noci na to prdi!proc by to delala sama kdyz staci zamrcet a mamka vyskoci z postele a da ji ho,ze! :grinning:
5. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, gratulace ke stavění, supeeeeer :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak dneska varite dobreho?potrebuji inspiraci na zitra?Dneska mame fazolovou polevku a brembory se sekanou.Ted jsem dala malou spat,ale nevypada ze by usnula!A to ma oci jak cinanka! :grinning: Asi budu muset zakrocit! :grinning: Je to ted silene jak uz se toci na brisko a zpatky na zada a seda si a na kolinka a ted se do toho prida jeste to staveni!No to ju v leze neudrzim uz vubec! :confounded:
5. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já vařila včera, těstoviny s vepřovým guláškem, mňam mňam :wink:
5. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dekuji za gratulace! :wink:
5. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my budeme mít špagety s blázincem a strouhaným sýrem, blázinec je na víně a to je mňamka, ale ten smrad z toho, fůůůj zlatý syrečky :sweat_smile:
5. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska je Honýs nějaký umrčousovaný, co mám dělat? Mám ho vyhodit do koše a jít si do porodnice pro nějaké jiné a lehčí dítě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To byl vtip, evidentně ho bolí puska a pořád se tahá za pravé ouško :unamused:
5. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je nemilé, snad je to jen od zubů, nebo má rýmu?
5. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, rýmu nemá určitě, myslím, že to budou jen ty zubáky, už aby je měl všechny venku, kurňa, skončí prdy, začnou zuby, no může mít člověk kouska klidu? :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj Jani po zubech to budou odřeniny a jiné úrazy, s tím musíme počítat, to už bude pořád :wink:
5. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Evi, to jsi mě uklidnila :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani klid asi nebudeme mit nikdy!Ty mas aspon dobry ze ti Honzula spinka pekne pres den!To me Vanula spi pres den 2x po 30-40 minutach a to kdyz ma uknourany dny,tak je to k zblazneni!
5. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek