• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak jsme zpátky z venku. chtěla jsem vyřídit spoustu věcí a vyřídila jsem prd. blbej den asi :grinning: aspoň se Adam provětral a byl hodný. dokonce se i usmál :grinning: jinak kňoura veliká. v noci ho trápilo bříško a řval a řval..už tři dny pláče co čtvrt hoďky. snad se to brzy zlepší :wink:

holky, vy jste takové šikulky, co všechno neumíte :slight_smile:
Marti, plácám za Naměšť.
9. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Kamčo, v noci lítá k malému MM, já si malýho užívám přes den a on v noci, i když jsem mu nejméně stokrát nabízela, že k malému budu o víkendech vstávat já, tak si prostě nedá řici :wink:
9. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Paol, to je hloupý, ale jestli tě uklidním, tak my to doma taky s malým nemáme dvakrát růžový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty plácáš za Náměšť? Já plácám zase hlouposti :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máme to těžký, my maminy. ale bude už jen líp :wink: a za chvíli tu máme jarooooo!!

tak jsem četla v Máma a já článek, jak nezblbnout na mateřské. jedno doporučení bylo, najít si kamarádky na chatu. no fakt, ještě, že vás mám!
9. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak procházka byla rozpačitá, venku krásně sluníčko a trochu bílej borčus ale důvod k ní je blééééé:

včera umřel ponorný mixer a dneska rychlovarná konvice :angry:

naštěstí je u nás jedno malé elektro a tak jsem pořídila :frowning2:
9. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nás by jsi také pořídila mám konivce 3haha vařím e smažíme jo a assi budeme mít neštovice hahah :wink:
9. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně povídej, Paol, víš kolik by bylo už pověšených maminek, kdyby nebylo internetu? :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem trošku naprdnutá, není mi od včerejška dobře, MM to ví, ale i tak si jde sednout do hospy na nějakou rozlučku s kolegyní, která jde do důchodu, je zajímavé, že tam jde i na úkor pracovní doby, ale domů nikdy dřív než v půl šestý normálně nepřijde, jen v pátek chodí dřív, to jako může najednou jít dřív z práce do hospy, ale domů ne? Obzvlášť když ví, že to s klukem je poněkud těžší než normálně a není mi dobře od včerejška? Nějak mi to hlava nebere :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, chlap :grinning: :angry:
9. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani vydržžžž, bude líííípppp :grinning:
9. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak jo, tak doufám, že mě za těch 20 let pustí za dobré chování :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO MOŽNÁ JO. :grinning: hele nebopj za chvilku budeš mít dovolenku u nás. :slight_smile: jen když můj MM s tím trochu pohne.
9. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se nebojím ani Mikuláše v létě :grinning: :grinning: Jen mi to trochu hlava nebere. Honýš je sice trochu lepší, ale ne zas o tolik, chudáček, je mi ho tak líto, kdybych mohla, klidně bych si tu jeho virózu vzala místo něj :frowning2:
Jé, Marti, neštovice? Uááááááááááááááá :confounded:
9. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj Jani až budeš mít druhý tak se všemu budeš už jen smát :sweat_smile:

optimista naivista utopista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. únor 2009 ve 12:56 • lupka853
Evi, už bych ani neměla námitky, kdybych měla mít druhý, nevadilo by mi to, jsem tvrdá žena :grinning: :grinning:
Jé už zase dotazník na obezitu? Tak to se mi nějak nezdá, mám 40 kg i s postelí a klíčema v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
Teď malej vyjekl ze spaní, bolí ho evidentně ouška od zubů, mám takový podezření, že se mu prořezávají jedničky nahóře, tak budeme mít doma zajíčka :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani budete mít zubatac? my možná upíra a už trénuje :grinning:
9. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, koho? Zubatce? :grinning: :grinning: No vypadá to tak :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nás ani prdek, no někdy snad narostou :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, netěš se tolik, Honýš má občas náladu a zakousne se mi do ruky zmeťour jeden, to bolííííííííííí :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to umí Joli taky :grinning: :grinning: :grinning: i bez zubáků :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky chvilku tu nejsem a zase nestihám
Jani tak to je dobře že ti v noci pomáhá alespoň to to ten můj no comment :angry:
My taky čekáme co z toho kňourání a řvaní a nespaní vyleze jestli zuby nahoře nebo co.
9. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pouklízela at ak nějak vše dala nasprávné místo. :slight_smile:
No sousedi mají neštovice tak jsem tam zakotvila s Mišákem, třeba si to odbude brzy.
Nikolka je měla v 8měs. a pohoda. tak ať se moc netrápí a já potom neběhám po republice a nehledám neštovičku. :grinning:
Holky jdu na iávu mám chutě na sladké.
9. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo to bylo pěkné (co z toho vyleze) víš co vyleze krásná usměvavá Amálka :grinning: holka k sežrání.
9. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Marti taky si říkám, že jestli je přitáhne neteř domů tak se k nim rozjedu :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když je budem mít přijedem k vám. :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zatím pa chystáme se na kroužek a to je frmol. do toho ten náš pes ach jo. :frowning2:
9. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to beru, aspoň by byl pokoj :wink:
9. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se těch neštovic u Amálky ještě bojím DOmi by je dostat mohl ale u ní mi stačí teda zuby
Paolin koupila jsem tu Chamomillii jak ji dávkuješ?? četla jsem všude něco jiného.
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my jsme byli od rana v cudu! :grinning: Byli jsme na kontrole na neurologii a dr. nas pochvalila a konecne uz nemusime cvicit Vojtovku!Huraaa!!! :grinning: No teda priznam se ze uz jsme ji necvicilil asi 2 mesice!Vaneska dr. predvedla jak krasne leze!Ale stoupnout si nechtela!Pak jsem potkala kamosku a tak jsme chodili asi 2,5 hodiny po meste!Bylo krasne!Vaneska mi spala 3 hodiny v kocare!Ted me tady taha za nohu a boucha hlavou o skrinku!Asi chce byt hloupa nebo co! :grinning:
9. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda nas byt uz je v realitce od vcerejska a dnes mi volali a zitra a ve stredu prijdou zajemci na prohlidku!Je to jaksi rychle! jdu vas docist!
9. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek