• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Moni to je fofr, aby nebyl váš prodán dřív, než nový koupený :sweat_smile:
9. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi to by bylo! :grinning:
Ale ne my jsme dneska zaplatili zalohu na ten novej! :grinning:
Ja mam spis strach ze ten nas nikdo nebude chtit! :frowning2:
9. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni snad to bude dobrý :wink:
9. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony uvidíš to bude ok, jé to stěhování vše zabalit, ale zase v novém to bude pak supr to zařizování a tak ne, taky bych brala změnu já doma pořád něco přestavuju aby nebyl takový sterotyp. :sunglasses:
9. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude dobry a doufam ze i rychly! :grinning: uz se moc tesim do noveho!
No nic holky zitra se ozvu zase asi az vecer!Mam toho jaksi moc naplanovaneho!
Docetla jsem vas ale nic z toho nevim jsem myslenkama uplne jinde :grinning: asi zase nebudu spat! :grinning:
Preji vam dobrou a klidnou noc! :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vam posilam odkaz na ten nas byt co prodavame!

http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/106226/
9. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni tak hlavně si odpočiň ať to zítra vše zvládneš :wink:
9. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Vaneska nejak zase poplakava,tak snad noc bude aspon tak dobra jako byla dneska!Nevim jestli ji nemam dat Panadol(mam pocit ze rostou dalsi zoubky)-vcera jsem ho dala a noc byla super!Jen jednou se vzbudila na jidlo a hned usnula!
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni dej tím nic nezkazíš :wink:
9. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer maminy. :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :wink:
9. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky jak jste se vyspali?Ja blbe! :frowning2: vaneska v noci celkem casto knourala!Dneska ji dam zrejme na spani panadol!Vstavali jsme v 5.15!Coz je pro me dost silene!Budu cely den mimo! :frowning2: No ale hlavne ze se vyspi MM!Ten mi rekl at ho necham spat aspon do sedmi,tak jsem zvedava jestli se vzbudi a rekne mi at si jdu lehnout-no moc tomu neverim!Co uz ted ze?
10. únor 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, to je mi líto Moni, že to máte takový pekelný :frowning2: . Dej Vanesce třeba na noc dvojku panadolu, nemusí to být hned nějaká darda, ale trošku jí na tu noc dávej, v noci jsou ty bolesti bohužel největší. Nám zase tady Honýs přednášel již od 4,15 hodin, takže taky žádná sláva :wink:
10. únor 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Mony, u nás taky. Adam celou noc řval a řval a nechtěl mlíko ani ode mne. už to trvá 4 dny a fakt netuším, co mu je. vzhůru byl v 6. tak koukám, že získal vstávací 3.místo :grinning: Honzík tedy vede na plné čáře. to je drsný Jani, že vstával tak brzy! zlobiváci jední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my spali krásně, Mišák vstávala v 6hod. a vzbudil se pouze jednou na to chtěl jako prso..... šílenc dostal ho, ale zda něco teklo nevím. ráno posnídal jogurtík a dotáhl se chlebem. :slight_smile: teď si čistí zuby. nikolka pelášila na Bus. Ono u nás chumelí.
Mončo tak si schrupneš přes den s Vaneskou, Jani ten honzuláček je čísilko číslo jedna. :grinning: ale to nevadí. je jinak v noci hodný. :slight_smile:
10. únor 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ty jo co toho adu asi trápí? chuděrka on i ty. drž se přes den. :slight_smile:
10. únor 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dnes chtěla mýt okna.
Jo jinak jsme se zapsal do jogy a cvičení+hlídání děti. každý týden dopo na 1hodinu. :wink: to bude žůžo.
10. únor 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jsi udělala dobře! bude to určitě supr :slight_smile: nechceš se na ty okna stavit i k nám :grinning: :wink:
10. únor 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně jenže u nás ndes nemohu tak zajedu odpoledne k tobě. mám i škrob s vůní levandule na záclony. :grinning:
10. únor 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smích tě přejde až se objevím mezi dveřmi v pracovníms šátkem na hlavně a stěrkou v ruce. :grinning:
10. únor 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
On jako oneřve, on si vyloženě povídá "dádádádá blé blé blé" a má z toho vyloženě radost, jak mu to jde a takhle si v postýlce kecá hodinu a pak začne ječet :grinning: :grinning: :grinning: V noci je hodný, akorát o tom nevím, neboť spinkám i já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holčinky, když malého dáváme přes den spinkat, tak za 10 minut od usnutí nám začne kašlat, co mám dělat?
10. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chtělo by to nějaké kapky na kašel nebo čajík na uvolnění hlenů.to je od té rýmy.
10. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holčinky, opravuji čas Honýšova řádění čili kecání, MM říkal, že si takto kecal již od 3,45 a co vím, tak to vydržel do 4,45 :grinning: :grinning: Mně tím hlasitým povídáním vzbudil ve 4,15 :sweat_smile: , takže jsem docela už dlouho vzhůru, nějak mi to ale nevadí, začínám si zvykat :wink:
10. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes zrovna jdu do lékárny, tak mu tam něco vezmu. Jsem ráda, že Honýšek je jednička aspoň v tom vstávání :grinning: :grinning: :grinning: Hurá a dostaneme medaili? :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny !!!!
jak se tu vsichni mate??
Paolin zapsala si do tymu ze honzik mel v 6ti mesicich 8kg a 70cm??? :wink:
10. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, nestojí to nějak za nic, jsme nachcípaný, a co vy tam, dobrý? :grinning:
10. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je to to same, ale uz to trva nekolik mesicu kazde rano si nacvicuje jak nejaky lidovy vypravec :grinning:
je to tatkuv budik vzdy kolem sete zacne pak se naji a jde chrupat a ted jeste spi, tak do tech 9ti hod.
10. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi zatim v poho, honzik nebyl jeste ani jednou nemocny, chodime na plavco a tenhle vykend ho posadime na boby :grinning: :wink:
Jinak tu hlasi dalsi boure a na horach laviny, tak snad nas tam nejaka neprikreje...
10. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, když ho dám spát přes den, tak vydrží spinkat, pokud je v pohodě, i 2 hodiny v kuse, pak je 2,5 hodiny vzhůru no a pak to zabalí zase na 2 hodiny.
Jojo, tady má být vichřice či co, říkali hydry (hydrometeorologové) :wink:
10. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek